Ayıptır Yahu

Damak tadımızdan mahrum kalmayalım :)
Alevi

Ayıptır Yahu

Mesaj gönderen Alevi »

Bu nedir yahu? burası yemek reklam panusumu bukadarıda olmaz :roll:
Resim
ali muhsin

Re: Ayıptır Yahu

Mesaj gönderen ali muhsin »

Gerci Arkadasimiz konulari Bir yerde toplasa daha iyi olur Bence ...alt alta yani .
gerci emege saygi duymak lazim..
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
yozgatli yigit

Mesaj gönderen yozgatli yigit »

Doğru yere doğru konu açtık burayı zenginleştirdik, türk yemek kültürünü
hemen hemen A'dan Z'ye burda bulabilirsiniz, tabiki rahatsiz olmanıza bir
anlam veremedim. Biz McDonalt'ın reklamını yapmadık yapmayızda, içiniz
ferah olsun.

Bu yemek tarifleri arasında ''Ayiptir Yahu'' yazisi çok çirkin görünmekte haberiniz
olsun. Böyle bir davranis etik degil böyle birsey hiç biryerde görmemistim.
Sizin yaptiginiz bence gerçek ayip olandir insana saygisizliktir.
Resim
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Zenginlestirmeniz güzel birsey ,sahsen bir öneride bulunmustum .Aslinda hepmiz ayni gemideyiz .alinmaya darilmaya, kalb kirmaya hic gerek yok .
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
kara

Mesaj gönderen kara »

Yemek türüyle değil dini bilgiyle zenginleştir Burası dini bilim üzerine tartışma ve bilgi edinme yeridir kim ne derse desin Mutfak ve aşcı yeri değil İnsanların alamayıpda yiyemiyenleri vardır
Bilmiyorum Bir dini siteye ters tüşüyor hele hele Ali Şiası sitesine Nefs çekme ve can çektirmek
Egerki yemekten pastadan tatlıdan Türk Mutfağını veya kendi pastnenizi tanıtmak istiyorsanız Bir yerde toplarsın ve sunarsın
Sende Cümlelerine dıkkat et
Resim
Musa Özateş

Mesaj gönderen Musa Özateş »

kara yazdı:Yemek türüyle değil dini bilgiyle zenginleştir Burası dini bilim üzerine tartışma ve bilgi edinme yeridir kim ne derse desin Mutfak ve aşcı yeri değil İnsanların alamayıpda yiyemiyenleri vardır
Bilmiyorum Bir dini siteye ters tüşüyor hele hele Ali Şiası sitesine Nefs çekme ve can çektirmek
Egerki yemekten pastadan tatlıdan Türk Mutfağını veya kendi pastnenizi tanıtmak istiyorsanız Bir yerde toplarsın ve sunarsın
Sende Cümlelerine dıkkat et
kara can
hayatın içinde olan
insanla ilgili olan
herşey aynı zamanda dinin konusudur
site birçok insana birçok konuda hitap etmelidir dizaynıda buna göredir
mesela yemek konusuna ilgi duymayan bu bölümlere girmez olur biter ama konuyu işleyenede hatır gönül koymamalıyız
hatta bazı tarifler iştah açıcıda gözüküyor :D :D
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Arkadaş kendinden bir şey koymamış. Sonuçta açtığı başlıklarla ilgili forum başlığı var tepki göstermek doğru olmamış bence.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
ceren

Mesaj gönderen ceren »

meshedi313 yazdı:Arkadaş kendinden bir şey koymamış. Sonuçta açtığı başlıklarla ilgili forum başlığı var tepki göstermek doğru olmamış bence.
bencede burası sadece dini site değil spor siyaset sinema vs var
isteyen istediği yere yazsın
yozgatli yigit

Mesaj gönderen yozgatli yigit »

Tamam bu Forumda "Yemekler, Lezzetler ve Tarifler, Damak tadımızdan mahrum kalmayalım" konulu yere Türk Mutfağının bütün güzelliklerini burada sizlere sunduğum için özür diliyorum. Beni bundan dolayı ayıplayan Moderatörteri kınıyorum. Ben ayıplanacak ne yaptım aceba, birde siz Alevi olacaksınız mazlum milletimizi siz temsil edeceksiniz öylemi, size ben asla inanmıyorum. Beni ayıplayan zevata ve yandaşına beni ayıplamakla çirkin bir iş yaptınız dedim ve sansür ettinizki başkaları bu yaptığınız asıl ayıbı görmesinler ve sesimi kıstınız yazımı yani haklı tepkimi hemen sildiniz. Madem siz haklısınız neden sildiniz benim yazımı?????

Bir insanın onuruyla oynamaktan çok keyf aldınızmı ben size hangi ufacık olsun bir kötülük yaptım zarar verdim, hangi ayıplanacak bir eylemde bulundumda sizler beni dışladınız? Sizleri asla affetmeyeceğim.
Resim
Musa Özateş

Mesaj gönderen Musa Özateş »

yozgatli yigit yazdı:Tamam bu Forumda "Yemekler, Lezzetler ve Tarifler, Damak tadımızdan mahrum kalmayalım" konulu yere Türk Mutfağının bütün güzelliklerini burada sizlere sunduğum için özür diliyorum. Beni bundan dolayı ayıplayan Moderatörteri kınıyorum. Ben ayıplanacak ne yaptım aceba, birde siz Alevi olacaksınız mazlum milletimizi siz temsil edeceksiniz öylemi, size ben asla inanmıyorum. Beni ayıplayan zevata ve yandaşına beni ayıplamakla çirkin bir iş yaptınız dedim ve sansür ettinizki başkaları bu yaptığınız asıl ayıbı görmesinler ve sesimi kıstınız yazımı yani haklı tepkimi hemen sildiniz. Madem siz haklısınız neden sildiniz benim yazımı?????

Bir insanın onuruyla oynamaktan çok keyf aldınızmı ben size hangi ufacık olsun bir kötülük yaptım zarar verdim, hangi ayıplanacak bir eylemde bulundumda? Sizleri asla affetmeyeceğim.
aynı fikirdeyim kim niye siliyor? yazıların yerine konması gerekir saçmalamayın burası sadece dini bir site değil hayatın içindeki tüm konular var bu tip durumlarda ortak karar alıyorduk bunu kimsenin çiğnemeye hakkı yok
Kilitli

“Yemekler, Lezzetler ve Tarifler” sayfasına dön