Merhabalar

hakikat

Merhabalar

Mesaj gönderen hakikat »

Yeni üyeyim. Açıkcası sitenizi hiç beğenmedim. Sadece selamsız bir yere girmek hoşuma girmediği için bir merhaba demek istedim.
can

Mesaj gönderen can »

merhabalar.siteyi değil görüşlerini önemseyin görüş farklılığını neden farklı olduğunu anlamaya çalışın.böylece daha iyi olur.
Allah'ım! Doğruları olduğu gibi bize gösterip ona ittiba etme cesaret ve samimiyetini inayet eyle.
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

burda kimse kimseyi zorlayamaz burasi er meydanidir , Sitenin nersini begenmedin merak ediyorum ...yalanlara yer vermedigmiz icinmi ? Saz Söz Semah Dede Baba gibi Cemevleri gibi Mantiksiz ve Alevilikte yeri olmayan kislerin Düsüncelerine yer vermedigimiz icinmi ...? Imamlarimizin Buyurdugu Sözlerden ( Namaz Oruc gibi Dini Hükümleri ) bizlere önerdigi sözlerdenmi Rahatsiz oldunuz ..Gercekleri Gün isigina cikarip Aevi Toplumunu uyandirdigimiz icinmi hosunuza gitmedi ...? Ama laf olsun Torba Dolsun degilmi ..." begenmedim öylesine üye oldum gecerken bir Merhaba deyim " Diyerek adeta Cephaneni bizlere karsi yöneltigini göstermissin ...yinede hos geldin diyorum... insaallah bizleri yargilamadan evel Siteyi iyi bir incelemeni tavsiye ediyorum ..

“Tanıyalım - Tanışalım” sayfasına dön