Ali Baba üyeye Uyari !!!

ali muhsin

Ali Baba üyeye Uyari !!!

Mesaj gönderen ali muhsin »

2. Cevaplarınızın konu ile alakalı olmasına dikkat ediniz. Alakasız cevaplar silinecektir.

5. Bir konu açtığınız zaman peşpeşe cevap vererek konuyu aktarmayınız. Tek cevapta yazacağınızı yazınız. Çok uzun yazılarınızda birden fazla cevaplama yapınız.

7. Forum kullanıcılarını, doğrudan şahısları delilsiz yere aşağılamak, küçük düşürmek için başlık açmak, ileti yollamak yasaktır.
Hakaret, küfür içeren mesajların sahipleri önce uyarılarak uzaklaştırma cezası verilecek, bu yanlış tavra devam etmeleri halinde ise süresiz uzaklaştırma cezası uygulanacaktır. Alaycı üslup kullanmak uygun karşılanmamaktadır.
Ali Baba Nikli sahis...

Forum kurallarina karsi cogu zaman konu Basliklari ile alakali olmayan yazilarinizla Gündemi dagitmaya devam ediyorsunuz. Yaptiginiz Asilsiz Polemiklerle Dikkat dagitarak konularida baska boyutlara cekmeniz ve asilsiz idialarinizla her konuda Kaynaksiz Delilsiz görüslerinizle " Carpitarak " Forum kuralarini acikca ihlal ettiginiz görülüyor ..Bu nedenlerden dolayi Yolunuzun cok yakin oldugunu yazmak isterim !

Yönetimimizin Dikkatine ...!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
Hasan Akça

Re: Ali Baba üyeye Uyari !!!

Mesaj gönderen Hasan Akça »

ali baba için yolun sonu gözüküyor
ama kendi eden kendi bulur kimseyi suçlamasın defalarca uyarıldı
Kullanıcı avatarı
f_altan

Mesaj gönderen f_altan »

Ali baba gerçektan haddini aşmıştır, yalan, çarpıtma ve iftiralarının haddi hesabı yoktur.
Vaktimizi haddinden fazla çaldı, forumumuzdaki özgürlükten su istifade ederek Kuran ve Ehlibeyt aleyhinde birçok yazılar yazıp durdu, hakkı inkar etti, doğrularu çarpıtmaya çalıştı...
Gideceğim deyip gitmedi, eline diline hakim olmadı, bizleri de tahrik etti, diğer işlerden de alıkoydu.
Allah hidayet versin ve tövbe nasip etsin.
ALLAHUMME SALLİ ALA MUHAMMED VE ÂL-İ MUHAMMED VE ACCİL FERECEHUM VE FERECENA BİHİM
Muhammed

Mesaj gönderen Muhammed »

ali muhsin canın belirttiği gibi birçok kuralı ihlal etmekte. eğer bu davranış devam ederse kendisinin üyeliği durdurulacak.
Resim
Resim
Muhammed

Alibaba'nın sadece şu yazısı bile Ban sebebidir.
sunnilere gore kafirsin , siilere gore , dayak yersin sopalarla camiden kovulursun zindik ilan edilirsin , Pirin dinine gorede : Allah cok affeden cok bagislayandir der , tovbeleri cok kabul edendir , eger ictiginde kimseye bir zararin dokunmamissa Allah bagislar lutuf dur insanin ayiplarini gunahlarini orter , ne guzel rabdir o bir bilsen .
adam kendine göre din bulmuş (adıda Alibaba dini galiba) kendine göre müçtehit olmuş ve fetvalar veriyor. Resmen yaptığı sapıklık...

Yolun sonu görünüyor...
Resim
Resim
ALIBABA

Mesaj gönderen ALIBABA »

Eyvallah muhterem dostlar .

Anlasildi eyvallah ! Aranizdan sevgi vede saygiyla ayrilmak en guzeli . Sizle kotu olup ayrilmak ne haddime bu kadarda istenmedigimi bilmiyordum ogrendik . Benle ,zaman , arasinda secim ettiniz zamani satin aldiniz ben ise simdi gidiciyim . Ve artik alibaba icin zaman kaybetmeyeceksiniz sevdiginiz zaman ile bas basasiniz .

Su bir gercekki Ben kucuklugumden beri ogut vermesini seviyorum icimde olan birseydi . Bazen buyuklerin bazi yanlis hatalarini gorsem kendimce caktirtmadan ogut verirdim . Kendimce yanlisti hal hareketleri . Biz bunu Allah vergisi kabul ettik . Degilse sonunda belli olur .

Zaten ben kimsenin piride degilim , kendi kendime geciyor sozum , kendi sozumu kendim dinliyorum , kendi kendimin piriyim sayin dostlar zaten burada bana karsi yapilan tavirlarda bunu rahatlikla gorebilir sahit olabilirsiniz , kendinizce , hicbiryerdede degilim hakikati soylemek gerekirse . Kendi kendimin en iyi dostuyum kimseler dost olmaz bana ! Su cihanda kimse bana yar olmadi olamayacakta !

Aramiza ayrilik dusmeden once sunu diyeyimki gercekten ben burdaki aramizda yapilan muhabbetten guzel zevk aldim lezzet aldim hos gidiyordu . Ama bu sizin icin pek soylenemez gibi ? Bana ayirdiginiz zamanlariniz icin mi-tesekkurlerimi sunarim sizlere kardes sevgisiyle kucaklarim hepinizi eger bilmeyerek soylediklerimi hakaret olarak algiladiysaniz veya oyle sandiysaniz ozrumu kabul buyurun ilk once sizin bagislamanizi sonra yarataninda , sizin hosnutlugunuzu kabul etmesiyle bagislasin beni diyorum .

Bana yazdiginiz diger yazilara cevap vermeme gerek yok artik sanirsam . Simdi kendi icime kapanip kendi halime uzule bilirim ! Odamda yanliz issiz ,sessiz duvar kosesinde acilara cileye girebilirim Allahim ben niye boyleyim ?????

Allah kildiginiz namazinizi , orucunuzu , zikrinizi , ibadetinizi , dogru kalple ona has kilarak yaptiginiz herseyinizi kabul eder sizden razi olur insallah .

Allah dostunuz , en iyi arkadasiniz , ogut veren , ve kurtariciniz olur insallah .

Su sefil , hakir , hor bakilan , kendi kendisinin piri olan , sozu metelik etmeyen , Giddigi yerlerden kovulan , tum talihsizlikler basina konan , saskin , Allah kulu aranizdan dostca ayrilip sizi hurmetle anip aranizdan dostca ayrilir . Benim varligimi teskale etmenize gerek yok artik .

Esenlikle , Saglicakla , mutluca , allahin hosnutlugu ile mukaddes kalin efendim .

Allaha ismarladik .
Musa Özateş

Mesaj gönderen Musa Özateş »

[quote="ALIBABA"

Allah kulu aranizdan dostca ayrilip sizi hurmetle anip aranizdan dostca ayrilir . Benim varligimi teskale etmenize gerek yok artik .

Esenlikle , Saglicakla , mutluca , allahin hosnutlugu ile mukaddes kalin efendim .

Allaha ismarladik .[/quote]

tamam sorun çözüldü
kendi isteğinizle yazıma son verdiniz
atılmadınız kovulmadınız susturulmadınız
bunca şikayetçinin dediği de olmuş oldu
kendinizi buraya hazır hissettiğinizde yeniden yazabilirsiniz
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

insallah sözünde durur ...geldiginden bu yana Forum kurallarini acikca cigneyip ihlal etti ,kendisinin gitmesi iyi oldu ..bir kenara cekilip yapmis oldugu hatalari düsünse iyi olur !
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
ALIBABA

Mesaj gönderen ALIBABA »

Musa Özateş yazdı:
kendinizi buraya hazır hissettiğinizde yeniden yazabilirsiniz
Evet hazirim kendimi bomba gibi hissediyorum . Daha anlayisli ve dininize karsi daha dikkattli olacagim insallah .

Sadece konular acip bilgi aktarmasi yapacagim o kadar belki bir iki yaziniza yorumda salabilirim saygi vede sevgi cercevesinde .

Kabul edin dostlar gunlerim cok bunalimli geciyor . Bir iki muhabbet edelim ?

Allah simdikten razi olsun sizden , vakitlerinin bosa gittigini savunanlar cevap yazmasa iyi olur ben hirsizlik yapmak istemem kimseyide mecbur vermeye yani .

Allahim yarattigin canlilarin icin sana sukur !
Muhammed

ALIBABA,
Forum kurallarını çiğneyen en ufak bir yazışmanda anında uzaklaştırılacağını biliyorsun inşallah.
Resim
Resim

“Öneri, Eleştiri ve İstekleriniz” sayfasına dön