Spormu ? Terrörmü ?

Futbol, Basketbol, Olimpiyatlar vs...
ali muhsin

Spormu ? Terrörmü ?

Mesaj gönderen ali muhsin »

Yine Derbi Yine olay ! Ben bazen Bizim Türk halkini anlamiyorum ...Türkiyede bir sürü sorunlar varken Bizimkiler Tüm enerjilerini Spora veriyorlar ,tamam Spor Kötü birsey degildir ,sonucta Spor Kardesliktir ,Centilmenliktir ,Dostluktur, Dayanismadir ..ama birileri cikiyor Yok Fener Sampiyon yok Beksiktas , yok Cimbom vs lerle her derbide olay cikarip Yumruk yumruga birbirlerine giriyorlar, Sanki bir Savas Cikmista Düsmana karsi saldiriyorlar..oysaki yarin yine yüzlerine bakacaklar. Avrupa Liglerine baktigimizda genelde Derbilerde hemen hemen hic bir olay olmuyor ,Yenilen Takimin taraftari " Neyse Nasip degilmis ,bir dahaki sefere "deyip uslu uslu evlerine gidiyorlar ..Ama gelin görünki Bizim Taraftar dedigmiz Asiri Fanatikler Yensede yenilsede her derbide olay cikarip Savas borularini öttürüyorlar..Bu kadar enerjilerini böyle Bos seylere vereceklerine biraz gözlerini acip ilimle bilimle ugrassalar Gig demiyecegim ! Zaten Böyle Provokatif olaylar Türk Sporuna inen birer Darbedir bence ! Asiri Fanatikleri kiniyorum !!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !

“Spor” sayfasına dön