www.welayet.com

kerrar76

www.welayet.com

Mesaj gönderen kerrar76 »

Velayetin üzerimize yüklediği;
Hakkı batıldan ayırma noktasındaki niyetin ve sorumluluğun bilinciyle,
Sabır, tevekkül ve kanla, ilmek ilmek örülmüş bir sevda uğruna,
Bir mübarek aşura günü: “Rahman ve Rahim olan Allah’ ın adıyla” dedik ve çıktık yola…
Allah adına ve aşkına,
Tüm insanlığı duaya ve desteğe davet ediyoruz…
www. welayet.com

Tüm dostları bekliyoruz,üye olarak bizlere katkı yapmanızı istirham ediyoruz
Ehl--iBeyt

Re: www.welayet.com

Mesaj gönderen Ehl--iBeyt »

Allah'ın güzel selamı ile gönüllerimiz sükûn bulsun.

Allah'a hamd, Rasûlüne ve temiz Al-ine salâtu selam olsun.

Değerli internet kullanıcıları,

www. welayet.com sitesi üzerinden mübarek aşura günü başladığımız internet aktivitemizin bir diğer ayağı da Facebook sunucusu üzerinden devam ediyor. welayet.com Facebook grubu bugün açıldı. Ve ilk davetiyeler internet kullanıcılarına gönderildi. Şimdiye kadar aldığımız desteğiniz ve dualarınız için hepinize şükran borçluyuz.

http://www. facebook.com/groups.php?r...id=44246479660 şeklindeki link, welayet.com Facebook grubunun anasayfa linkidir. Facebook grubumuza üye olmanızı ve hesabınızdaki bütün adres listenize davetiye göndermek suretiyle tanıtım kampanyamıza katılmanızı arz ediyoruz. Bu yolda hep birlikte ilerleyeceğimizi, desteğinizi ve dualarınızı esirgemeyeceğinizi ümit ediyoruz.

Bütün internet kullanıcılarına saygılarımızla arz ederiz.

welayet yönetimi
Mahmut

Mesaj gönderen Mahmut »

Selamun aleykum değerli canlar ben sitenize yeni üye oldum. çeşitli forumlarda istişarede bulunuyorum. Aleviyim ve Aleviliğin ayrı bir din olduğuna iman ediyorum ve bu uğurda çalışmalarda bulunuyorum. Dinler-Alevilik-mezhepler-kültürler ilişkisi hususunda önemli diyalog içerisinde olacağımıza inanıyorum.

SAYGILARIMLA Allah A EMANET OLUN.
Musa Özateş

Mesaj gönderen Musa Özateş »

Mahmut yazdı:Selamun aleykum değerli canlar ben sitenize yeni üye oldum. çeşitli forumlarda istişarede bulunuyorum. Aleviyim ve Aleviliğin ayrı bir din olduğuna iman ediyorum ve bu uğurda çalışmalarda bulunuyorum. Dinler-Alevilik-mezhepler-kültürler ilişkisi hususunda önemli diyalog içerisinde olacağımıza inanıyorum.

SAYGILARIMLA Allah A EMANET OLUN.
Mahmut can ayrı bir din derken kastın nedir?
yani senin inandığın aleviliğin kitabı peygamberi fıkhı temel yazılı kaynakları imamları kimlerdir? açıklarsan dialog ortamı kurabiliriz.Biz aleviliğirn Hz.Alinin yolu olduğuna inanıyoruz 12 imamların yolu olduğuna inanıyoruz,
Kuran ve Ehli beytin iki temel kaynak olduğuna inanıyoruz,
senin değişik olarak kabul ettiğin şeyler nedir?
ferec76

Mesaj gönderen ferec76 »

emeği geçen herkesten Allah razı olsun inşallah

güzel bir site olacak inşallah
Ey iman edenler, Allah'a itaat edin, Resul'e ve sizden olan emir sahiplerine itaat edin. (Nisâ, 59)

Verende o alanda o
Nedir senden gidecek
Telaşını görenler
Can senin zannedecek"

Necip Fazıl Kısakürek

“Tanıtım, Tavsiye” sayfasına dön