ziyaretçi defteri

can

ziyaretçi defteri

Mesaj gönderen can »

s.a. aslında benim önerim ziyaretçi defteri ile ilgili..deftere hergün otomatik olarak (tabi bu teknolojik olarak mümkünmü onu bilmiyorum :) ) İMAMLARIMIZDAN DUALAR veya nehcul belagadan kısa kısa bölümler verilse nasıl olur..tabi bu teknik olarak mümkün değilse kullanıcılar takipçileri bu yönde okunması kolay dualar yazılar yollayabilir.
( ziyaretçi defterinin sadece tartışma yeri olmadığını bu gibi uygulamalarla gelişeceğini düşünüyorum)
kalın selametle.
Muhammed

Mesaj gönderen Muhammed »

a.s,
can kardeş bence ziyaretçi defterine o şekilde bir sistemin hiçbir faydası olmaz. Aslen ziyaretçileri ziyaretçi defterinden foruma yönlendirmek lazım. Hatta mümkünmü bilmiyorum ama ziyaretçi defteri kapatılıp, sadece forum aktif olsa çok daha güzel olur kanımca.
Selametle...
Resim
Resim
AleviCaferi

Re: ziyaretçi defteri

Mesaj gönderen AleviCaferi »

Hatta mümkünmü bilmiyorum ama ziyaretçi defteri kapatılıp, sadece forum aktif olsa çok daha güzel olur kanımca
Bence forumu daha aktif hale getirmek icin ziyaretci defterini 3 ayligina kapatmaliyiz. Veya bu zaman icinde "ziyaretci defteri" linkini tiklayinca, foruma yönlendirilmeli. Ayrica "forum" butonunun daha fazla dikkat cekmesi icin rengini kirmizi yapabiliriz.
En son AleviCaferi tarafından 11 Nis 2009, 19:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

"Benim soyumdan gelenler değil, benim izimden gidenler bendendir" Hz.Ali(AS)
AleviCaferi

Re: ziyaretçi defteri

Mesaj gönderen AleviCaferi »

Bir örnek: :)

Resim
Resim

"Benim soyumdan gelenler değil, benim izimden gidenler bendendir" Hz.Ali(AS)

“Öneri, Eleştiri ve İstekleriniz” sayfasına dön