YUH ARTIK BU KADARINADA PES YANİİ

Kullanıcı avatarı
izmirlipoyraz

YUH ARTIK BU KADARINADA PES YANİİ

Mesaj gönderen izmirlipoyraz »

dünkü gazeteleri ibretle okudum yuh yani bu kadarınada pes artık dmekten başka bişey gelmedi içimden nereye gidiyoruzzzzzz hey ahaliiii nedir bu halimiz neden böyleyiz yav
kabalığımı afedin ama kızgınım arkadaşlar dün hemen hemen tüm gazeteler 4 gencin 9-10 yaşındaki 4 ERKEK çocuğuna tecavüz ettikleini yazmış yav büyük genç kızlar bitti küçük bebeklere kadar varan kız çocuklarına başladılar tecavüze derken şimdi küçük ERKEK çocuklara başlandı tecavüzler nedir bu ya bu kadarmı cinselliğe açız bu kadar mı sapkın düşüncelerimiz var bu kadarmı sapığız bu kadarmı şeytanız nedir ya birileri bana bunu açıklasın gerçekten anlamıyorum anlam veremiyorum
neden bu kadar sapkın sapık bir millet olup çıktık ülkeye gelen turistler genc kızlar derken erkek yada kız artık çocuklarda kapı önüne dahi çıkmaya korkar oldu nereye gidiyoruzzzz kimdir bizi bu sapkınlıklara sapıklıklara sürükleyen
HEEEEEEEEEEYYYYYY DURUNNNNN SADECE 5 DK NIZI AYIRIN VE DÜŞÜNÜN SÜREKLİ GELİŞEN DÜNYANIN BİZ NERESİNDEYİZ YA NERESİNDE SAPKIN DÜŞÜNCELERİMİZ YÜZÜNDEN GELİŞEMİYOR VE İLERLİYEMİYORUZ YAKINDA HİÇ KİMSE SOKAĞA KORUMASIZ ÇIKAMAYACAK YAV NEDİR BUUUUUUUU HEYYYYYY
YOK GALİBA SESİMİZİ DUYANNN DUYMASI GEREKENLERDE UYUYORRR UYANDIRAMADIK BİR TÜRLÜÜÜ
YAZIIIIIIIIIIIKKKKKK
alevilik yolu kıldan ince bir yoldur eline beline diline sahip olmayı gerektirir

“İç Siyaset (Politika)” sayfasına dön