Yönetim ve Ziyaretcilerimizin Dikkatine !

ali muhsin

Yönetim ve Ziyaretcilerimizin Dikkatine !

Mesaj gönderen ali muhsin »

Arakdaslar Gün gecmiyorki Dünyada olup bitenlerden haberdar olmayalim , Dünyada önemli olan konulari ve Alevilikle olan konulari gündeme tasiyip, Toplumumuzu Bazi oyunlara karsi uyandirmak istedigimizde ,Önemli Güncel olaylari Halkimizla Paylasmak istedigimizde, Birileri Cikip Bilincli olarak önemli Güncel konulari Toplumumuza duyurmamizi engelemek icin Devamli Dikkat dagitarak ,genelde Alevi Toplumumuza yapilan oyunlari Acgia cikarmamak icin Bazilari Özelikle Bektasi Mikroblari, Devamli olarak Anlamsiz Demogojilerle Polemiklerle Karsimiza cikarak engel olduklarini görüyoruz ..Dünya olaylarindan Ve özelikle Alevilere karsi oynanan oyunlari Tezgahlari ele aldigimizda, nedense Bu kendini bilmez Sebatayist Tefrikci Bektasiler her defasinda Dikkat dagittiklarini ve Bilinclice Bos yere bizlerin Vaktini harcadigini vede gereksiz Polemiklerle Demogojilerle karsimiza cikararak Dikkat dagitiklarini belki Sizlerde fark etmissinizdir ... Bu Inkarci Bektasi Sahtekarlarina hangi Delilleri getiriseniz getirin onlar Büyük bir Piskinlikle kendi yalanlari ile Hakli olduklarini idia ettikleri gibi Müslamanlar arasindada Sinsice Tefrik ve Nifak Tohumlari Sokmak istediklerinede defalarca Sahit oluyoruz !! Bektasilerin Yalancilikla, Sahtekarlikla ,inkarciliklari ile israrla üzerimize gelmeleri ve Büyük bir Sinsilikle arsizlikla utanmadan Ziyaretcilerimizi Provokatif yazilari ile Saldirmalarina ve Ehli Beyt Mekteblerine , Mensuplarina vede Islam Dininin Hükümlerini asagilamalarina Artik Müsade edilmemesi gerekir ...!!! Yalan Yanlis ne varsa Kurani kafalarina göre yorumlayarak kendi Batil Sapik Düsüncelerini hakli göstermek icin yine inkar ettikleri kurandan faydalanarak Bos yere caba harcadiklarini görüyoruz ,...Tüm Delill ve kanitlarimizi hice sayarak ,Ehli Beyt Imamlarimiza dahi iftira yalan isnaf ederek, Allahin hükümlerini Asagilayan Satilmis Din Düsmanlari vede " Alevilik " kisvesine bürünüp Alevi Düsmanligi yapan Sebatayist Bektasilerin Forumumuzda Yalanlari ile inkarciliklari ile devamli ayni konulari gündeme tasiyarak Forumumuzu bos yere Mesgul eden bu Sapik Zümre Düsüncenin Görüslerine artik yer verilmemesini öneriyorum !!! Zaten Söyleyen Söylenmis,Gereken Cavalarida vermisizdir , Yeteri kadarda Bektasilerin ne kadar Yalanci, inkarci , Sahtekar olduklari gibi kivirtmalari,carpitmlarida artik Gözler önüne serilmistir !! ...Bugün Önemli güncel konulari Güdeme tasiyamiyorsak, Toplumumuzu bilinclenmesine hiz veremiyorsak buda Forumumuza giren Betonlasmis inatlari ile Bilinci vede Örgütlü olarak Forumumuzu mesgul edip Ziyaretcilerimizin Sabri ile oynayan, Din Düsmanlari, Ehli Beyt Düsmanlari olan Sebatayist Bektasilerin Sayesindedir !!! Amaclarida budur ..Dikkat dagitip Vakit Calmaktir !!! ...Yönetimimizin artik bunun gibi Piskinlere, Utanmaz Arlanmazlara karsi gerekenin yapilmasini Tavsiye ediyorum ...Ali Baba gibi Tefrik Tohumlari ekmek isteyen Yabanci sermayelerin kiralik kuklalari olan Bektasi Bozmalari artik Rezil olduklari gibi simdide Uyanan Bilincli Alevilere, Toplumumuza karsi, Hakikatlere karsi Piskolojik Savasa yönelmislerdir ...!! Artik bunun gibi Saskinlara ne denirse fayda etmedigini acikca ifade etmek isterim ...Forumumuzunda kirmizi cizgileri oldugunuda hatirlatirim ...!! Bektasilerin Yaptiklari Sadece Piskolojik Savastir ! Provokatif Suclamalardir ! Imamlarimiza Hakaret edip, Dini Hükümleri Asagilamaktir, Yalan isnat etmektirki ,Bunlar Bize karsi Yapilan Psikolojik Savaslarinin birer Parcasidir !! Kendilerinin Yalanlari ile inkarlari ile israla hakli göstermelerinin Sebebi ise Sabrimizin Tasmasini istemelerindedir ...Sifre cözülmüstür !!!

Yönetimimizin dikkatine !!!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
ALIBABA

Re: Yönetim ve Ziyaretcilerimizin Dikkatine !

Mesaj gönderen ALIBABA »

ali muhsin yazdı:Arakdaslar Gün gecmiyorki Dünyada olup bitenlerden haberdar olmayalim , Dünyada önemli olan konulari ve Alevilikle olan konulari gündeme tasiyip, Toplumumuzu Bazi oyunlara karsi uyandirmak istedigimizde ,Önemli Güncel olaylari Halkimizla Paylasmak istedigimizde, Birileri Cikip Bilincli olarak önemli Güncel konulari Toplumumuza duyurmamizi engelemek icin Devamli Dikkat dagitarak ,genelde Alevi Toplumumuza yapilan oyunlari Acgia cikarmamak icin Bazilari Özelikle Bektasi Mikroblari, Devamli olarak Anlamsiz Demogojilerle Polemiklerle Karsimiza cikarak engel olduklarini görüyoruz ..Dünya olaylarindan Ve özelikle Alevilere karsi oynanan oyunlari Tezgahlari ele aldigimizda, nedense Bu kendini bilmez Sebatayist Tefrikci Bektasiler her defasinda Dikkat dagittiklarini ve Bilinclice Bos yere bizlerin Vaktini harcadigini vede gereksiz Polemiklerle Demogojilerle karsimiza cikararak Dikkat dagitiklarini belki Sizlerde fark etmissinizdir ... Bu Inkarci Bektasi Sahtekarlarina hangi Delilleri getiriseniz getirin onlar Büyük bir Piskinlikle kendi yalanlari ile Hakli olduklarini idia ettikleri gibi Müslamanlar arasindada Sinsice Tefrik ve Nifak Tohumlari Sokmak istediklerinede defalarca Sahit oluyoruz !! Bektasilerin Yalancilikla, Sahtekarlikla ,inkarciliklari ile israrla üzerimize gelmeleri ve Büyük bir Sinsilikle arsizlikla utanmadan Ziyaretcilerimizi Provokatif yazilari ile Saldirmalarina ve Ehli Beyt Mekteblerine , Mensuplarina vede Islam Dininin Hükümlerini asagilamalarina Artik Müsade edilmemesi gerekir ...!!! Yalan Yanlis ne varsa Kurani kafalarina göre yorumlayarak kendi Batil Sapik Düsüncelerini hakli göstermek icin yine inkar ettikleri kurandan faydalanarak Bos yere caba harcadiklarini görüyoruz ,...Tüm Delill ve kanitlarimizi hice sayarak ,Ehli Beyt Imamlarimiza dahi iftira yalan isnaf ederek, Allahin hükümlerini Asagilayan Satilmis Din Düsmanlari vede " Alevilik " kisvesine bürünüp Alevi Düsmanligi yapan Sebatayist Bektasilerin Forumumuzda Yalanlari ile inkarciliklari ile devamli ayni konulari gündeme tasiyarak Forumumuzu bos yere Mesgul eden bu Sapik Zümre Düsüncenin Görüslerine artik yer verilmemesini öneriyorum !!! Zaten Söyleyen Söylenmis,Gereken Cavalarida vermisizdir , Yeteri kadarda Bektasilerin ne kadar Yalanci, inkarci , Sahtekar olduklari gibi kivirtmalari,carpitmlarida artik Gözler önüne serilmistir !! ...Bugün Önemli güncel konulari Güdeme tasiyamiyorsak, Toplumumuzu bilinclenmesine hiz veremiyorsak buda Forumumuza giren Betonlasmis inatlari ile Bilinci vede Örgütlü olarak Forumumuzu mesgul edip Ziyaretcilerimizin Sabri ile oynayan, Din Düsmanlari, Ehli Beyt Düsmanlari olan Sebatayist Bektasilerin Sayesindedir !!! Amaclarida budur ..Dikkat dagitip Vakit Calmaktir !!! ...Yönetimimizin artik bunun gibi Piskinlere, Utanmaz Arlanmazlara karsi gerekenin yapilmasini Tavsiye ediyorum ...Ali Baba gibi Tefrik Tohumlari ekmek isteyen Yabanci sermayelerin kiralik kuklalari olan Bektasi Bozmalari artik Rezil olduklari gibi simdide Uyanan Bilincli Alevilere, Toplumumuza karsi, Hakikatlere karsi Piskolojik Savasa yönelmislerdir ...!! Artik bunun gibi Saskinlara ne denirse fayda etmedigini acikca ifade etmek isterim ...Forumumuzunda kirmizi cizgileri oldugunuda hatirlatirim ...!! Bektasilerin Yaptiklari Sadece Piskolojik Savastir ! Provokatif Suclamalardir ! Imamlarimiza Hakaret edip, Dini Hükümleri Asagilamaktir, Yalan isnat etmektirki ,Bunlar Bize karsi Yapilan Psikolojik Savaslarinin birer Parcasidir !! Kendilerinin Yalanlari ile inkarlari ile israla hakli göstermelerinin Sebebi ise Sabrimizin Tasmasini istemelerindedir ...Sifre cözülmüstür !!!

Yönetimimizin dikkatine !!!

Allah insani kup kuru kemik gibi iftiradan korusun !

Ne desem olmuyor .

Geriye tek bir iyilik kaliyor o da Rabbimden senin icin bagis dileyecegim !

O pek bagislayici pek affedicidir .

Allah gonlunuzu ferah tutsun serin sular ruzgarlar estirsin uzerinize icinize .

Allah Allah eyvallah .

ACP NE OLA BENIM HALIM

Bir korku düştü canıma, acep n'ola benim halim
Derman olmaz ise bana, acep n'ola benim halim

Canım tenimden üzüle, gitmek yararı düzüle
Bu suret nakşı bozula, acep n'ola benim halim

Dünya donların soyucak, yuyucu tenim yuyucak
İletip kabre koyucak, acep n'ola benim halim

Eller gidip ben kalıcak, sinde yalnız olucak
Münkerle Nekir gelicek, acep n'ola benim halim

Ne ayak tuta, ne elim, ne aklım kala, ne bilim
Cevap vermez ise dilim, acep n'ola benim halim

Mezardan duru gelicek, hak terazi kurulacak
Amelimiz görülecek, acep n'ola benim halim

Miskin Yunus eydür sözü, kan yaş ile dolu gözü
Dergahına tutar yüzü, acep n'ola benim halim

Yunus emre.

Allah eyvallah
ali muhsin

Duaniza ihtiyacimiz yok ,varsa hatamiz kendimiz Allahtan bagislama dileriz .
------
ALIBABA

Mesaj gönderen ALIBABA »

ali muhsin yazdı:Duaniza ihtiyacimiz yok ,varsa hatamiz kendimiz Allahtan bagislama dileriz .

Suc isledigin kisiden aff dilemedikten sonra ahmete mehmete yuce mehkemeye gitmissin necidir ?????

Allah Allah eyvallah

Hayhay
ali muhsin

kac yasinda oldugunu bilmiyorum , ama ilede senden özür dilememi bekliyorsan yasin kadar beklemen gerekir !
------
ALIBABA

Mesaj gönderen ALIBABA »

ali muhsin yazdı:kac yasinda oldugunu bilmiyorum , ama ilede senden özür dilememi bekliyorsan yasin kadar beklemen gerekir !

Yasi bahane edipte Hz alinin imamligina gasp edenleride biliyoruz ?

Allah razi olsun katilasan kalplerde yumusar insallah .

Allah Allah eyvallah .
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Şimdi bununla konunun ne ilgisi var? Laf olsun torba dolsun. Desinler ki bir şeyler biliyorum.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
ALIBABA

Mesaj gönderen ALIBABA »

3nokta yazdı:
Şimdi bununla konunun ne ilgisi var? Laf olsun torba dolsun. Desinler ki bir şeyler biliyorum.
Yasimin kucuk olabiliceginden dolayi kendi buyuklugunu one surdunde buyumen gerek dedin ?

Biz torbayi yas ile degil cile ile doldurduk bilgi ile doldurduk Elhamdurillah
Su gordugun kirlari ovalari gectik , cimdik elhamdurullah .
Dag tas bayirlari depdik , tozuttuk ,astik elhamdurullah .

Allah Allah eyvallah
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

ALIBABA yazdı: tozuttuk ,astik elhamdurullah .
on tane yazıyor bir tanesi doğru şekil-1 a da görüldüğü gibi
ali muhsin

Bu Forumda Bektasilerin amaci sadece Vakit Calip oyalamaktir..,Yazdiklari hic bir sey Findik kabugunu bile doldurmaz ,Güncel önemli olan olaylari Perdelemek icin ne kadar Dikkat dagitip Devamli ayni konular ile karsimiza cikarak Yalan yanlis ne varsa ortaya sunup Toplumumuzun Dikkatlerini dagitmak istediklerini görüyoruz ! Bos yere oyalamaktan Beyin Bulandirmaktan baska yapacak bir seyleri olmayan ve sadece Vakit harcayip is olsun diye Sacma sapan konular acip icersine Yalan Dolan ekleyerek, burda yeni yeni basliklar acarak bircok konulari saptirdiklari ve kivirttiklarida ortadadir ! Yazilari ise hicte ciddiye alinacak yazilar degildir ! Büyük bir Yüzsüzlükle devamli ayni konulari tekrar tekrar önümüze sunup , Kafalarina göre Kurani Yorumlayarak ,Hakikatleri inkar ederek , herseyi carpitip dagitarak Cevap verdiklerini zanneden Bektasiler, aslinda Bizim Vermis oldugumuz Cevplarin icinde ne kadar Rezil olduklarinin farkinda olmadiklari gibi ,büyük bir piskinlikle halen yalanlarini ortaya sunarak kendilerini Rezil ettiklerinin farkindalarmi acaba ....onlar icin Hic önemli degildir , Dünyada Ehli Beyt Asiklari, Mazlumlar Katledilmis, Ehli Beyt Türbeleri Bombalanmis , Ehli Beyt Alimleri Hakkin Rahmetine kavusmus , Umurlarinda bile Degil !!! Bektasilerin Amaci sadece Toplumun uyanmamasi icin Önemli olan Güncel konulari Toplumumuza duyurmamizi engelemek icin sadece Laf olsun Torba dolsun diyerek Vakit harcayip Dikkatleri baska yönlere cekmektir ..!!! zaten Asalak Bektasi Bozuntularinin yaptiklari iste budur ..zira Bektasilerin Temelinde ..Yüzsüzlük, ikiyüzlülük Yalan inkar Sahtekarlik yatmaktadir ve bunlarin özelikleride sadece Toplumu avutup yalan yanlis vede inkarcilikla Alevi Toplumunu sömrümek ve gözlerini Perdelemektir !!!
------

“Öneri, Eleştiri ve İstekleriniz” sayfasına dön