AKP ile uyusan bir Dizi.

Sinema sektörüne her geçen gün birbirinden güzel yapımlar ekleniyor...
ali muhsin

AKP ile uyusan bir Dizi.

Mesaj gönderen ali muhsin »

AKP Hükümeti ile uyusan bir TV Dizisi

Resim

Almanyada gösterime giren ( V-Die Besucher ) "Ziyaretciler " adli diziye baktim .Filimin daha dogrusu Dizinin konusu ...Baska bir gezegenden gelen ve insan kilifina bürünen yaratiklar Dünyaya geliyor uzay gemilerinin büyük ekranlarinda yaratiklarin öncüsü bir kadin kilifina bürünen yaratik , Dünyaya Baris ve huzur icinde gelidklerini söyleyip daha sonra insanlarin arasina giriyorlar ,insanlarin zayif noktalarini cok iyi bilen bu yaratiklar bir toplumun duygularindan faydalanarak Dünyaya hakim olma niyetindeler bunu yapabilmek icin ilk etapta Medyayi kendi kontrollerinin altina alip Telefon sebekelerinide sistemlerinde kontroll ediyorlar, fakat buna karsi cikan bazi insanlari ya manipule ediyorlar veya gizlice ortadan kaldiriyorlar insanlarin arasina muhbiler gönderiyorlar , örnegin bu Dizide bir Kadin, Asker olan kocasini bu yaratiklar tarafindan öldürüldügünü TV de acikliyor , bunu Ekranda gören yaratiklarin öncüsü ,o kadini manipule etmek icin hemen aynanin karsisina gecip Duygu sömürüsü Provasi yapiyor ve hatta agliyor ,o kadini Davet edip Medya karsisinda cikarmadan evel arka Giriste karsiliyor ve olaydan üzüntü duydugunu dile getirip sahte gözyasi döküyor,bu olaya aldanan kocasi öldürülen kadin daha sonra bu gizli görüsmeden sonra o yaratikla Medya karsisina cikarak görüslerinin degistigini ifade ediyor ...bunun bir hille veya yalan oldugunu anlayan bazi insanlarda gizlice o yaratiklar tarafindan ortadan kaldiriliyor ...bunu yapan Yaratik insanlari bir tarftan Baris Huzur Refah diye kandirirken diger taraftan rakiplerinide alasagi ederek tek iktidar olup Dünyaya hakim olmak istiyorlar , Medyayi Polisi ve hatta bazi Siyasileri kendi saflarina cekiyorlar ...bu Diziye baktigimda AKP Hükümeti ile kiyasladim zira aynen bu dizideki gibi AKP Hükümetide insanlarin duygularini bir taraftan sömürdügünü diger taraftan Rakiblerini alasagi edip Tek Parti ikditari olmak istediklerini kiyasladim ...zira aynen o Dizideki gibi o Yaratiklar nasil ve hangi usullerle insanlari manipule edip Tek iktidar olmak istiyorlarsa AK Parti Hükümetide bunun aynisini yapiyor diye gözlerimde canlandirdim ..Dizi belki sacma olabilirdi ama Perde arkasinda neler anlatmak istedikleride bir hayli ilginc ve düsündürücü idi..yani kisacasi Bu Dizi AKP iktidari ile oldukca uyusuyor ,zira acilim Politikalarida digerlerini kendi kontrollerinde tutmak icin Planlanmistir...Türkiyede bu Dizi yayinlanmis olsaydi Sizde fark ederdiniz belki .
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !

“Vizyondaki Filmler ve Sinema” sayfasına dön