Hindular giriş-1

ceren

Hindular giriş-1

Mesaj gönderen ceren »

bu bölüm boş kalmasın diye yazıyorum
bildiklerim
hindular ruhları ıslah olsun diye çivili yataklarda yatıyorlarmış
inekleri kutsal biliyorlarmış
ruhların tekrar tekrar dünyaya geleceğine inanıyorlarmış
Alevi

Re: Hindular giriş-1

Mesaj gönderen Alevi »

ceren yazdı:bu bölüm boş kalmasın diye yazıyorum
bildiklerim
hindular ruhları ıslah olsun diye çivili yataklarda yatıyorlarmış
inekleri kutsal biliyorlarmış
ruhların tekrar tekrar dünyaya geleceğine inanıyorlarmış
Sevgili kardaşım bu gayet normal Eski Şamanist Türklerde ineklere taparlardı Şu asırda Bektaşilerin hangisine sorarsanız sorun onlarda Öldükden sonra başka bir bedende dünyaya tekrar gelecekler inancındadırlar günahı çoksa yılan domuz inek vs hayvan kılığında geleceklerine inanırlar eski şaman tarihinde ineklere tapdıklarından dolayı şimdi inek donunda tekrar geleceklerine inanırlar ineklere çok saygı gösteriller
KARAPAPAK MURAT

Mesaj gönderen KARAPAPAK MURAT »

yuh yani eski şamanistan Türklerin ineğe taptığını utanmadan nasıl yazıyorsun ya ç....ş diyorum yani insan biraz kitap okur ya. Türkler hiçbir zaman hayvanları kutsal bilmemişlerdir. git bugün hala şamanist Türkler var hiçbiri hayvana tapmaz sadece Göktengri ye taparlar ama senin gibi arap-iran uşağı faşist uslanmaz alevi düşmanı kuzu postundaki kurtlardan bu yazıda beklenir.
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

KARAPAPAK MURAT yazdı:yuh yani eski şamanistan Türklerin ineğe taptığını utanmadan nasıl yazıyorsun ya ç....ş diyorum yani insan biraz kitap okur ya. Türkler hiçbir zaman hayvanları kutsal bilmemişlerdir. git bugün hala şamanist Türkler var hiçbiri hayvana tapmaz sadece Göktengri ye taparlar ama senin gibi arap-iran uşağı faşist uslanmaz alevi düşmanı kuzu postundaki kurtlardan bu yazıda beklenir.
Akilsiz herif Sen git önce Haci Bektas kasabasinda orda Semanistlikle ilgili hersey görebilirsin .Bugün Siyonist Bektasiler Alevileri kulanarak oraya buraya Tas diktiriyorlar Agaclara caput baglattiriyorlar ! Delikli tasi kutsal gösterip yok Abdal musa Degirmeni falan fimsanca ile birde Canli Putlarina (Dedelerine ) Secde ettiriyorlar ! bu Semanistlik degilde nedir ??!!! ´Bektasiler Siyonist usaklari oldukkari gibide Alevileri Semanistlige dogru sürüklemektende utanmiyorlar. Hayvanlari ( Güvercini -Aslanli Cesmeyi dahi ) kutsal gösteren bir Bektasilik Semanist degilde nedir ..git Bektas kasabasina Siyonist kalintilarini Semaniszim kalinitlarini gör ..git Sebatayist Bektasi Dedelerin Babalarin, Aleviligi nasil kulanip Osmanli Fasistlerine ne kadar hizmet ettiklerini gör ..ama nerde sende o göz !! Senin gibi Türk islam Fasist Sentezciligini Alevilik adina savunan Bektasi Sebatayist usagindanda ancak böyle yazilar cikar ..senin yoldaslarin (Ehli Sünnet .musap36 ) paldira palast saldirdiginda senin nedense sesin cikmadi .. ama bize gelince Salya sümük saldiriyorsun ..iste sen busun Faso Murat ..yazdikca kimligini acikca ortaya koyup, Munafikliginizida belli ediyorsun-nuz !!! Saydigim sahsiyetsizlerde senin görüsünü hemen hemen savunuyor. anlasilan Takviye kuvvet getirmissin , tam birbirinizi bulmussunuz !!
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

KARAPAPAK MURAT yazdı:Türkler hiçbir zaman hayvanları kutsal bilmemişlerdir. git bugün hala şamanist Türkler var hiçbiri hayvana tapmaz sadece Göktengri ye taparlar ama senin gibi arap-iran uşağı faşist uslanmaz alevi düşmanı kuzu postundaki kurtlardan bu yazıda beklenir.
eski türklerde yani şaman olan türklerdede tüm kavimlerde olduğu gibi kutsal sayılan hayvan mitleri vardı
en meşhuru GEYİK ti ,bu motif kutsal bilinirdi ve totemist özelliği vardı bunu araştırmacılar saptamıştır hatta GEYİKLİ BABA motifi anadoluya kadarda gelmiştir kutsanmıştır,bektaşın bir kucağına geyik tesadüf en iş olsun diye konmamıştır o barışı simlgelemesinin yanında geyiğin kutsallığınada işarettir
ama bu GEYİK bunların hepsini inkar eder çünkü ırkçıdır atalarına laf söyletmek istemiz
ceren

Mesaj gönderen ceren »

hinduları boş kalmasın diye yazmıştım
hindulardan şamanlara
şamanlardan geyiklere

geçmeyi nasıl başardınız hayret hepinizi kutlarım

:))))))))
KARAPAPAK MURAT

Mesaj gönderen KARAPAPAK MURAT »

BUNU okuu vee bana gell bölümünü sayın gören kör okuyunuz. Hacıbektaş kasabasına evvela sen git çok biliyorsan orada bu yazdıklarını açıklada insanlar uyansınlar ama nerde senin gibi internet erkekcisi heriflerde o yürek yüreğin yetiyorsa gel beraber gidelim hacıbektaş a senin gibi korkak cahil heriflerden olsa olsa bu beklenirdi. konuyu nerden nereye getirdiğinin farkında bile değilsindir. senin gibi ebu süfyan bozuntularının içini hepimiz iyi biliyorsunuz ve topu topu şurada birkaç adamsınız milyonlarca aleviyi karşınıza alıp saldırıyorsunuz. o ( ehlisünnet musab36) senin gibilerin yoldaşıdırlar humeyni-islam-şeriat-tekbir allahu ekber alevileri keselim-yaşasın hzır paşa sistemi diyerek onlarla beraber olursunuz. belkide onları bu siteye koyan ve yalandan saldırtanlar ve sözde Alevici görünen senin gibi sinsi mahluklardır.

sen evvela arap fars artığından kurtulda kendine gel Allah bilir sen arap kıyafetleri giyip sokaklarda Mollayız mollayız deyip gururlanarak tr atıyorsundur ve eminim sen alevi bile değilsindir sadece üzerine düşen asimile görevini tam anlamıyla yerine getiriyorsundur hatta bunun için Mukteda sadr hesabına para bile yatırıyordur. şu şiirde size benden bir hediye olsun.

Kendisine sorarsan sözde alevidir
ama aslını bilmeyen hainin tekidir
alevi cemaatinin kara lekesidir
işte bunların asıl yüzü canlar

bir hızır paşada ben olayım dedi
gidip bir üniversiteye yerleşti
alevileri bende döndüreyim dedi

79 da iranda bir devrim oldu
halk kara çarşafla sakalla doldu
bir belada Türkiyeyi buldu

ırkını milletini bilmeyen ali muhsin
ismine bakarsan pek bir şirin
yazdıklarını okursan ne hinoğlu hin ( baban hariç)

kafayı takmışlar hacıbektaş kasabasına
oraya giderler ama ses çıkaramazlar asla
yazarlar bilgisayarın geçti mi arkalarına

sitenin forumunda fitne üstüne fitne çıkartırlar
işleri güçleri mazlumlara saldırmaktır
bunlarda dış güçlerin uşaklarıdır

karapapak muratım fazla uzatmam
ben ikrarımdan asla sapmam
asla sizin gibilerden korkupta kaçmam

SÜRÇ-İ LİSAN ETTİYSEK AFFOLA BU AHİR-İ ZAMANDA CANLAR
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

KARAPAPAK MURAT yazdı:karapapak muratım fazla uzatmam
ben ikrarımdan asla sapmam
asla sizin gibilerden korkupta kaçmam

SÜRÇ-İ LİSAN ETTİYSEK AFFOLA BU AHİR-İ ZAMANDA CANLAR
lanet muaviye savaşırken dahi Hz.Alinin hak olduğunu biliyordu ama buna rağmen ona karşı çıkıyordu çünkü ruhu pisti,
sende bizim hak olduğumuzu çok iyi biliyorsun ama ruhun tıpkı muaviye gibi türk ırkçılığı pisliğiyle dolu bu yüzden humeyniye farslığa saldırıp bektaşiliğe sahip çıkıyorsun
ve bu yüzden buralardan kaçamıyorsun
Allah seni ya ıslah etsin yada kahru perişan eylesin
bende şiir yazamam ama derdimi anlatırım anladın sen artık
ali muhsin

Selefi Zihniyetli Sebatayist usagi karapapaz

senin yazdiklarin kulagima aynen sinek viziltisi olarak geliyor . Zihnin aynen Fasist Ehli Sünet ve musab nikli ile ayni ama sen burda Muaviye tilkiligi yaparak Alevilik adina Talha ve Zübeyr taktigi yapiyorsun, yazdikcada batiyorsun ! Imam Humyeni gibi Evladi Resulleri agzina almadan evel Agzini bin kere calkala, Sünki agzin Vahabi Siyonist Bektasi vede Münafiklik kokuyor..!
ali muhsin

ceren yazdı:hinduları boş kalmasın diye yazmıştım
hindulardan şamanlara
şamanlardan geyiklere

geçmeyi nasıl başardınız hayret hepinizi kutlarım

:))))))))
Ceren Kardes

Yarasi olan gocunmus ! baksana ne oldugu bile belli olmayan Semanistlige bile laf attirmayanin kuyruguna basmissin , hop oturup hop kalkiyor zavvali ...aslinda ben cok baska birseyler düsünmüstüm bu bölegeye ama Papazlar dadaninca is degisti :)))

“Hinduizm” sayfasına dön