Yemdende Alevi Sii Katliami ! Vahdet anlayisi nerede ?

ali muhsin

Yemdende Alevi Sii Katliami ! Vahdet anlayisi nerede ?

Mesaj gönderen ali muhsin »

Yemende Siilere ( Ali Taraftarlari ) Alevilere, karsi Siddetli Katliamlar uygulaniyor , Suudi Arabistan,Yemen Hükümeti ve Bazi Satilmis Arab Müttefikleri, Yemende Sii Varligini Yok etmek icin Fosfor Bombalari kulanarak Sivileri katlediyor , Katliamda Israili geride birakan Azili Sii Düsmani Suudi ve Yemen Hükümeti, Mütefikleri ile beraber Havadan , Denizden ve Karadan Saldirarak Kadini, Genci, Yaslisi, Coluk Cocuk demeden Siilerin üzerine Zehirli Fosfor Bombalari yagdirmaya devam ediyorlar ....( Yanlis Anlasilmasin ) Filistin icin Yeri gögü inleten "Haydi Müslümanlar Vahdete " diyerek Protesto yürüyüsleri vede Mitingler tertipleyenler , Yemende Siilere karsi yapilan Katiamlarda Sessiz olduklarini görüyoruz..! Yerine gelir kendi Mezhebdaslari olunca Vahdet diye inim inim inleyen Bazilari , Is Siilere karsi Yapilan Katliamlara gelince, Nedense Sesleri sedalari cikmadiklarini acikca görebiliyoruz ..! Bu Tek tarafli Vahdet anlayisini Görünce Vahdetin bir Yalan oldugunu ve Bazilari " Vahdet " kelimesini sadece kendi cikarlari ve sadece Mezhepdaslari icin kulandiklarini görüyoruz ...Bir Müslüman Toplum kim olursa olsun Eziliyorsa Katlediliyorsa Alevi Siisi, Sünnisi hep Beraber Amerikan Israil Emperiyalizmine karsi, Terröre karsi Ayaklanmalidir ! Vahdet budur !! Sadece " Sünni " Filistin icin Vahdet Gecerli olmaz, Siiler Aleviler icinde Vahdet gecerli olmadir ve Yemende Siilere karsi yapilan Haksizlik Beraberce Protesto edilmelidir ! Duyarli ve Samimi olan kisiler Bu Insanlik ayibini, Barbarligi Sadece Filistin icin degil , Tüm Dünya Mazlumlari icin Kinamalidir kim olursa olsun ...iste Yemende Siilere karsi yapilan Katliam Resimlerinin bir kismi ( Parcalanmis yanmis Bebeklerin Resimleride oldugu icin Bazilarini yayinlamadim )...

Resim

Burda bir konuya deginmek istiyorum ..Ülkemizde kendilerini Sözde " Alevi önderleriyiz " diyen ikiyüzlülerin, bu olaydada hic bir Ses cikarmadiklarini ve bu Cinayete ortak olduklarinida Söyleyebilirim !! Kimleri kast ettigimi Siz tahmin edin ?! Zira Tekklerinde Amerikan ,Suudi Arabistanin Bayraklarini Gururla Tasidiklarina göre ve Siilere karsi Probaganda yaptiklarina göre , Onlarinda Bu Cinayetede ortak olduklarini Acikca gösterir
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
biralevi

Re: Yemdende Alevi Sii Katliami ! Vahdet anlayisi nerede ?

Mesaj gönderen biralevi »

Ali muhsinin hoşgörüsüne sığınarak koyduğu resimlere müdahale ettim
resimleri herkes kendi kafasından canlandırabilir
hiç hoş resimler değildi
Allah(cc) katledilyen çocukların ailelerine sabırlar versin ( tabi aileleri kaldıysa)
yezid bir isim yada tarihi bir kişilik olmaktan artık çıkmıştır
yezit artık bir fikirdir
benzer eylemleri yapanlar razı olanlarda artık yezidi kişiliklerdir
çağımız artık yezitlerle mücadele çağıdır...
Dünyanın her tarafını kaplamış yezidi kişiliklerle tüm insanlık en azından insanlık adına mücadele etmek zorundadır.
bu mücadele sadece hak ile batıl mücadelesi değil aynı zamanda insanlık onuru içinde yapılmalıdır.
bu nedenle tüm insanlar bu konuda birleşmelidir.
hatta sadece bu nedenle bile gerekirse yeni bir birleşmiş milletler kurulmalıdır.
ali muhsin

Biralevi abi kararina Saygi duyorum ..onun icin bende hic degilse uygun bir Resim ekledim ..artik gerisini Digerleri kafalarinda canlandirabilirler .Diger Resimler Elbetteki Hos bir Resim degildi ama istedimki Ali Taraftarlarina ( Siilere ) karsi yapilan katliami herkes görsün ..Hic Degilse Ekledigim bu Resimin kalmasini Rica ediyorum ..

Saygilar
------
Çeri

Mesaj gönderen Çeri »

Husilerin Lideri olan kişi dini bir hareket olmadıklarını siyasi bir hareket olduklarını söylemişti.
Taraftarları Yemenli Zeydi Şii olan Husiler Yemen`deki İmamlık adı altındaki saltanatlarını yani İmam adı verilen babadan oğula geçen hükümdarları`nın yönetimini yeniden kurmak istiyorlar.Zeydi Şiiler Ehli Sünnete en yakın Şii topluluktur.12 İmamcı değillerdir.İmam Zeyd adına kurulmuştur.İmamların masumluğu diye bir şey bilmezler.İlk İki Halifeyi kabul ederler ama İmam H.z.Ali`nin daha üstün olduğuna inanırlar.3.Halifeye itiraz ederler.Hatta Ehli Sünnete daha yakın bile sayılabilirler.

Tabiki emperyalist güçlerin bu olaylara tepki göstermemesi ilginç.
ali muhsin

Evet Hussi Lideri bunun bir Mezhep Savasi olmadigi söylentisini bir haber sitesinde okumustum ama gelin görünki Yemende Sii Varligini yok etmek isetyen Basta Amerika ve Israil olmak üzere ve onlarin Kölesi Suudi Arabistan ve Müttefikleri bunun bir Mezhep Savasi oldugunu ilan etmislerdir !!! her yil oldugu gibi bu yilda Siilerin katline ferman vermislerdir ...genci yaslisi kadini colugu cocugu " Sii " diye katleden Suudiler, Müftülerinin Fetvalarina uyarak Fosfor Bombasi dahi kulanmaktan cekinmemislerdir !! Bu Metodu israil yapsa hadi Siyonistler yapti deriz, ama gelin görünki bu Sapkin Vahabi Capulculari kendilerine maalesef " Müslümaniz " diyorlar ( Hos ben onlari Müslüman olarak görmüyorum,ya ) ...birde su konuya deginmek istiyorum ister Hiristiyan olsun ister Müslüman olsun kim olursa olsun ortada bir Insan Canlari vardir ,Bir Toplumu Damgalyarak sunlar falancadir fismancadir diyerek O, Toplum katledilmez, öldürülmez Sivilere zarar verilmez ,ama ne yazkki bu katliami yapanlar "Biz Müslümaniz " diyorlar ve Mezhep Savasini körüklemek istiyorlar ..Bir Müslüman genelde Filistin konusunda nasil duyarli ise Yemen konusundada Duyarli olmalidir ! Ve hatta Tüm dünya Mazlumlari icin Duyarli olmalidir !!
------
derya

Mesaj gönderen derya »

selam aleykum, cübbeli hayranlarından birinin sayfasında şu yazıyı görmüştüm "Şiiler, ehli kitaptan daha tehlikelidir."

Biri vahdetten mi söz etti? Çok zor...
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

derya yazdı:selam aleykum, cübbeli hayranlarından birinin sayfasında şu yazıyı görmüştüm "Şiiler, ehli kitaptan daha tehlikelidir."

Biri vahdetten mi söz etti? Çok zor...
onu adam yerine koyupta sözünü dinleyen varmıki? birileri onu tv ye çıkarıp durmasaydı onu kim tanırdıki bence medyanın öne çıkardığı adamlara dikkat etmeli

“Alevi Katliamları” sayfasına dön