Samarra Klibi (Video)

İslami, Güncel ve Siyasi videoların paylaşım forumu.

Moderatör: BARIŞ60

ali muhsin

Samarra Klibi (Video)

Mesaj gönderen ali muhsin »

Arkadaslar ,Irakta Ehli Beyt Imamlarimizin (as) Mubarek ve Pak Türbelerine karsi yapilan Hain Saldiriyi kinamak icin bir Video Klibi hazirladim .Allahdan Dilerizki böyle görüntüler bir daha olmasin.

http://www.youtube.com/watch?v=eu6XY_3XEKE[/youtube]
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
Kullanıcı avatarı
f_altan

Re: Samarra Klibi (Video)

Mesaj gönderen f_altan »

ali muhsin can
sizin bu klipler acaba bende niye gözükmüyor?
kalp gözüyle mi görmemiz gerekiyor: )
muhabbetle...
ALLAHUMME SALLİ ALA MUHAMMED VE ÂL-İ MUHAMMED VE ACCİL FERECEHUM VE FERECENA BİHİM
ali muhsin

Degerli Hocam

Youtube olayini halen cözemedim kimileri halen Türkiyede Yasak diyor kimileri Acildi diyor anlamadim gitti .Galiba Türkiyede Youtube halen yasak olsa gerek ,ama olamaz Türkiyede Admin arkadaslarimdan biri bunu izledi cok begendi ..Bilmiyorum acaba baska sistemleri kulanip Youtubeye öylemi girdi bilemiyorum ...Arkadaslara Lütfen Ricam, Türkiyede Youtubeye nasil girilir onu tekrar yazarlar ise cok iyi olur ...Bende suan gösteriyor ..Hocam yakinda Insallah Sitemizde Multimedya bölümü olacak ozaman ekledigmiz tüm Videolari orda sorunsuz izlyebilecegiz ...Youtube ya yasak, onun icin görüntülenemiyor yada izleyen arkadaslar bazi yönetmlerle izlemisler ..o yöntemi Arkadaslar tekrar yazarlarsa, Youtubeye nasil girilir diye cok iyi olur ..

Saygi ve Muhabetlerimle
-------------------
Hocam Birde Bu yöntemi deneyin umarim olur .

Ali yazmis
izleyebilmek için ağ bağlantılarımdan yerel ağ bağlantısına sağ tıkla özellikler de açılan pencerenin altında internet iletişim kuralı na çift tıklıyosun açılan yeni pencere aşağıdaki dns sunucu adreslerini kullan yazısını seçeceksin ve sırayla
yeğelenen dns sunucusu 208.67.222.222
diğer dns sunucu 208.67.222.220 şeklinde yazıp tamam dedikten sonra youtube a girebilir
------
Kullanıcı avatarı
f_altan

Mesaj gönderen f_altan »

ali muhsin can,
hazırladığınız klpleri izlemeyi çok isterdim, demek nasip değilmiş, her ne yaptımsa olmadı, hayırlısı. ilgilendiğiniz için teşekkürler. Allah'a emanet olun
selam ve dua ile...
ALLAHUMME SALLİ ALA MUHAMMED VE ÂL-İ MUHAMMED VE ACCİL FERECEHUM VE FERECENA BİHİM
AZADİ

Mesaj gönderen AZADİ »

Ben de izleyemedim. Klibin link'ini verirseniz başka siteler üzerinden izleme şansı olabilir.
Eğer iman etmiyor ve Allahtanda korkmuyorsanız bari şu dünyada özgür kişiler olun.

Şehidlerin Efendisi Hz.İmam Huseyin (a.s)
ali muhsin

Sükür Sana Tekrar kavusana Azadi abi ..

Youtube halen Türkiyede yasak olsa gerek onun icin izlenemiyor .. Bu Videoya ayit linki veriyorum ...http://www.youtube.com/watch?v=eu6XY_3XEKE

Diger " Bir anti Bektasi klibi " video linkinide o bölüme ekledim ..görüntüleri Google Video dan denedim ancak Google artik Video yayinlamiyormus diye bir yazi okudum olmadi maalesef ..insallah multimedyamizda sorunsuz izleyebiliriz Webmasterimizin kulaklari cinlasin .
------
Çeri

Mesaj gönderen Çeri »

Bence sadece youtube`ye bağlı kalmamak gerekir. http://www.dailymotion.com sitesi güzel bir seçenek hem youtube gibi sadece İngilizce değil Türkiye`den direk Türkçe sayfası çıkıyor.Hatta pek çok dil seçenek var.Yorumların bile hangi dilde yazıldığı belirtiliyor.
Aile filtresi`de var.

“Videolar” sayfasına dön