Her Gün Söylenmesi Tavsiye Edilen Dua Ve Zikirler

ALIBABA

Re: Her Gün Söylenmesi Tavsiye Edilen Dua Ve Zikirler

Mesaj gönderen ALIBABA »

MÜCAHİD yazdı:
ALIBABA yazdı:
Bir sureliginede daha burdayim .
Siz bilirsiniz, ama size şu ayeti hatırlatıyorum:
"Küfre sapanlar, kendilerine vermiş oldu­ğumuz mühletin sakın kendileri için hayırlı olduğunu sanmasınlar. Biz onlara ancak, gü­nahları çoğalsın diye mühlet veriyoruz. Küçültücü azap onlaradır." (Âl-i İmran: 178)
Günahlarınızın çoğalmasını istiyorsanız devam edin, karşılığını bulursunuz inş.

Yanlis anlama cevaben !!

NİSA SURESİ : 63 Allah bunların kalplerindekini biliyor. Artık aldırma onlara; öğüt ver kendilerine ve öz benlikleri hakkında etkili sözler söyle onlara.

Peki sen hepisini görüp biliyor musun?! Yazdıkların ortadadır. Sen ne görmüşsün ve ne de yemesini biliyorsun. Ehl-ibeytin sözlerini görseydin, onlardan nasıl istifade edileceğini bilseydin bu gülünç duruma düşmezdiniz. Ne dersin: ))
Ben Dost ile dost olmuşam, kimseler dost olmaz bana
Münkirler bakar gülüşür, selam dahi vermez bana

Ben Dost ile dost olayım, canımı feda kılayım
Ölmezden önce öleyim, dünya baki kalmaz bana

Terkeyledim kamu işi, Hak yoluna kodum başı
Dost yüzünü göriceğiz, sabr ü karar olmaz bana

Yunus emre
Bu kadar yemin etmenize gerek yoktu, ben değilim demeniz yeterliydi, cevap verdiğiniz için teşekkürler. Yemin etmekle bir insanın doğru sözlü olup olmadığı anlaşılmaz, onun söylemleri, yazdıkları, tevil ve yorumları onun nasıl bir adam olduğunu ortaya koyuyor.
Kackerem degilim dedim en sonunda hersey uzerine yeminde buldum careyi.

O dediginiz sahis necidir ? sizi neden bu kadar kizdirmis da beni o sanip bu kadar bana vardiniz ???? Ogrenmek isterim .

Allah Allah eyvallah
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

ALIBABA yazdı:
O dediginiz sahis necidir ? sizi neden bu kadar kizdirmis da beni o sanip bu kadar bana vardiniz ???? Ogrenmek isterim .
oda senin gibi her konuya dalıyor soruyor cevaplarla ilgilenmiyor başka konuya dalıp yine soruyor doğruya doğru demiyor kafasında şartlandığı bilgileri aktarıyor çelişkilerini gösteriyorsun görmüyor
birisiydi tüm konularda yazdıklarını yazıp gönderildi çünkü tartışmıyordu sadece aktarıyordu sonra gidip başka sitelerde bizi susturduğunu kimsenin kendisine cevap veremediğini yazarak hava atmaya başladı halende devam ediyor
bazı derin güçlerin piyasaya sözüüm ona şiayla mücadele edip aleviyim diyenleri bektaşileştirme planı uygulayan insanlardan birisiydi dedebaba nikiyle geldi üç günde 500 e yakın yazı yazdı site kurallarına uyum sağlayamadı ve defedildi yıllardır çalışan siteden kovulan ikinci kişiydi üç günde bunu başardı :D senin 3,olma ihtimalinde büyük çünkü aynı yöntemleri aynı tavırları ve benzer bilgilyeri veriyorsun bu nedenle Mücahid can seni ona benzetti
yazıları sitede halen duruyor cevaplarıda tabi
o bunu bile bile başka sitelerde bize üstünlük sağladığı yalanının söyleyerek hava atıyor gerçi hemen hemen tüm siteler sonunda bu adamı kovuyor ama işte pişkinlik naparsın
yazılarını oku istersen
gülsüm

Mesaj gönderen gülsüm »

acınak halde olan sizsiniz imamlarınız önünde secdeye duruyorsunuz!
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

gülsüm yazdı:acınak halde olan sizsiniz imamlarınız önünde secdeye duruyorsunuz!
ne dediğini açıkça yazarmısın kim kimin önünde secdeye duruyor kimden bahsediyorsun ne demek istiyorsun açık yazki cevap hakkı olsun
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

alone_man yazdı:
gülsüm yazdı:acınak halde olan sizsiniz imamlarınız önünde secdeye duruyorsunuz!
ne dediğini açıkça yazarmısın kim kimin önünde secdeye duruyor kimden bahsediyorsun ne demek istiyorsun açık yazki cevap hakkı olsun
Bayan cevap yazmadigina göre vur kac taktigi yapmis anlasilan .."imamlarinizin önünde secdeye variyorsunuz,acinacak haldesiniz.." diye yazdigina göre 12 Imamlarimizdan bahsediyor demektir,hal öylese bu Bayan zir cahil demektir.Bir kere Imamlarimiza Secdeye varmiyoruz,secde Allah icindir bu bir ..ikincisi Ehli Beyt Imamlarini sevmek onlara uymak Allahin, Peygemberimizin emridir.onlari sevmiyeninde Imani yoktur ! Sizler bunlardan habersiz oldugunuz gibi tanimadiginiz arastirmadiginiz agziniza bir kasik bal süren Siyasileride sadece "Bizdendir " düsüncesine kapilarak onlarida nerdeyse kendinize ilhalastiriyorsunuz. kalmiski biz acinacak haldeyiz öylemi ..
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !

“ Alevilerin Duaları” sayfasına dön