Miraç hakkında

ALIBABA

Re: Miraç hakkında

Mesaj gönderen ALIBABA »

Ebu Hasaneyn yazdı:Allah'ın (c.c) Hz.İmam Ali (a.s) sesi ile nida ettiğini duydum. ama simasında gözüktüğünü duymadım!!!

Buda bizim dilimizden bir anlatim

Yakın bil ebced-ü burhandır Ali

Beyan-ı tevhid-i Kuran’dır Ali

Muhammed miraca vardığı gece

kapıda gördüğü arslandır Ali

Çıkardı yüzüğün verdi nişanı

Hakikat gördü ki Sübhan’dır Ali

Hak mustafaya kıldı doksan bin kelamı

Otuzbin sır-ı kelam ile sırdandır Ali.

Hz alinin olmeden once dedigi gibi . Sorun bana istediginiz seyi beni kaybetmeden , Kuranin gecemi gunduzmu sabahmi ikindimi hepsini bilirim dedi .

Ama goruyoruz insanlar ona ne sordu ? ki ne ogrendiler ?

Allah eyvallah
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

ALIBABA yazdı:
Ebu Hasaneyn yazdı:Allah'ın (c.c) Hz.İmam Ali (a.s) sesi ile nida ettiğini duydum. ama simasında gözüktüğünü duymadım!!!

Buda bizim dilimizden bir anlatim

Yakın bil ebced-ü burhandır Ali

Beyan-ı tevhid-i Kuran’dır Ali

Muhammed miraca vardığı gece

kapıda gördüğü arslandır Ali

Çıkardı yüzüğün verdi nişanı

yalan söyleyen ölür diye bir sünnetullah olsaydı çoktan gebermiştin
yada nalları dikmiştin
şimdilikl pinokyo halinle yetinecez
ALIBABA

Mesaj gönderen ALIBABA »

Hasan Akça yazdı:
yada nalları dikmiştin .
Sizin getirmek istediginiz sunneti biliyoruz iste bu tur sunnetler yaratip insanlara istedigin gibi satasmak oldurmek degilmi ?

Allah yarattigi zebanileri gonderecektir muhakkak penceleri kartalin pencelerinden 6 ,7 kat buyuk ve guclu enselerden yakaliycak kurani acip okuyun !!!!

Helal hos olsun su canim rabbime ?
Hasan Akça

ALIBABA yazdı:
Hasan Akça yazdı:
yada nalları dikmiştin .
Sizin getirmek istediginiz sunneti biliyoruz iste bu tur sunnetler yaratip insanlara istedigin gibi satasmak oldurmek degilmi ?

Allah yarattigi zebanileri gonderecektir muhakkak penceleri kartalin pencelerinden 6 ,7 kat buyuk ve guclu enselerden yakaliycak kurani acip okuyun !!!!

pişkinlikte zirvede olduğunu düşünüyorum
bektaşiler arasında ilk beşe girersin)))
tüm zamanlarda yaşayan bektaşiler içinde ilk yüzdelik dilimdesin
artık o yüzdeyle berzahta hangi bölümü kazanırsın Allah(cc) bilir
ALIBABA

Mesaj gönderen ALIBABA »

Hasan Akça yazdı:
ALIBABA yazdı:
Hasan Akça yazdı:
yada nalları dikmiştin .

Ne piskinlik edecem sen resmen oyle birsey yazmakla ne demek istedigin ortadadir . Eger oyle bir hadis olsaydi simdi gelir seni oldururduk demeye getiriyorsun .

Halbuki oyle bir hadis olsa idi birde onun zitti bir hadis olsa idi sen gidip gidip nefsine uyan (oldur) diyen hadise uyardin . Iste siz bu .

Allah eyvallah
Hasan Akça

ALIBABA yazdı:
Hasan Akça yazdı:
ALIBABA yazdı:
Hasan Akça yazdı:
yada nalları dikmiştin .

Ne piskinlik edecem sen resmen oyle birsey yazmakla ne demek istedigin ortadadir . Eger oyle bir hadis olsaydi simdi gelir seni oldururduk demeye getiriyorsun .
pişkinliğini bile inkar ediyorsun ya helal olsun inkar bünyeni sarmış yazık
ayrıca anlamamışsın yalandan ölünseydi hemen kalbin durur ölürdün
seni ömldürmek bile caiz değildir yaşayıp sürünmen azabı sonuna kadar hak etmen daha adil bir cezadır sana ve senin gibi inkarcılara iftiracı bçarpıtıcı sebatayist mikrobunu almış bektaşilere
ALIBABA

Mesaj gönderen ALIBABA »

[quote="Hasan Akça"]

pişkinliğini bile inkar ediyorsun ya helal olsun inkar bünyeni sarmış yazık
ayrıca anlamamışsın yalandan ölünseydi hemen kalbin durur ölürdün
seni ömldürmek bile caiz değildir yaşayıp sürünmen azabı sonuna kadar hak etmen daha adil bir cezadır sana ve senin gibi inkarcılara iftiracı bçarpıtıcı sebatayist mikrobunu almış bektaşilere.

Halla halla ??? Yasayip surundugumu allahin yasayarak bana aci cektirdigini de nereden cikardin ???

Allah her kuluna kotuye iyiye saymadan vermiyormu kuranda saymadan veriyor diyor ? Belki sana fakirlik bana zenginlik cikmistir ne bilirsin bu dunyadanda buyuk zevk aliyorsam aca dediklerinin kacta kaci degerli olur ?

Hz muhammedin soyu kan bagi olarak bir pir Ali olarak bana cok hakaret ettiniz burda eyvallah . Kirallar gibi agirlanirdim dedim , ama cope firlattiniz beni eyvallah .. Bundan daha acikli birsey varmi ? Kendinize yaptiginiz en buyuk zulum olsa gerek !!!

Ben pir aliden sizlere olgunluk durustluk dinde edep ahlak ogretecegim insallah allahin ihsani bagisi ve rizasi ile serpecek uzerinize insallah .

Sukurler olsun yaratana
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Hz muhammedin soyu kan bagi olarak bir pir Ali olarak bana cok hakaret ettiniz burda eyvallah . Kirallar gibi agirlanirdim dedim , ama cope firlattiniz beni eyvallah .. Bundan daha acikli birsey varmi ? Kendinize yaptiginiz en buyuk zulum olsa gerek !!!

Ben pir aliden sizlere olgunluk durustluk dinde edep ahlak ogretecegim insallah allahin ihsani bagisi ve rizasi ile serpecek uzerinize insallah .
Soydan gelene bakin ! Soydan geldigini idia eden Sen, Ehli Beyt hükümlerini yerine getiren kisilere Sapiklik damgasi vurdugunda Hakaret olmuyor,ama biz sana gereken Cevabi verincemi Hakaret oluyor ? Senden ancak yalan inkar Carpitma kivirtma cikar... bunu gördük ve görüyoruz !! Sahterkarlar ,inkarcilra, Yalancilar elbette Tarihin Cöp tenekesine atilir bunu unutmayiniz !!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
ALIBABA

Mesaj gönderen ALIBABA »

ali muhsin yazdı:

Soydan gelene bakin ! Soydan geldigini idia eden Sen, Ehli Beyt hükümlerini yerine getiren kisilere Sapiklik damgasi vurdugunda Hakaret olmuyor,ama biz sana gereken Cevabi verincemi Hakaret oluyor ? Senden ancak yalan inkar Carpitma kivirtma cikar... bunu gördük ve görüyoruz !! Sahterkarlar ,inkarcilra, Yalancilar elbette Tarihin Cöp tenekesine atilir bunu unutmayiniz !!

Pirlerin piri diyor : Benim ogudum var imanim icimdedir . Siz gunun sadece 5 vaktini allaha ayiriyorsunuz fakat ben o ilahi 24 saat icimdedir . Ben bendekini gordum boyun egdim guzelliginden aklim sasti kimsede yoktu herkesten ayrilmisti , bendeki nuru goren tek tek bendekine kosarak gelecektir elbet cunku o kimseye benzemez herkes buna sahitlik eder goren goz .

Yarab varsa bir lutfun bir damla daha ver
Hasan Akça

ALIBABA yazdı:
Pirlerin piri diyor : Benim ogudum var imanim icimdedir . Siz gunun sadece 5 vaktini allaha ayiriyorsunuz fakat ben o ilahi 24 saat icimdedir .

he he bizde yedik )))))
zaten yemiyon içmiyon 24 saat ibadet ediyon
ama içinden vede şekilsiz türden ibadet ediyon
değişik bir din olsa gerek merak ettim senin Resulün kim?

“Araştırma ve Makaleler” sayfasına dön