Önemli internet bilgisi .

ali muhsin

Önemli internet bilgisi .

Mesaj gönderen ali muhsin »

Arkadaslar Bazi internet kullanicilari internette dolasirken "generic host process for win32 services " diye bir pencere aciliyor bunu tikladiktan sonra internet baglantiniz oldugu halde sayfalara giremiyorsunuz ve hatta bazi Programlarinizi bile acamiyorsunuz,ardindan bilgisayarinizi tekrar kapatip acmak zorunda kaliyorsunuz ve yine internette dolasirken 5 veya 10-15 dakika sonra yine bu illet cikiyor ve baglantiyi kopariyor ,format atsaniz bile ayni hata tekrar geliyor nerdeyse bilgisayarinizi cöpe atma kirma parcalama derecesine geliyorsunuz ...Simdi ....Bendede ayni sorun vardi ne yaptim ne ettim bir türlü bu beladan kurtulamadim sonra Adope Photoshop Programini kurdum ve yaklasik 20 dakika sonra kurum bitti ve gördümki acamadgim özel Programlari biran acti ve internette dolasirken "generic host process for win32 services" denilen bela bir daha gelmedi yani Adobenin Bazi sistemleri Windowsla baglidir , ben Bazi Adobe sistemlerini gereksiz diye silmistim megersem hata onun icin veriyormus .böyle sorunu olan arkadaslar varsa O Programi bi yüklesin, yükleme biraz uzun sürüyor ama deger bende bu sorun cözüldü insallah bu sorunu yasayanlarinda böylece sorunu cözülür ..bu konuda bilgilendirmenizi veya sorunu olanlarda bu tavsiye yardimci oldumu diye yazarlarsa sevinirim.
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !

“Bilgisayar, İnternet” sayfasına dön