Solcu ateist köklenli alevilere! tavsiye)

alone_man

Re: Solcu ateist köklenli alevilere! tavsiye)

Mesaj gönderen alone_man »

muhtar_sakafi yazdı:solcu bir Müslüman olmaktan gurur duyuyorum. .
ya Allah aşkına bir müslüman kendini solcu sağcı vs diye tanımlarmı ya insaf ya nerde yazıyo
Kuranda ehli beytte solculuk diye birşey varmı sağ sol kapitalist sosyalist akımların getirdiği sınıfsal ayrımlardır ne ilgisi var islamla hele bide gurur duymakta nasıl olur? insaf ya
muhtar_sakafi

Mesaj gönderen muhtar_sakafi »

Bu benim görüşüm. her insanın iyi kötü bir değeri vardır. eğer degerlerin bir düşünceye uyuyorsa (tamamiyle uymasada adalet ve eşitlik bağlamında) o düşünceye yakınlık gösterirsin bu son derece doğaldır. ben inancımın buna engel olmadığını aksine desteklediğini görüyorum. batı taklitçiliği ve batı hayranlığınıda kastetmedim. birşeylerin değişmesi lazım. elbette inancımız daha kapsayıcıdır ve kesindir.
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

İnsanım
Müslümanım
Aleviyim (Caferi,şii,12 imamcı,ehli beytçi)
TC vatandaşıyım

vatan tehdit altındaysa vatanseverlik durumunda durumlarında solcu sağcı sünni vs ile işbirliği yaparım

hepsi bu kadar
mektebidavet

Mesaj gönderen mektebidavet »

Solcu ateist kökenli alevilere! tavsiye)
Umuyorum ki hedeflediğiniz kişiler bu tavsiyelerinize uyarlar...Bende sizi öz Muhammedi islam fırka-i harikasına , hizbullahi ümmete uymaya çağırıyorum...
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

mektebidavet yazdı:...Bende sizi öz Muhammedi islam fırka-i harikasına , hizbullahi ümmete uymaya çağırıyorum...
davet can
davetin açık olmamış nereye çağırdığın belli değil biz bu sitede çok açık yazıyoruz öz muhammedi derken neyi kastediyorsun hangi grubu hangi ekolü hangi lideri hangi mezhebi vs vs bizimki açık alevi caferi ehli beytçi şii 12.imamcı yazmışız seninki açık değil tüm islami gruplar öz muhammediyiz derler o yüzden açık yazarsan fikrimizi söyleriz

“Mizah ve Eğlence” sayfasına dön