İnsan olmanın kabulüdür namaz...

Dinin ana direği namazdır...
alone_man

Re: alone_man e cevap

Mesaj gönderen alone_man »

mirzahan2626 yazdı: ve tüm sünnilere pislik yakıştırmasında bulunmana içerledim.
ya olurmu öyle şey alevinin biri suç işlese tüm alevilermi suçlu olacak yada diğer inanç sahipleri böyle anlamanız doğru değil kim suçu işlediyse o suçludur sünnileri inançları eleştirmek başka konudur ama suçu tümüne yıkmak başka konudur bence ikisini karıştırmayın yani öküz altında buza aramayın
mirzahan2626

Mesaj gönderen mirzahan2626 »

N BOP eş başkanı ne de başka biri beni ya da sünni müslümanları temsil etmiyor. Hem dinde hem de hukukta ceza kişiseldir. Bir zümreye mensup olduğunu ileri sürüp suç işleyen kişi sorumludur cezadan. Benim olayları karıştırdığım yok ama mamilik isimli arkadaşın mesajını okursanız hassasiyetimi anlarsınız.
hilal

içki

Mesaj gönderen hilal »

bakın şimdi herşey bitti laf bektaşilere mi geldi buna şöyle bir cevap veriyim bir deli bir kuyuya bir taş atmış bin akıllı çıkararamamış kimseye laf söylemek bana düşmez ama sünnilerde yanlış laf edenler yokmu ama onun doğrumu yanlışmı olduğunu gidip görmek lazım bektaşiler öyle diyorlarsa nasıl ibadet ettiklerini gidip görün banada anlatın bari okadar şey biliyorsunuzki yok alevi içki içer sünni içmezmi ben içmiyorum ne olcak şimdi istisna mı diyeceksin çok istisna var öyleysa önce kendi çevrenizdekilerini içkiden arındırında sonra etrafa nam salın
Musa Özateş

Mesaj gönderen Musa Özateş »

arkadaşlar lütfen konu başlığına uygun yazılar yazalım
hilal

Mesaj gönderen hilal »

banda namaz aynı şeyleri çağrıştırıyor ibadetse eğer amaç bu kadar göz önünde olmaması lazım ama artık herşey gösteriş için ne diyim amaç farklı olupta o namazı kılanları aklım almıyor ne yapamay çalışıyorlar
kadincan

Re: İnsan olmanın kabulüdür namaz...

Mesaj gönderen kadincan »

siteye yeni uye oldum kardes.sirayla her yazilani okuyacagim insallah.bugun bayagi yol katettim...okudukca bilgi sahibi oluyorum.bilmedigim konularda bilgileniyorum.elinize, kolunuza,gozlerinize saglik.mevlam yar ve yardimciniz olsun.
alone_man

Re: İnsan olmanın kabulüdür namaz...

Mesaj gönderen alone_man »

kadincan yazdı:siteye yeni uye oldum kardes.sirayla her yazilani okuyacagim insallah.bugun bayagi yol katettim...okudukca bilgi sahibi oluyorum.bilmedigim konularda bilgileniyorum.elinize, kolunuza,gozlerinize saglik.mevlam yar ve yardimciniz olsun.

inş okuyun ve halkımıza yardımcı olun
halkımız yıllarca partiler adına
fikirler adına kandırıldı sömürüldü
şimdide alevilik adına sömürülüyor

“Namaz” sayfasına dön