Bushun Atasi Maymun cikti ! flas haber Resimli !

ali muhsin

Bushun Atasi Maymun cikti ! flas haber Resimli !

Mesaj gönderen ali muhsin »

Flas Haber ....Son Dakika Haber ..Şok Haber..inanamiyacaksiniz ...

Maymunlar gezegeni Filmi gercek oldu ..Maymunlar gezegninden gelen Bir Maymunun idiasina göre kendisinin Amerikan Baskani Bush,un gercek Babasi oldugunu idia etti Maymunlar Gezegninden Gelen Bas Maymun söyle dedi " Bush Benim Oglumdur ! Dünyada Muz SIKINTISI cektigimiz icin bir Müdet Dünyadan ayrildik Oglum Bushu Dünyada Teksas denen yerde bir Hayvanat Bahcesine biraktim , ama birde ne göriyim geri döndügümde , Oglum Bushu Hayvanat Bahcesinde alip Dünya Teknolojosiyle Insana benzetip, onu Baskan yapmislar.. görünce Cok Sasirdim , Benim gibi Maymun olan Bush,u nasil olurda Amerikalilar Baskan yapar sasirdim Dogrusu " diyen Baba Maymun ,Amerikalilarin artik insanla Hayvan arasindaki ayrimi yapamadan Birini Baskan secemeleri, Maymun Gezegenlerinden Gelenler icin Sevindirici bir Haber oldugunu söyledi. Baba Maymun Amerikalilarin Apdaliklarina dayanarak ,birdahaki Amerikan secimlerinde Adayligini koyacagini aciklayip Amerikalilarin bu zekalarindan ötürü onlara Tonlarca Muz vaad etti ...Baba Maymun Ayrica " Oglum Bush aynen bana benziyor ,hele Gülücükleri ve dudaklari ayni ben ..fakat oglumu tekrar Maymun Kültürüyle egitmem lazim ..ben Muz olmayinca dünyayi ayaga kaldiriyorum o, ise Petrol ,Oglumun Kültürünü Atalarimizin Kültürüyle tanitip Maymunistana göndermeye ve Dedesi Cita ile tanstiramaya niyetliyiz " diyen baba Maymun "iste benim ve sevgili oglumun Resmini Halka sunuyorum ve oglum oldugunu isptalamak icin halk karar versin " dedi .. (Florida Bilim ve teknik arastirma tercüme merkezi )

Resim

Tipki Babasi degilmi .... :)

Bir Diger Haber ise Hastahaneye yatan ve Lübnandaki Hizbullah yenilgisini hazmedemeyen Ariel Sharonun Hastahanedeki Fotoraflari Medyaya sizdi. iste Hastahneye yatmadan evel Saharon Ve ebedi Komada yatan Yüzü komaliktan Degisen Sharon...

Resim

Resim

Doktorlarin Gazetelere verdigi demecte Suanki Ariel Sharon,un Dünyadan böyle Göc edebilecegini söylüyorlar .arada bir kendisine gelen Sharon Doktorlara Havladigini ,Hirladigini duyan hayranlari olan Sioynistlerde Ariel Sharona Seslerini Hastahane önünde duyurabilmek icin Havladiklarida gelen haberler arasinda ..Yardim severler Ariel Sharona bol bol kemik göndermeleri icin yardim kutusunun hazirlandigini, artan kemikleride Siyonistlere bagislanacagi söylendi ..

:)

“Mizah ve Eğlence” sayfasına dön