Ayıptır Yahu

Damak tadımızdan mahrum kalmayalım :)
Muhammed

Re: Ayıptır Yahu

Mesaj gönderen Muhammed »

Biralevi abime katılıyorum. Yok yere birbirimizi kırmanın hiç gereği yok. Olmuş bir hata, telafisi var. Büyütülecek hiçbir şey yok.

Alevi abi, sende sinirlenme bukadar :D olabilir böyle şeyler. Darılacak küsülecek birşey yok. Aynı dava için bizler buradayız. Kapatalım konuyu burada artık, abartılacak hiçbirşey yok. Selametle...
Resim
Resim
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Haydaaa Destuurr ...Arkadaslar ne oluyor ya ??? Bune Anlasmazlik ,bu ne Hiddet nerdeyse kiliclari cekip Cenk yapacaksiniz olmazki yani ....

Yozgatli Yigit kardesimize Yapilan bazi seyleri Sahsen dogru bulmuyorum ..Arkadaslar burasi özgür bir Platformdur isteyen herkes istedigini yazabilir .Ancak Yazi silmek veya birini Banlamak sadece bir kisiye ayit degildir .Yönetimin ortak görüsü ile bazi kararlar alinir ..Dikkat edelim ..Bilmiyorum Yazilari kim sildi ama Yazilarin tekrar yerine konulmasini Rica ediyorum...Yozagtli Yigit kardesimize sadece bir öneride bulunmustum. Alinmaya darilmaya ( yoktan yere ) kalb kirma olmaz diye genel olarak yazida yazmistim ..ve yine yaziyorum Yok yere birbirinizi kirmayin hepimiz ayni gemideyiz ...umuyormki Yazi ( Bir Yönetici tarafindan ) Silinmisse veya yanlislika silinmisse ( Bilemeyiz ) Yazilarin tekrar yerine konulmasini Rica edecegim ...

Sahsen Öneri olarak söyle düsünmütm Konu hakkinda Yeni Yeni Basliklar yerine Tek bir Baslik acarak alt Alta sira sira eklenmis olsaydi daha iyi olurdu diye...Diger Kardeslerimizinde dedigi gibi burasi sadece Dini konulara degil ,Siyasi, Spor , Mizahi , Vs lerede yer verilir ..Ancak burda bir anlasmazlik olmus...Muhammed kardesimizin dedigi gibi konuyu yok yere acmayalim, Kapatalim artik olmus bir hata ...umarizki böyle bir anlasmazlik bir daha yasayip yok yere kalb kirmayiz ..yani Arkadaslar bu is suna benzedi ...kedi (....) Görmüste yara zanettmis :D
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
yozgatli yigit

Mesaj gönderen yozgatli yigit »

Muhammed dostum ve diğer Arkadaşlar...

Bazılarınız duyarlı bazılarınız olabilir böyle şeyler diyerek geçiştirmişlerdir. Bana karşı çok çirkin bir ayrımcı yaklaşım ile sataşma olmuştur. Moderatörler başta Ali Muhsin ve 'Hüseyin.dk' denen zevatlar nekadar hazımsız olduklarını insan ayırımı yaptıklarını suç olamdanda bir insan rencide edilebilir olduğunu kanıtladılar. Oysa bir maskeli yezitle yüzlerce yazışma ve tartışma olduğu halde ona ve fikirlerine saygı duymaktalar ve hiç birşey silmemekteler.

Ben ise doğru bir başlık adına uygun konular açtımdı (misal: Antep yöresinin güzel yemeklerinden çeşitler, çeşitli ızgara , kebaplar, tatlılar, kurabiyeler, hamur işleri vs) ayrı başlıklarla bol resimli tarif ve yazılar yazmıştım).

SATAŞMA YAPILDIĞI İLK YAZI
(daha yazar yazmaz hazımsızlıkları ayrımcı yaklasımı başlattılar)

Mesaj Basligi: Ayiptir Yahu

Bu nedir yahu? burasi yemek reklam panusumu bukadarida olmaz

........................................................................

(TEPKİLERİMİN TAMAMINI SİLDİLERDI AMA BU SİLİNMEDEN ÖNCEKİ HALİ)

BENİM CEVABIM VE 'AYIP' KELİMESİNE TEPKİM:

Dogru yere dogru konu açtik burayi zenginlestirdik, türk yemek kültürünü
hemen hemen A'dan Z'ye burda bulabilirsiniz, tabiki rahatsiz olmaniza bir
anlam veremedim. Biz McDonalt'in reklamini yapmadik yapmayizda, içiniz
ferah olsun.

Bu yemek tarifleri arasinda ''Ayiptir Yahu'' yazisi çok çirkin görünmekte haberiniz
olsun. Böyle bir davranis etik degil böyle birsey hiç biryerde görmemistim.
Sizin yaptiginiz bence gerçek ayip olandir insana saygisizliktir.

ARKADAŞLAR BEN NE YAPTIMDA AYIP OLMUŞ OLSUN SÖYLERMİSİNİZ???????

BANA NEDEN AYRIMCILIK VE IRKÇILIK YAPIYORLAR PİŞKİN PİŞKİN BİRDE
'BUNLARI KİM OKUYACAK ZAMANIMIZ KISITLI VE DEĞERLİ' MİŞ..

SANA KİM DEDİ VE KİM SENİ ZORLADI İLLEDE YEMEK TARİFLERİNE BAK BAKMAZSAN MODERATÖR OLAMAZSIN FİLAN DİYE??????

BU AYRIMCI VE DAR GÖRÜŞLÜ ZEVATLAR İNSANA SAYGI KONUSUNDA BİR GRAM OLAMAYAN BU ZEVATLARIN HİÇ BİR YAZDIKALRINA İNANMIYORUM ONLAR GERÇEK BİR ALEVİ DAVASININ BU ÇOK HASSAS EN UFAK BİR İNSANİ DUYGUYU FİKİRİ BİLE HAZMEDEMİYORLAR HEMEN (GİZLİ) DÜŞMAN OLUVERİYORLAR VE SENİ RENCİDE EDECEK BİR BOŞ YER ARIYORLAR SALDIRMAK İÇİN.

BENDE KENDİ YAZDIĞIM TÜM YEMEK TARİFLERİNİ RESİMERLİ LİNKLERİ YAZILARI HEPSİNİ SİLDİM.
ÇÜNKÜ AYIP İŞLEMİŞİM BENİM YAZI YAZMAM AYIPMIŞ.
TAMAM BENDE BUNDAN BÖYLE BURAYA BİR KELİME YAZMAYACAĞIM. BENİ İSTEMEYEN VE İLLEDE DIŞLAYAN BU ZEVATLARI ASLA AFFETMEYECEĞİM. BU KONU DIŞINDA HİÇ BİR YAZINIZA İŞİNİZE KARIŞMAYACAĞIM. BU MODERATÖRLER BURDA MODERATÖR OLDUĞU MÜDDETÇEDE BURAYA GİRİŞ YAPMAYACAĞIM BURASI BENİM İÇİN ÖLMÜŞTÜR SAHTE MASKELERLE DOLAŞANLAR YÖNETİYOR AYRIMCILIK VE REZALET DİZ BOYU. BİR YEZİDİN BİLE ONURU ŞANI KORUNURKEN BENİM HİÇ BİR SUÇUM OLMADAN AŞAĞILANDIM VE DIŞLANDIM.

Allah SİZİ NİYETİNİZLE KİBİRİNİZLE BAŞBAŞA BIRAKSIN DİYORUM.
YOZGATLI YİĞİT ÖLMÜŞTÜR SAĞ OLUN EL BİRLİĞİ İLE ONU BURDAN DIŞLAMAYI BAŞARDINIZ. SİZİN YERİNİZ GENİŞ OLSUN YEZİT BİLE SIĞABİLİR AMA BEN ASLA SIĞMAM BURAYA BU ORTAYA ÇIKTI. BİRDAHA KARŞINIZA ÇIKMAM KORKMAYIN 100'E YAKIN ALEVİ VE CAFERİ FORUMLAR VAR TÜM GÜZELLİKERİ ONLARLA PAYLAŞIRIM. ONLARA DAHA ÇOK FAYDALI OLABİLİRİM BELKİDE.
[/b]
En son yozgatli yigit tarafından 18 Tem 2009, 18:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
ali muhsin

Yozgatli Yigit yazmis
Beni ayıplayan zevata ve yandaşına beni ayıplamakla çirkin bir iş yaptınız dedim ve sansür ettinizki başkaları bu yaptığınız asıl ayıbı görmesinler ve sesimi kıstınız yazımı yani haklı tepkimi hemen sildiniz. Madem siz haklısınız neden sildiniz benim yazımı?????
Yozgatli Yigit yazmis
BENDE KENDİ YAZDIĞIM TÜM YEMEK TARİFLERİNİ RESİMERLİ LİNKLERİ YAZILARI HEPSİNİ SİLDİM.
ÇÜNKÜ AYIP İŞLEMİŞİM BENİM YAZI YAZMAM AYIPMIŞ.
Yozgatli Yigit Arkadasim iste bu Yaptigin is Nedir peki ?!! önce Yazilarimi Sildiniz diye Feryad ettiniz Möderatör arkaslarimizi Sucladiniz ..Ama Bir diger yazinizda yazilarinizin bizzat kendinizin Sildiginizi yaziyorsunuz ..bu nasil bir istir !!? Ayrica Sahsen Sizi Desteklemisken bana karsi olan kininizi hirsinizida burda yazmaniz ve insafzica yargilamanizida Dogru bulmadim ..Demeki Seni kimse Eelestirmeyecek sana kimse Öneride bulunmayacak ..Konu basligi ile benim hic bir ilgim yoktur bunuda hatirlatiyim , Sahsi görüsleriniz varsa özel Mesajlarda haledin ..Burda Gereksiz yere Sizinle Polemige girmek istemiyorum !!
------
yozgatli yigit

Mesaj gönderen yozgatli yigit »

Ali Muhsin'nin bu Edepsizliğininde bukadarına pes, yeter artık ve senin ''..yani Arkadaslar bu is suna benzedi ...kedi (....) Görmüste yara zanettmis'' sözde espirini sana iade ediyorum,

İnsanda biraz ahlak olur ama sende buda yok. Bu edepsizliğini neden yezitlere yapamıyorsun çok şahsiyetli Ali Muhsin, gelmişsinde bana benim gibi birine reva görüyorsun, bunu yakıştırıyorsun neden, ben sana hiç böyle birşeymi yaptım, allahtan korkmuyormusun? herşeyin önü açılmış bir engel kalmamış Allahtan korkmadığın için bir problemin yok anlaşılan????
Resim
ali muhsin

Yozgatli Yigit arkadasim

Neden hemen üzerine aliniyorsun..? Bu Kinin, Bu Nefretin, Bu Hirsin Neden ..? Evet Ben o kelimeyi kulandim, Havayi yumusatmak icin sadece ..GENEL OLARAK yazdim ..burdada isi kendine cekiyorsun Sakin olun Lütfen ..Sahsi olarak birbirmizi taniyoruz elbet birgün yine yüz yüze gelecegiz ...Yazilariniza Lütfen Dikkat ediniz... Sahsen size Ne hakaret etmisim nede Edebsizlik yapmisim !! Sadece ufak bir Öneride Ricada bulunmusum, Sucumuz buysa eger artik diyecegim yok ...Sizin Hirsiniz Kininiz (Bazi Sahsi Sebeblerden Dolayi) Banadir aslinda ..Benim Burda Modertör olmam sizi bir hayli rahatsiz etmiski ufak bir bahane bulup Sahsiyetime salidiridiginiz gibi Beni burda Moderatörlüge Layik gören Tüm Site Yetkililerinide yargilar olmussunuz ..oysaki Ben Sizi Eskiden oldugu gibi Bugünde Desteklemisimdir ,ama bu Yazinizdan ve ithamlarinizdan ötürü bundan sonra Size olan Destegimde artik kalmamistir !!! Sahsi Duygulariniza Hirsiniza kapilarak insanlari kaybediyorsunuz ! Onun icin Sahsi Duygulariniza Hirsiniza kapilarak insanlari bilip bilmeden yargilayip kirmayin ..Sakin olmaya bakin ..
------
Musa Özateş

Mesaj gönderen Musa Özateş »

yozgatli yigit yazdı:[

.

Yozgatlı yiğit can
biz kim senin yemek tariflerini keyfi olarak silmişse onun yetkilerini alalım diye ararken kendi yazılarını kendinin sildiğini öğrendik ve şaşırdık
çünkü hem yazılarını kendin silip hem mağdur oldum diye haykırman hoş değil
dahası şahsına ayrımcılık yapıldığını söylemende hiç hoş değil çünkü yazıları okudum iki genç arkadaş dışiında zaten aktif yazan herkes seni desteklemiş ve senden yana tavır koymuş yazmayan bazı arkadaşlarda seni haklı bulmuşlardı
yani kimsenin sana ayrımcılık yaptığı falanda yok tam tersi çaban sahiplenilmiş
şimdi yine anlaşılmaz bir tavır daha koyup suçlayıp yazmayacağını söylüyorsun
yani yazıp yazmamak çıkıp çıkmamak tabiki sen bilirsin doğal hakkındır tabi ama sonuna kadar haklıyken sonuçta kendini haksız bir duruma düşüremek için elinden geleni yapıyorsun gibime geliyor
sana haksızlık yapıldı ve herkes senden yana çıktı sahiplendi ama yinede küstüm diyorsan site yöneticileri olarak vijdanen rahat olduğumuzu bilmeni isterim
biralevi

Mesaj gönderen biralevi »

Yiğit can
sakin kafayla düşündüğünde doğru hamleyi bulacaktır.
kara

Mesaj gönderen kara »

yozgatli yigit yazdı: 'Hüseyin.dk' denen zevatlar .
Kendine gel ve cümlelerine dıkkat et sen böyle konuşmanla haklımı sanıyorsun kendini
Senin kendinden haberin varmı ağzından çıkanı kulağın duyyormu ( 'Hüseyin.dk' zevatlar) ne demek bu cumle?

Zaten Moderatörlere lüzüm kalmadı arkadaş ayrıldı
Gözün aydın meydan senin
Mubarek olsun bastanen ve tatlıların güle güle iştahlar açılsın
Resim
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

kara abi, zevat zatın çoğuludur. Kötü bir şey değildir.!
Arkadaşlar çok gereksiz bir polemik. Lütfen herkes birinden helallik istesin özür dilesin. Yezitçileri sevindirmeyelim.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
Kilitli

“Yemekler, Lezzetler ve Tarifler” sayfasına dön