Başlangıç Filmi

Sinema sektörüne her geçen gün birbirinden güzel yapımlar ekleniyor...
Muhammed

Başlangıç Filmi

Mesaj gönderen Muhammed »

İzlemenizi tavsiye edeceğim bir film. Film hakkında bir yorumu iletiyorum:

Gerçektende son derece ince detaylarla yazılmış bir Nolan klasiği. Film öylesine yapılmış ki tam anlamıyla anlamak için en az 2 yada 3 kere izlenesi gerekir. Bu nedenle bile film kendini her açıdan izlettirebiliyorsa ve sonunda izleyenler arasında tartışmalara yol açabiliyorsa, o zaman filmin çok iyi olduğunu söyleyebiliriz. Filmde geçen bazı kelimeler ve müzikler bile (araf, totem, dürtme, doğaçlama) bu filmi efsaneler arasına koyacaktır. Kesinlikle İzlenmesi Gereken filmler arasında olduğunu düşünüyorum. Şiddetle tavsiye ederim. Özellikle sinemadaki o atmosfer bambaşka olmuş. Bu arada daha şimdiden filmin sonundaki sahne en çok konuşulan şey oldu. Bir insan için bu filmin final bölümü, soru işareti üretilen bir fabrikaya girmekten başka birşey değil :)

dip not: Anlamayanalar için 3. aşamada 10 saat= 10 yıl.. :) Arafı siz düşünün artık.

Resim
Resim
Resim
Hasan Akça

Re: Başlangıç Filmi

Mesaj gönderen Hasan Akça »

orjinaldi ama sonu yakışmamış
filmin tümünü inkar eden bir sondu
filmin tüm gerçekliğini bu son inkar etti filmi masala dönüştürdü
oysa son bir gerçekle birtmeliydi
N.K.Caferi
Konum: Gönlümüzde senin aşkından gayrısına yer yok. Toprağımız aşkınla yoğrulmuş, gayrısına yol yok .

Re: Başlangıç Filmi

Mesaj gönderen N.K.Caferi »

Bende merak ediyordum Başlangıç filmini .

görüş belirtmeniz iyi oldu gitcem inşallah teşekkürler :) yorumu izledikten sonra yaparım .
Resim
Susmak, bazen cevabı yeterli kılar
En büyük gerçeğin sessizliği gibi
SUSMAK Bir mısrada halini arzetmek gibi..

“Vizyondaki Filmler ve Sinema” sayfasına dön