Yazi kutusu

AleviCaferi

Yazi kutusu

Mesaj gönderen AleviCaferi »

Arkadaslar, foruma uzun yazilar yazinca yazdigimiz kutuda rahatsiz edici bir durum olusuyor. Yani yazi otomatikman kendiliginden asagi dogru indiginden dolayi yazdiginiz kelimeleri göremiyorsunuz.
Ne demek istedigimi anlamadiysaniz, uzun bir yaziyi kopyalayin, yazi kutusuna yapistirin ve yazmayi deneyin. :)

Insan sinir oluyor. :x Düzeltilirse cok sevinirim. :D
Resim

"Benim soyumdan gelenler değil, benim izimden gidenler bendendir" Hz.Ali(AS)
ali muhsin

Re: Yazi kutusu

Mesaj gönderen ali muhsin »

Katiliyorum. Ayni sorun bendede var.uzun yazi yazdigimda atlama yapip yazi basina geri dönüyor ,heleki yazilarin arasina Resimler eklemek istedigimde yine atlama yapiyor sonra ara bul .Webmaster Arkadasimizin bu sorunu halledecegine Ümit ediyorum :D
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
Muhammed

Mesaj gönderen Muhammed »

Canlar problemi anlayamadım :) Biraz daha açık yazarmısınız. Ekran görüntüsü veya video ile gösterme şansınız varmı?
Resim
Resim
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Muhammed Can

Yeni sistemde henüz Video eklemeyi denemedim , Sorun yazi kutusunda yani uzun yazi yazildiginda ve örnegin bir alinti veya bir Görüntü eklenmek istediginde biran Yazi basligina atliyor sonra yine asagi yazilara inip yaziyi devam yazmaya calisiyoruz, tekrar bir alinti yapip yapistirmak istesek yine yazi basligina atliyor yani acik yazarsak yazinin basina Selam yaziyoruz uzun yazi yazdigimizda yine Selam yazisina dönüyor ..bilmem anlatabildimmi :)
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !

“Öneri, Eleştiri ve İstekleriniz” sayfasına dön