Dede-baba ve sahturna silinsin arz ediyorum

Ebu Hasaneyn

Dede-baba ve sahturna silinsin arz ediyorum

Mesaj gönderen Ebu Hasaneyn »

Allah'IN SELAMI iKi AGIR EMANET OLAN KUR'AN ve EHLi BEYT a.s'a SIKICA SARILANLARIN UZERiNE OLSUN...

sevgili ehli beyt a.s takipcileri olan kardeslerim mucahid,
ali muhsin,meshedi313,muhammed,alevicaferi ve alevi kardeslerim ve daha ismini sayamadigim iki emanet'e a.s sarilmi$ olan karde$lerim size cani gonulden te$ekkur etmek istiyorum niye cunku bu dede-baba ve sahturna denilen ahlaksiz,bilgisiz,inatci ve cahil insanlarin akillarina bakmadiginiz icin onlara adaletle yanit verdiginiz icin,o tertemiz ve tahir analarimiza ve bacilarimiza turlu turlu laflar soylediler'sede gercek bir Alevi gibi cevap verdiginiz icin ama bu adamlar artik haddini a$mi$ ve ortaligi karistirmis durumda yani ne delil ne huccet ne kaynak fayda etmiyor ve ne yazik ki kafalarina ve ali$tiklari asimile ortamdan uzakla$mak istemeyen bu dede-baba ve sahturna denilen $ahislarin lutfen ama lutfen silinmesini arz ediyorum vesselamu aleykum ve rahmetullahi ve bereketuh...
LA İLAHE İLLALLAH (celle celelehu) - MUHAMMEDEN (sallallahu aleyhi ve alihi vesellem) RESULULLAH - ALİYYEN (aleyhisselam) EMİR-EL MÜ'MİNİN VELİYULLAH -(KURTULUŞ YOLU) Allah (c.c) Hz.MUHAMMED (s.a.a.v) Hz.12 HAK İMAMLAR (a.s)
Kullanıcı avatarı
f_altan

Re: dede-baba ve sahturna silinsin arz ediyorum

Mesaj gönderen f_altan »

sözlerinizin altına imzamı atıyorum.
Onların bu sitede yazı yazmaya liyakatleri yoktur.
dede-baba özelde de bana hakaret etti, artık gına geldi
Böyle ahlaksız ve şarlatanların bu sitede yazı yazmalarına imkan sağlamak doğru olmasa gerek. Sizi destekliyorum can
Böyle bir öneride bulunduğunuz için teşekkürler
ALLAHUMME SALLİ ALA MUHAMMED VE ÂL-İ MUHAMMED VE ACCİL FERECEHUM VE FERECENA BİHİM
Ebu Hasaneyn

Mesaj gönderen Ebu Hasaneyn »

kalpler birdir insaallah mucahid abicigim :D merak etme... :wink:
LA İLAHE İLLALLAH (celle celelehu) - MUHAMMEDEN (sallallahu aleyhi ve alihi vesellem) RESULULLAH - ALİYYEN (aleyhisselam) EMİR-EL MÜ'MİNİN VELİYULLAH -(KURTULUŞ YOLU) Allah (c.c) Hz.MUHAMMED (s.a.a.v) Hz.12 HAK İMAMLAR (a.s)
Dede-baba

Mesaj gönderen Dede-baba »

Şunu söylemek gerekir ki.. sizin yöneticiniz.. kimse öncelikle fitne ve fesata neden olan sizin bektaşilik hakkındaki iftira e yalanlarınızı silmeli .

başka şnançara saldırı, küfr hakaret eden yazıları engellediği gibi bu yazıları yazanlarıda uyarmalı.. olmuyorsa bütün şii ve caferileri kötüleyen onları başka inançlar tarafından tiksindi uyandırak sonuçlara hazır olmalı..

bu siteye hangi alevi-bektaşi girrerse girsin tepkisi aynı olacaktır..

ŞİMDİ bİZ BİZEYİZ.. SAYIN MÜCAHİT'İN BANA ÖZELDEN

yazdığı mesajının ilk kısmını ve ve nasıl islam dışı Kur'an dışı düşünceye sahip olduğunu açık edelim..

sayın mücahit'in sahip olduğu durum.. ap açık Kur'ana ve islam aykırıdır.. bu durum hepiniz için ortak olması nedeniyle cevabım hepinizedir..

MÜCAHİD yazdı: Zavallı arkadaş, mürtetle kafirin farkı vardır, bunu dahi ayırt edemiyorsun. Bu halinle de kalkmış İslam ve Müslümanlıktan bahsediyorsun. İslam bayrağı altında yaşayan kafire ve müşriklere, İslamın kanunlarına saygı duydukça kimse onlara bir şey demez, onların kanı, malı ve namusu güvencededir. Ama mürtet İslam’ı kabul edip daha sonra İslam’dan çıkan kimsedir. Bütün İslam alimlerinin görüşüne göre bu adam İslam kanunlarınca öldürülmeyi hakketmiştir. Elbette bunu herkes yapamaz, bunu yapmak için büyük alimlerden icazesi olması gerekir. Devlet İslam devleti olursa, o devlet İslam kanunlarına göre onu cezalandırmalıdır. Bunu yapmaya gücü yoksa veya maslahat değilse o zaman farklı davranılır. :
1- Mesela ömer islam ve Kur'an hükümlerine tamamen uyan mıdır* yada ebubekir veyahutta osman niye hz. Ali bunları öldürün diye fetva vermedi?

2- oysa ben ebubekirin ömerin ve osmanın mürted olduğunu Ku'an ayetleriyle ispat edebilirim..

3- kaldıki bir inan ister mürted olsun ister kafir sen kimsin ki* Allah yerine geçip Bir başkası hakkında hüküm verebiliyor.. yargılayabiliyorsun.. Bu Allah'a ortak koşmak değil mi? şirk içinde olduğunu da mı görmüyorsun?

4- islam dininde Ruhban sınıfı, aracı yada Allah yerine karar veren sınıf yoktur... Sen aracı ruhban sınıfı ve allah2a ortak koşansın? buda yetmiyormuş gibi kimin inanan kimin kakir yada mrted olduğuna karar verecek kadar şaşkın ve sapık bir ruh içindesin.. islam ve Kur2anda bu yaptığına hiçbir delil ve izin verilmez..

Allah yerine geçen insanları yargılayan hüküm veren, Allah'a şirk koşanlar için bakın Kur'an ne diyor:

"... Gerçekten Allah kendisine ortak koşulmasını bağışlamaz.." Nisa Suresi Ayet 48.

"...Dinde baskı/zorlama/tiksindirme yoktur.. (Bakara-256)"

"Ey Muhammad! Senden,Yüz çevirirlerse, biz seni onlar üstüne bekçi göndermemişiz. Sana düşen, tebliğden başka bir şey değildir. (Şura-48).."

"..Eğer Rabbin dileseydi yeryüzündeki insanların tümü mutlaka iman ederdi. Hal böyle iken, mü'min olmaları için insanları sen mi zorlayacaksın. (Yunus- 99).."

"..Ey Muhammed! Uyar! Düşündür! Çünkü sen bir uyarıcı/düşündürücüsün. Üzerlerine musallat bir despot değilsin!.. (Ğaşiye- 21-22)

Kur'an'a göre baskı ve zorlama, ister içten olsun, ister dıştan bizatihi dinsizliktir. Allah'a ve Kur'ana isyandır. hiç kimse bir dine girmeye zorlanamayacağı gibi, girdiği dinin içinde de baskı ve zorlamaya maruz bırakılamaz.

Dinden çıkma (İRİDAT) halinde, Dinden çıkanın cezası (mürtedin) Allah tarafından ölüm sonrasında verilecektir...( Bakara-217)

1- Şimdi siz açık açık Kur'an hükümlerine isyan içindsiniz.. Allah2a oırtak kouşuyor.. El-hakim olan sıfatıtına isyan ediyor.. İnsanları yargılıyorsunuz*

2- Ceza ve mükafaat bzzat Allah tarafından verilir.. senin Allah yerine geçip insanları yargılama hakkın yok.. Bunu neye göre yapıyorsun hangi ayette Allah bazı kullarına kendi adına insanları yargılama ve ceza verme hakkı vermiş?

AP AÇIK SAPIKLIK VE ŞİRK İÇİNDESİNİZ..

İMANIN KİMDE OLDUĞUNU ANCAK Allah BİLİR.... YARGILAYAN VE HÜKÜM VERENDE ANCAK ALLAHTIR...

GERÇEĞİN DEMİNE HÛ DİYELİM
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Senin kadar Piskin ve Yüzsüz birini görmedim .öyle Seytanca ve kurnazca Yaklasiyorsunki görenler senin hakli oldgunu zannedecek ..Foruma girdin gireli Edebsizliginden yalanlarindan inkarindan Carpitip Saptirmalarindan gecilmedi ...Ne oldugun artik ortadadir ..Suan halen Sahtekar bir bicimde Seytanca laflari evirip cevirip masumluk rolüne bürünüp birde utanmadan Kurani ayetleri keyfine göre carpitip Ayetlerin arkasina gizleniyorsun Aynen Muaviye Taktikleri gibi ..Mücahid Hocamiz sana az bile yazmis ..senin sana tanitmis !! ama sen kendini tanimiyorsun kalmiski Ehli Beyti 12 Imamlari taniyacaksin ... !!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

bu konu apaçık konuşalmalıdır
adam fitne fesat ehlidir ve şartlanmıştır
yazdıklarını her siteye yazdığı gibi burayada yazmış herşeyi kusmuştur ve yazacak hali kalmadığı içinde artık çirkefleşmiştir
yazdıkları kalmalı ama kendi şutlanmalıdır zaten hemen her siteden bir müddet sonra şutlanmaktadır
keşke asil ve ahlaklı bir düşman olsaydı ama ne yazıkki soysuz ve pislik bir düşman çıktı
benim fikrim böyle
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

ama şahturna dan henüz emin değilim genç ve cahil olduğu içinmi batılı savunuyor yoksa birilerine uşaklıkmı yapıyor emin değilim bu nedenle onun sadece izlenmesinden yanayım
Ali

Mesaj gönderen Ali »

zaten bu dedebaba denen adam yazacağını yazdı yani her konuda diğer sitelere ne yazdıysa bizede onu yazdı ve yazacağı birşeyde kalmamış olmalıki belden aşağı vurmaya başladı

bencede uykuya yatırılmalı (birdaha uyanmamak üzere ama yazıları kalmalı)

öbür vatandaşı için henüz erken derim (belki patronunun yazdıklarını edebiyle buraya taşırda tartışmalar devam eder)
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

İTİRAZIM VAR :D :D

dedebaba silinirse ben kimi şamarlıcam
kimi rezil edecem
o benim için büyük nimetti! !
tarihten gelen tüm yezidi güçlerden hıncımı aldığım bir puttu
onun kabusuydum
marke edip kovalayıp duruyordum

keşke af dilese özür dilesede onu yine benim kollarıma teslim etseniz

ama karara da katılırım
yani konuları bilenler için yazdıkları şeyler gerçekten yezidi pisliklerdir hatta bu tür yazıları belki yezidin bile aklına gelmemiştir.
Musa Özateş

Mesaj gönderen Musa Özateş »

Canlar
sorun yapmayın atın gitsin
yazacağını yazmış bundan ötesi laf kalabalığıdır ve bazı gençlerimizle küfürleşme düzeyine kadar işi getirip sulandırmıştır
böyle durumlar istisna durumlarıdır yani fikir özgürlüğünü demoktratlığı başka fikirlere saygı ve hoşgörüyü aşan durumlardır çünkü adam kötü olduğu kadar kötüniyetlidir kendisine sunulan birtek doğru sözü bile kabul etmemiş sorulardan kaçmış kendi bildiğini okumaya başlamış ve tahrikte etmiştir.
Böyle bir adamla Hz.Ali karşılassaydı muhtemelen kovardı yüzünede tükürürdü ama biz uzaklaştırmakla yetinelim
gittiği yerdekiler düşünsünler :D

“Öneri, Eleştiri ve İstekleriniz” sayfasına dön