merak ettim !

josemarti

merak ettim !

Mesaj gönderen josemarti »

canlar ilk öne merhaba sitenizi yotubede bir video izlerken orada yazan reklamdan buldum videoda yazıyordu gelme geregi duydum geldigimdede burasının bri alevi sitesimi yoksa sünni sitesimi olduguna karar veremedim sünni ögretisi daha agır basıyor gibi sitenizde aleviligin içinde olmayan şeyleri neden forum sitenizde alevilik gibi yansıtıyorsunuz bunu merak etmek ettim üye olmak istedim

birde canlar alevi camisi ne demek alevinin ibadet yeri cem evidir bu alevi camisinede bir acıklama getirirmisiniz
alone_man

Re: merak ettim !

Mesaj gönderen alone_man »

josemarti yazdı: canlar ilk öne merhaba sitenizi yotubede bir video izlerken orada yazan reklamdan buldum videoda yazıyordu gelme geregi duydum geldigimdede burasının bri alevi sitesimi yoksa sünni sitesimi olduguna karar veremedim sünni ögretisi daha agır basıyor gibi sitenizde aleviligin içinde olmayan şeyleri neden forum sitenizde alevilik gibi yansıtıyorsunuz bunu merak etmek ettim üye olmak istedim

birde canlar alevi camisi ne demek alevinin ibadet yeri cem evidir bu alevi camisinede bir acıklama getirirmisiniz
forumda alevilik bektaşilik aleviliğin esasları bölümlerini okumanı sonra eleştiri yapmanı öneriyorum
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

josemarti Arkadas

Öncelikle Hosgeldiniz ...Bu Sitenin Bir Sünni veya Alevi Sitesimi oldugunu sormussunuz..Bu Site öncelikle yönetimiyle birlikte genelde Alevi genclerinin yönettigi bir Alevi Sitesidir...Gercek Aleviligin ne oldugunu Imam Ali (as) kim oldugunu ve Onun Faziletinin anlatildigini, Kuran ve Ehli Beyetin Hükümlerini ve Aleviligin sadece Boynuna kilic takip agizlarda dolastirilmakla Alevilik olunmadigini ,Sebatayist Bektasi Örgütünün, Alevilere uyguladigi Ritüllerin ( Cem Semah Saz vs ) gibi Seylerin Alevi Ibadeti diye sunduklarinin birer yalan ve aldatmaca oldugunu ve Gercek Aleviligin Kuran ve Ehli Beyte Bagalanmalarini , Aleviligin Peygamber (saa ) den sonra Imam Ali (as) min ( Kuran ve Ehli Beytin ) Ameli ile Amel edilmesini ve 12 Imamlara uyulmasini ve onlarin ögretisi dogrultusunda hareket edilmesini tavsiye eden ve ayni zamanda Alevileri Sapkin görüslere itmek isteyenleri ve Aleviligi kimlerin saptirdigini Desifre eden bir Sitedir ....Bizleri hemen yargilamadan evel, önce Site ve Forumumuzda bu konuda detayli bilgiler edebilir Düsüncelerinizide Bizlerle Paylasabilirsiniz .
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
atakan türkoğlu

Mesaj gönderen atakan türkoğlu »

aha söylemedi demeyin bu arkadaşta diğerleri gibi gerçek ALEVİLİĞE saldıracak.Diğer alevi sitelerinde olduğu gibi kendilerini sözde alevi sanan ama özde ateist,kuranı inkar eden islam düşmanları gibi sizlere hakaret etmeye başlayacaktır.inşallah yanılırım.

“Öneri, Eleştiri ve İstekleriniz” sayfasına dön