Ayıptır Yahu

Damak tadımızdan mahrum kalmayalım :)
ali muhsin

Re: Ayıptır Yahu

Mesaj gönderen ali muhsin »

Kara yazmis
Zaten Moderatörlere lüzüm kalmadı arkadaş ayrıldı
Gözün aydın meydan senin
Mubarek olsun bastanen ve tatlıların güle güle iştahlar açılsın
Hirs ,Kin ,Nefret ..Nelere yol aciyor görebiliyoruz !!! Yok yere kalbler kirildi. Yok yere insafsizca yargilanip birde üstüne Lüzumsuz Hakaretlere maruz kaldik ne Edebsizligimiz kaldi ne Ahlaksizligimiz birde Zevatlik yakistirmasi yapti yani Meshedi Can , Arkadas Bizi..söyle izah edersek " Edebsizlerin Ahlaksizlarin Zevatlari " olarak nitelendirdi ..BUNUDA YAPAN ne yazkki bir YABANCI DEGIL !! ..oda " Bir Yemek Yüzünden " Aslinda Arkadasa kötü birseyde söylenmedi, Sadece Öneride bulunuldu..Herkesi Elestiren bir Insan, fakat kendisinin Elestirilemesine bile Tahamül edemiyene daha ne söylenebilinirki ...!! Alevi nikli Arkadasimizin ayrildigina Cok üzüldüm umarim Fikrini degistirir..

Sunuda izah ederimki Ahci Yigidin yaptigi SUAN AYIPTIR !!!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
Çeri

Mesaj gönderen Çeri »

yozgatli yigit yazdı: Oysa bir maskeli yezitle yüzlerce yazışma ve tartışma olduğu halde ona ve fikirlerine saygı duymaktalar ve hiç birşey silmemekteler.

BİR YEZİDİN BİLE ONURU ŞANI KORUNURKEN
Acaba adı gibi yiğit ve iyi niyetli bir kardeşimiz olduğunu düşündüğüm arkadaşımız kimden bahsediyor.
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Çeri yazdı:
yozgatli yigit yazdı: Oysa bir maskeli yezitle yüzlerce yazışma ve tartışma olduğu halde ona ve fikirlerine saygı duymaktalar ve hiç birşey silmemekteler.

BİR YEZİDİN BİLE ONURU ŞANI KORUNURKEN
Acaba adı gibi yiğit ve iyi niyetli bir kardeşimiz olduğunu düşündüğüm arkadaşımız kimden bahsediyor.
Ben tahmin ediyorum can üstüne alınma başkasından bahsediyor.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
kara

Mesaj gönderen kara »

meshedi313 yazdı:kara abi, zevat zatın çoğuludur. Kötü bir şey değildir.!
Arkadaşlar çok gereksiz bir polemik. Lütfen herkes birinden helallik istesin özür dilesin. Yezitçileri sevindirmeyelim.
Bende biliyorum cananım anlamının kötü olmadığını (kişiler Zatlar demektir Yanlışım yoksa Benim ne demek istediğim www.huseyin.dk yi karıştırdığı için söyledim ne demek bu diye

Senimi kıracağım
seni kıracağıma kafamı kırarım ben EhliBeyt aşıkları için kafamı kırma değil inanın canımı veririm
Kimlerin kururunu kırdımsa ve haksızsam bunu size bırakıyorum haklıya haksıza sız karar verin..
Ve canı gönülden özür diliyorum Hakkınızı helal edin..Saygılar ve Sevgiler....
Resim
Muhammed

Mesaj gönderen Muhammed »

Abiler, kardeşler,
Konu çok farklı noktalara gitmiş ve hala gidebilir. Herkesin kalbi birilerine kırılmış, olabilir. Ama biz yegane hedefimizi, amacımızı unutmamalıyız. Küsler barışsın, herkes helallik versin, bu konuda burada bitsin. Uzatmanın hiç gereği yok. Aynen yazışmalarımıza devam edelim ve bu tatsızlıkları unutalım canlar...

Yönetici arkadaşlardan ricam bu konu kilitlenirse çok makbule geçer... Tüm canlara selametle...
Resim
Resim
yozgatli yigit

Mesaj gönderen yozgatli yigit »

Musa Özateş

Bana ait yazılarım misal verecek olursak Fıkralarda bile yazmış olduğum yazılar özenle seçilmiş ve en iyisi olanları buraya koymuştum, aynı şey bu Yemek bölümüne yemekle ilgili yerede aynı ciddiyetle ve özenle bu şekilde saatlerce çalışmanın sonucu sonra nemi oldu? Bu Oldu:

Mesaj Basligi: Ayiptir Yahu

Bu nedir yahu? burasi yemek reklam panusumu bukadarida olmaz

Bu anormal mesaja haklı olarak tepki yazdım sonra bu tepki dolu yazımı neden sansür ettiler ve sildiler??? Sonra ortaya belirsiz anlmasız yazı çıktı, madem siz haklıydınız neden sildiniz yazımı tepkime ve sorularıma neden hala cevap yok?

Madem benim yazı yazmam ayıplanıyorsa ki ortada gerçekten işlenmiş bir ayıp yok ve burda bir edepsizlik ve dışlanma ayrımcılık sözkonusu idi, bende ister istemez kendi başlıklı tüm yemek bölümünde yazdığım galiba 18 başlık açmıştım herbiri değişik yöre ve çeşitlerden bahsediyordu bende bunları kendim sildim çünkü ayıpmış ve benim bu ayıbı temizlemek adına mecbur kaldım sildim.

Sonrada kedi meselesi çıktı normalda benim hiç alışık olmadığım türlü türlü saldırılardı bunlar karşıma çıktı ve bu yönden çok kızgınım ve bunları asla affetmeyeceğim.

Sen git önce bu pisliği çıkart sonrada ben ne yaptım ben normal genele söyldedim şeklinde işin içinden çık. Oysa madur ve sansür bana yapılmış edepsizliğin kralı bana yapılmıştır, böyle birşey hiç bir yerde ne gördüm nede duydumdu. İnsani rencide etmenin yolu: Rencide et sonrada tepki gösterince tepkiyi sil gitsin birde üstüne kedi meselesi çıkartki bunu anlayan anlar hesabıyla ortaya at bu genelde neden diğerlenirni incitmedide yalnız ben buna tepki gösterdim? Çünkü adres bendim bu böyle ayarlanmıştı böyle isteniyordu. Ben böyle espiriye tükürürüm. Edepsizliğin alemi yok, milleti siz keriz yerine koymaya utanmıyorsunuz birde gırgırınızı geçiyorsunuz nerde görülmüş böyle bir ahlaksız saldırı?. Yezitlere gösterdiğiniz saygının en ufağını dahi bana göstermediniz saldırıları espiri etiketiyle ortaya attınız tepki gösterince tabi bu bir espiriydi. Allah lanet etsin diyorum.
En son yozgatli yigit tarafından 18 Tem 2009, 23:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 6 kere düzenlendi.
Resim
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Muhammed cana katiliyorum ..bu gereksiz tartismalar Polemikler gereksiz yere fazla kalb kirar ..konu bencede kapatilsin.
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
Alevi

Mesaj gönderen Alevi »

ben alevi olarak arkadaşın saygızıs dediği cümleyi geri yerine koydum merak eden geri gitsin okusun Hepinize saygılarımı sunuyorum niyeti neyse oda acıkca söyler inşallah ya biz anlatamadık yada anlayamadık neyse sağlık olsun Allaha emanet olun Saygılar
Resim
Ali

Mesaj gönderen Ali »

bencede, bu tatsız olay kapatılsın bi son bulsun bizim birlik içinde olmamız lazım. yanlışlar oldu veya olmadı kalpler kırıldı sanırım herkes helallik versin dostlar kendimize gelelim, tatsız olaylar geride kalsın bakınız kendi içerimizde polemikler tartışmalar devam ettikçe yezidiler inanın çokkkk seviniyorlar, dediğim gibi Allah yolunda bir olalım birlik olalım inş.

Allah herzaman yanınızda olsur, inş.

Yönetici arkadaşım lütfen konu artık kilitlensin, aksi taktirde bu eziyette bitmeyecek gibi. kendi kendimize eziyet ediyoruz. selametle...
alevisesi
İletişim:

Mesaj gönderen alevisesi »

Yozgatli yigit can,
Özgür platformumuz olan Forumda kimsenin yazısı ne sansürlenir (küfür, aşağılayıcı, tahrik edici yazılar hariç) nede silinir. Anladığım kadarıyla önce yazılarınızın silindiğinden şikayette bulunmuşsunuz fakat kayıtlarda yazıların kendiniz tarafından silindiği görülmekte. “Alevi” nickli moderatör arkadaşımız veya diğer moderatörler sizin hiçbir yazınızı silmemiş görünüyor. Yalnızca “Alevi” arkadaşımız “saygısız” kelimenizi önce sansürlemiş ardından tekrar düzeltme yaparak eski haline çevirmiştir. Zaten forumda bunuda kendisi beyan etmiş bulunuyor.

“Yemekler, Lezzetler ve Tarifler” kategorisini elbette istediğiniz şekilde kurallar çerçevesinde konularınızı, paylaşımlarınızı tekrar sunabilirsiniz. Tartışmaların kaynağı tamamen yanlış anlaşılmadan ibaret. “Alevi” arkadaşımız, forumun ana sayfasındaki “Son 10 İleti” bölümünde tüm başlıkların yemeklerle ilgili olmasından yakınmak için konuyu açmıştır.

Forum kuralları gereği arka arkaya aynı konu başlığını içeren yazıların birden gönderilmesi forumda hoş olmayan görüntüye sebebiyet vereceğinden bu durumu düzeltme yoluna gitmeye çalışıyoruz. Mesela “Yemekler, Lezzetler ve Tarifler” kategorisine açacağınız tek bir başlık altında tüm yazıları paylaşarak forum düzenini sağlamış oluruz.

Konunun daha fazla uzatılmaması ve kalplerin daha fazla kırılmaması için konu başlığını kilitliyorum. Selametle kalın inş…
Kilitli

“Yemekler, Lezzetler ve Tarifler” sayfasına dön