israilden teşekkür (resimler)!!!!

İslami ve çeşitli resimleri bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
MERDAN

israilden teşekkür (resimler)!!!!

Mesaj gönderen MERDAN »

Resim

Resim
Resim

Resim
Resim

Resim
Resim

Resim
Resim

Resim
Resim

Resim
Resim

Resim
Resim

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Resim

Resim

Resim
Resim

Resim
Resim

Resim
Resim

Resim

DİĞER BOYKOT MALLARINDAN BAZILARI :
( İSRAİL!!! - AMERİKAN!!! - İNGİLİZ!!! )

-COCOCOLA
-FANTA
-PEPSİ
-MALLBORO
-BP
-SHELL
-ARİEL
-BLENDAX
-PANTENE
-OMO
-MCDONALDS
-NESTLE
-NESCAFE
-MİCKEY MAUSE
-NİKE
-TURKUAZ SU
-ADİDAS
-PHİLİP MORRİS
-FORD
-MAZDA
-ORAL-B
-KELLOGS
-BRAUN
-İPANA
-COLGATE
-PERSİL
-ACE
-CİF
-HACI ŞAKİR
-MAGGİ
-RİNSO
-PRİMA
-MERCEDES
-FİAT
-DİSNEYLAND
-DANONE
-TANG
-SARA LEE
-SPRİTE
-NOKİA
-CELVİN KLEİ
-KIWI
THE SUN
………………..
VE DAHA YÜZLERCE VE BİNLERCESİ

EY MÜSLÜMAN...!

DEĞERİNİ BİL... KENDİNİ KÜÇÜLTME... BENİM BOYKOT ETMEMLE NE OLUR DEME SAKIN HA..! UNUTMAKİ, YERYÜZÜNDEKİ MÜSLÜMANA SIKILAN MERMİLER, BU ALDIĞIN ÜRÜNLERİN GELİRİ İLE YAPILMAKTADIR...
Ve unutma ki; BUNUN HESABINI ÖBÜR ALEMDE VERECEKSİN.
Ve unutma ki; SIRA SANA DA GELEBİLİR...
Ve unutma ki; FARKLI MEKANDA YAŞADIĞIN İÇİN BU MERMİLER SANA SIKILMIYOR ŞİMDİLİK...!

Tüm sektör terörist İsrail amerikan ingiliz mallarıyla çepeçevre sarılmış durumda. Gerçekten ciddi anlamda, kararlı ve vakur bir karşı duruşla boykot yapılabilir. "Adamlar yapmış abi, ben ne yapayım!!" vb mazeretlerden sıyrılıp, en azından biraz zevkimizden taviz verip alternatifi olan ürünleri tercih edebiliriz.

Böyle iki yaman çelişki olmaz !!!
Hem savaşa hayır diyelim,
Hemde katil ülkelerin ürünlerini tüketelim..
Bu büyük bir çelişkidir !
Hangi safta olduğumuzu kesin çizgilerle belli etmek zorundayız...
Allah şahittirki ahirette bunların hesabı çok çetin olacaktır. !!!
Allahım bana adaletinle değil, merhametinle davran. İMAM ALİ (A.S)
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Almanyada yasadigim halde elimden geldigi kadar yukardaki ürünleri almamaya calisiyorum ,Vicdan sahibi olan herkes bu ürünleri Almamaya calissinlar .

ayrica Israil Terrrörüne en iyi cevap Imam Ali (as) min ordusu Lübnan Hizbullahi vermistir, Hayalerini yikip Israili icten cökertmis ve Israil denen Terrör yuvasini Destekleyenlerede iyi bir Ders vermistir !
ceren

Mesaj gönderen ceren »

ali muhsin yazdı:Almanyada yasadigim halde elimden geldigi kadar yukardaki ürünleri almamaya calisiyorum ,Vicdan sahibi olan herkes bu ürünleri Almamaya calissinlar .
iyi ama bu çözümmü?
çünkü artık sermayeler birbirine çok karışmış ve bu firmalarda milyonlarca insanda çalışoyur(müslüman alevi sünni) bu durumda bu insanlarda haksız yere zarar görecekler
ve bazı şeylerde alınmak zorunda ve alternatif ürünlerde başka zalimlerin elinde yani bu formül kısır döngü gibi
az tercih yapmalıyız mesela batıla çokça hizmet eden ve en az müslüman çalıştıran firmalar boykot edilmeli yani en hainleri
çok hainler boykot edilmeli az hainler edilmemeli çünkü burası biraz çıkmaz yani sakal bıyık gibi
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

ceren yazdı:
ali muhsin yazdı:Almanyada yasadigim halde elimden geldigi kadar yukardaki ürünleri almamaya calisiyorum ,Vicdan sahibi olan herkes bu ürünleri Almamaya calissinlar .
iyi ama bu çözümmü?
çünkü artık sermayeler birbirine çok karışmış ve bu firmalarda milyonlarca insanda çalışoyur(müslüman alevi sünni) bu durumda bu insanlarda haksız yere zarar görecekler
ve bazı şeylerde alınmak zorunda ve alternatif ürünlerde başka zalimlerin elinde yani bu formül kısır döngü gibi
az tercih yapmalıyız mesela batıla çokça hizmet eden ve en az müslüman çalıştıran firmalar boykot edilmeli yani en hainleri
çok hainler boykot edilmeli az hainler edilmemeli çünkü burası biraz çıkmaz yani sakal bıyık gibi
Haklisin Durum öyle karsikki kimin ne yaptigi sermayenin nereye gittigini bilemeyiz, fakat elimizden geldigi kadar bilgimiz cercevesinde hareket edelim diyorum.

“Resimler” sayfasına dön