fener adamı kanser edebilirmi???

Futbol, Basketbol, Olimpiyatlar vs...
can

fener adamı kanser edebilirmi???

Mesaj gönderen can »

bence eder eğer fenerli arkadaşalr varsa 2-0 dan maç veren takımın taraftarı olarak beni anlarlar yani...:) milyonlarca dolarlık geliriyle dev bir satdıyla herşeyi mevcut. kapı gibide başkanı var ama olmuyor..hüsran hüsran üstüne.korkuyorum bir gün azizyıldırımı odasında kafasına kurşunu sıkacak intihar edecek diye..ALLAHA EMANET OLUN
Ali

Mesaj gönderen Ali »

heheheh oyle olursa takım biter ya sonu olur ))) suan iyi gibi. yani benim futbolla hiç ilgim yok ama gördüğüm ve kadarıyla futboldan anlarmısın anlarım )))

Selam ve Dua ile...
Muhammed

Mesaj gönderen Muhammed »

merak etmeyin arkadaşlar ne başkana ne klube nede stadyuma bişey olmaz. futbola bu kadar gönül koyup servetlerin döküldüğü bu piyasa asla hüsrana uğramaz :lol:

tabi hiç futbolla ilgim yok ama yine sonuna kadar CİMBOMLUYUM :D

selametle...
mustafa öndemir

Mesaj gönderen mustafa öndemir »

umarım çarşamba akşamı fenerbahçe showunu izlemişsinizdir :D selametle
can

Mesaj gönderen can »

hey gidi günler bu mesajı en başta attığımda takımım(ız) ne haldeydi şimdi ise avrupayı titretiyor..helal olsun. :D
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

aslinda ne Fenerbahce ne Trabzonspor nede Galatasaray avrupada tarih yazmistir !!! tarihi yazan Besiktastir laf yok ! 8 Golü sünki kimse yiyemez , oysaki Besiktas 0 : 8 gibi bir skorla tarihe gecmistir ! simdi söyleyin kim bu skorla tarihe gecti :D
Kullanıcı avatarı
Hira

Mesaj gönderen Hira »

ali muhsin yazdı:aslinda ne Fenerbahce ne Trabzonspor nede Galatasaray avrupada tarih yazmistir !!! tarihi yazan Besiktastir laf yok ! 8 Golü sünki kimse yiyemez , oysaki Besiktas 0 : 8 gibi bir skorla tarihe gecmistir ! simdi söyleyin kim bu skorla tarihe gecti :D

Bence de kolay kolay unutulmaz.Sağolsunlar ilerde torunlarıma anlatıcak bir hikayem oldu.

“Spor” sayfasına dön