Bazı üyelere tavsiye

Hasan Akça

Bazı üyelere tavsiye

Mesaj gönderen Hasan Akça »

Özellikle çeri ve ali muhsin canlara tavsiye ediyorum

bazen çok anlamsız polemilklere giriyorsunuz
hatta kalp kırıyorsunuz
her konuda birbirinize cevap yazmak zorunda değilsiniz
ortak noktaları geliştirmeniz daha iyidir
aykırı noktalarda muhalefet edip karşı koyabilirsiniz ama kırıcı olmadan
unutmayın yazdıklarınızı Allah(cc) ta okuyor
Onunda huzurunda yazdığınızı hatırlayın
Muhammed

Re: Bazı üyelere tavsiye

Mesaj gönderen Muhammed »

Aynen katılıyorum. Aşağılama içeren yazılara şahit oluyorum. Hiç hoş değil. Fikirleri ahlak değerlerimizi yitirmeden tartışmamız lazım. Ayrıca forum kurallarından şu maddeyi unutmayalım :D

7. Forum kullanıcılarını, doğrudan şahısları delilsiz yere aşağılamak, küçük düşürmek için başlık açmak, ileti yollamak yasaktır.
Hakaret, küfür içeren mesajların sahipleri önce uyarılarak uzaklaştırma cezası verilecek, bu yanlış tavra devam etmeleri halinde ise süresiz uzaklaştırma cezası uygulanacaktır. Alaycı üslup kullanmak uygun karşılanmamaktadır.
Resim
Resim
Ali

Mesaj gönderen Ali »

aynen imzamı atıyorum. :)
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Katılıyorum.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
Çeri

Mesaj gönderen Çeri »

Zaten o malum şahsın amacı beni tahrik ederek kendisine küfür etmemi sağlayarak benim forumdan uzaklaştırılmamı sağlamak.
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Dogursunu söylemek gerekirse Ceri efendiden daha yapici yazi beklemistim,Ummustumki Belki yapici birseyler yazarda bende ona göre yapici bir yazi yazarim diye düsünmüstüm.. ama Görüyorumki israrla Gaza basiyor , buna dayanarak bendende kimse Frenlememi beklemesin ..Tamam, Ceri efendiyle zaman zaman atisiyoruz ..Hic bir yazimda Agir ve Tahrik edici yazilarim olmadi olmiyacakta ( Gerci onunda olmadi..örnegin Bel alti Hakaretler ) ama Gercek olan birseyide Acikca yazmak zorundayim ! Hersey Dobra Dobra konusur gercek olan birseyi ( Yasadigim Tecrübelere dayanarak ) Aneliz ettikten sonra Acik ve Net bir Sekilde Yazmak Hakimin oldugunu düsünüyorum , Nasilki Alevilik Kisvesine Bürünen Masonik Bektasileri HAKLI olarak elestiriyorsam ,yine Alevilik kisvesine Bürünen Fasolari ve digerlerinide HAKLI olarak Elestirme Hakkimin oldugunuda düsünüyorum ! Bazilarina " iste Siz busunuz " Demem Forumdan Ceza yememe yetiyorsa Cezamada Raziyim..ve bunu Anlayisla karsilar hicte darilip gücenmem ..hem bir degisiklik olur ,Yöneticilerden biri Ceza yesin degilmi :)

Ayrica Ceri Efendi , Benim onun Forumdan uzaklastirmami istedigimi yazmis , Yanlis Düsünmüs ve Yanilmis zira o giderse ben kiminle atisacagim. Düsüncelerini Yazmasi olumlu birseydir, zira Yazdikca " Onlarida " Taniyoruz !
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !

“Öneri, Eleştiri ve İstekleriniz” sayfasına dön