"hayata yön veren sözler‏"miş

3nokta

"hayata yön veren sözler‏"miş

Mesaj gönderen 3nokta »

Winston Churchill: Dünyada ortalıkta dolaşan bir sürü berbat yalan var en kötüsü de yarısının doğru olması...
Georg Hegel: Tarihten aldığımız ders tarihten ders almadığımızdır.
Simon Cameron: Dürüst politikacı bir kere satın alınınca taraf değiştirmeyen politikacıdır.
Doly Parton: Bu kadar ucuz görünmenin ne kadar pahalıya mal olduğuna inanamazsınız.
Mark Twain: Hiç bir zaman okulumun eğitimimi engellemesine izin vermedim.
Kennedy: ABD yerinde saymak için bile çok hızlı ilerlemelidir.
Bacon: Bütün vaktinizi çalışmaya adamak tembelliktir.
Zsa Zsa Gabor: Bir kız aşk için evlenmeli ve onu bulana kadar evlenmeye devam etmelidir.
Shakespeare: En sahici şiir uydurma olandır.
Margaret Mead: Bir eşiniz daha olmadığını asla unutmayın. Tıpkı diğer herkes gibi.
Woody Allen: Ölmekten korktuğumdan değil sadece gerçekleştiğinde orada olmak istemiyorum.
Alan Bennett: Çok sıkı bir şekilde denetlendiği sürece özgür ifadeden yanayım.
Niels Bohr: Kuantum fiziği kafanızı karıştırmadıysa onu tam olarak anlamamışsınız demektir.
Bob Hope: Bankalar paraya ihtiyacınız olmadığını kanıtladığınızda size borç veren kurumlardır.
W. Somerset Maugham: Emin olduğum tek bir şey varsa o da insanın emin olabileceği çok az şey olduğudur.
Elisabeth Marbury: Arkadaşlarınız ne kadar zenginse o kadar pahalıya patlar.
Coco Chanel: Bir kadının çıplaklığa en yakın olduğu an en şık olduğu andır.
Napolyon Bonaparte: Aşkta zafer kazanan kaçıp giden erkektir.
Charles Bukowski: Tabii ki bir insanı sevebilirsiniz eğer onu yeterince tanımıyorsanız.
Soren Kierkegaard: Mükemmel aşk insanın kendisini mutsuz edecek kişiyi sevmesidir.
lionel Strachey: İstediğin kadını elde etmenin cezası onu elinde tutmak zorunda olmandır.
Finley Peter Dunne: İyi kocalar bekar kalır evlenemeyecek kadar düşüncelidirler.
Molly Mcgee: Bir erkek hiç neden yokken karısına çiçek getirmişse bir nedeni vardır elbet.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .

“Serbest Kürsü” sayfasına dön