Kolonya

Hasan Akça

Re: Kolonya

Mesaj gönderen Hasan Akça »

ALIBABA yazdı:
Hasan Akça yazdı:
utanma duygusu konusunda biraz çalış
başkalarını bırak kendini ıslah için uğraş
artık çileyemi halvetemi başlarsın
zikirlemi yaparsın bilmem
ama birşeyler yap
Icinizden birisi namaz Allah rizasi icin demisti ? Hayret .

Oruc icin ne diyeceksiniz ?

Allah eyvallah

bak ne kadar pişkin arsız utanmaz cevap vermişsin
bunları sıfatın diye söyleyincede kızıyorsun
Kullanıcı avatarı
f_altan

Re: Kolonya

Mesaj gönderen f_altan »

ALIBABA yazdı:
mürteza yazdı:size bir sorum olucak. çok kötü vijdan azabı çekiyorum. dün arkadaşım bana içecek verdi. içinde alkol olup olmadığını bilmiyordum. günahkarmıyım ve kırk gün müslümanlığım elimden alındımı :(((
bugun ictiginiz herseyde alkol var azda olsa . ticarett sirridir soylenmez ama pir soyler ogretir.

sunnilere gore kafirsin , siilere gore , dayak yersin sopalarla camiden kovulursun zindik ilan edilirsin , Pirin dinine gorede : Allah cok affeden cok bagislayandir der , tovbeleri cok kabul edendir , eger ictiginde kimseye bir zararin dokunmamissa Allah bagislar lutuf dur insanin ayiplarini gunahlarini orter , ne guzel rabdir o bir bilsen .

Allah eyvallah
mürteza can, içerisinde alkol olduğunu bilmeden içtiğin için ne günahkarsın ve ne de İslam'dan çıkmışsın. Bir insan bilerek içse bile yine kafir olmaz günahkar olur ancak, eğer bu günahtan samimi bir şekilde tövbe ederse Allah elbette tövbesini kabul eder.

Gelelim ALİABA'ya; arkadaş, niye iftirada bulunuyorsun?!
Şiilere göre bilerek veya bilmeyerek şarap içen zındık mı oluyor?!!
Bu sözünüz açıkça iftira değil mi? Biraz Allah'dan korkun, elinizi dilinize sahip olun, İslam'ın hükümlerini inkar etmeyin, onları saptırmayın. Şarabın çirkinliğini hafifletmekle kime hizmet yapıyorsun. Şarabın azı helaldır, zararı yoktur, her şeyde alkol vardır, içebilirsiniz demekle, halkı açıkça aldatmaya çalışmıyor musunuz? Bir de zavallı kendini pir, mürşit olarak görüyor ve pirin dininde hükmü budur diyor. Artık saptırmalarınızdan, iftiralarınızdan gına geldi.
ALLAHUMME SALLİ ALA MUHAMMED VE ÂL-İ MUHAMMED VE ACCİL FERECEHUM VE FERECENA BİHİM

“Araştırma ve Makaleler” sayfasına dön