Özgündüz Bektaşi Ayinine Katılıyor. -Yorumsuz-

alone_man

Re: Özgündüz Bektaşi Ayinine Katılıyor. -Yorumsuz-

Mesaj gönderen alone_man »

AnadoluCaferisi yazdı:
Saygılar ve sevgiler...

cevap bekliyorum
daha önce anadolu alevisi olarak gelip kovulan kişimisin değilmisin?
alone_man

AnadoluCaferisi yazdı: İstenirse, resimlerin devamı da gelbilir.

Saygılar ve sevgiler...
evet anlaşıldı
necis yaratık bu sefer bacadan girmiş
bizde bu mikropları tanıma özelliği çok gelişti)))))
alone_man

Biz “ibadeti Cem olan” Anadolu Türkmen Alevileri, “Kuran-ı Kerim” ve “İmam Cafer-i Sadık Buyruğu” üzere olan Alevi/Bektaşi/Caferi/Şiileriz

eğer bir insan bunları yazıyorsa o zaten bektaşidir takiye yapıyordur vede münafıktır nasıl tanıyoruz ama)))))
şimdi yazamayıp içinde kalanları yazmaya çalışıyor buzlar çözülene dekte yazar pişkindirler malüm)))
alone_man

yönetime durumu bildirdim
ecelin yaklaştı son sözlerini yaz istersen
kapıdan kovuldun bacadan girdin yine kovuldun özürde dilemedin yine arsızlık pişkinlikle yazıyorsun bu temiz muhitte senin gibi necislere yer yok
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Velayet hak gibilerini kimler destekledigini görüyoruz bu cok ilginc !! fazla uzatmadan sunu diyebilirim, Bazilari halen büyük bir inatla görmek istediklerini ve duymak istediklerinin pesinde olup habire Lanet yagdirip Bizleri yalancilikla sucluyorlar .böyle kisilerle tartismak zamanimizin bosa harcandigini görürüz ,ha duvara karsi konusmusuz ha beton inadi tasiyan kisilerle...Bizler gercekci oldukca adamlar bizi yalancilikla suclayip Lanet kelimesini kullaniyorlar ..ee kolay degil ,bir kisi digerini kutsamissa yapilacak birsey yok demektir !! Ama biz yinede hakli oldugumuz davadan vazgecmeyip, Hakli olarak Elestirilerimize devam edecegiz ...islerine gelirse ...

Sapkin görüslü Alevi kisevesine bürünen Misjoner bozuntusuna gelince ..yazilarini hic ciddiye almiyorum, zaten amacinin ne oldugu belli .kapidan kovuldun bacadan girdin bu kadar terbiyeszlikli edebsizlik görülmemstir .ortaya sundugun resim bile senin neci oldugunu kanitliyor !!!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
velayet hak

Mesaj gönderen velayet hak »

biralevi yazdı:
velayet hak yazdı:
izzettin aleviliğin düşmanıdır ona yardım edenlerde asla dost değil karşı saftadırlar
madem lideriniz Hameneydir git sor ona bakalım
Alevilik sazdır cemdir semahtır cemevidir diyen aleviliği ve alevileri devlete pazarlamak isteyen namazı orucu haccı inkar eden birine yardımcı olmak destek vermek işbirliği yapmanın hükmü neymiş
madem bu kadar basit bir soruna bile kafanız basmıyor gidip liderinize sorun bakalım ne diyecek varmısın?
Sizin de aklınız pompalamıyorsa ben ne yapayım. Bektaşileri aydınlatmanın ve onları yanlışlıklarından geri çevirmenin yolu, saygı duydukları dede ve büyüklerine sözvüp saymak mı?
Onları Ehlibeyt'in cahil kalmış yetim çocukları olarak göreceksiniz, onlara güzel bir uslupla yaklaşacaksınız, bilmediklerini kendinizden uzaklaştırmayacak bir dille anlatacaksınız. Bir dakika kendinizi onların yerine koyun, sizinle nasıl konuşulmasını isterdiniz. Size sizin gibi davransalardı hidayet olur muydunuz, düşman kesilmez miydiniz? .
Velayet can
Yazılarından okur yazar biri olduğun anlaşılıyor ve buradaki konunun anlamsızlaştığını ve yanlış yerlere gittiğinide görüyorsunuz dur
Buradaki insanlar binlerce yıl sonra hakkı hakkın özünü keşfetmiş kişilerdir ve İNKARCI insanlarla bir mücadelenin içindedirler,karşımızdakiler masum mazlum insanlar olmayıp çoğunluklla zalim siyonist sebatayist toplum mühendisleridir ve hedefleri alevi kitledir ne istedikleri ne yaptıklarıda bellidir ve bunlara güzel bir uslüpla baştan yaklaşılsa bile amaçları açığa çıktığında artık ŞİDDETLE yaklaşılması gerekmektedir,
Yani kime MERHAMETLE kime ŞİDDETLE yaklaşılacağını somut durum belirler bu nedenle genelleme yapmanız doğru değildir,
Yine bu konuyu bizzat sizin sonlandırmanızı öneriyorum mümkünse artık cevap vermeyerek konuyu söndürün sonlandırın,
nasıl olsa Özgündüzle ilgili konu bitmez yine açılır ordan yeniden devam edersiniz ))))[/quote]

Şahsınıza saygı duyduğumdan önerinizi dakkate alıyor, bu başlıkta yazacak çok sözler olmasına rağmen artık yazmıyorum..
"Hakkında söylenen sözler hususunda düşün; söyledikleri şeyleri kendinde bulur­san, (bil ki) söylenen hak söze karşı öfkelendiğinde Allah'ın gözünden düşmenin musibeti, seni kaygılandıran halkın gözünden düşmek musi­betinden daha büyüktür."

“Cem, Semah ve Saz” sayfasına dön