Ayıptır Yahu

Damak tadımızdan mahrum kalmayalım :)
biralevi

Re: Ayıptır Yahu

Mesaj gönderen biralevi »

Canlar
sitemizin entellektüel bir karakteride var
zaten açılan başlıklarda bunu kanıtlıyor
yemek tarifleri yazılarının silinmesi yersiz olmuş
özgürlükçü anlayışa uygun olmamış ayrıca siteyi yöneten ve tamamı genç olan arkadaşlarımızın bu tür durumlarda görüş alışverişinde bulunmaları gerekiyordu buda ihmal edilmiş bundan sonra bu tür durumlarda
forumun hususi bölümünde bu konular konuşulmalı ve ortak bir mutabakat sağlandıktan sonra tavır konulmalıdır
yönetimi bir meclis gibi düşünün ve ortak karar almaya çalışın aksi taktirde herkes kafasına göre iş yaparsa hoş olmayan incitici durumlar ortaya çıkar
Yozgatlı yiğit arkadaşımız sitemlerinde eleştirilerinde haklıdır ve hak sahibine verilmelidir.Eğer bu iade teknik olarak mümkün değilse yani yazılar yerine konamıyorsa yiğit kardeşimiz bu yazıları mümkünse birkez daha yazmalıdır
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Değerli canlar,
Bu eleştiri başlığını açan abim ve eleştirisne muhatap olan arkadaşım,
Şimdi eleştiride bulunan abim forumda dini meselelerin önplanda olması gerektiğini düşündüğü için bu eleştiriyi yapmış. Ama öte yandan eleştiri alan arkadaş haksızlığa uğramış sonuçta forumlarda böyle bir forum başlığı var o halde oraya yazı yapıştırmak onun en doğal hakkıdır. Yönetici canlar bu gibi toplu mesaj silmelerinde yönetime veriri veyahut özel bölümden diğer yönetici arkadaşlara fikirlerini sorarsa daha güzel olur. Kimsenin kalbi de kırılmamış olur.
Bence silinen mesajların tekrar konulması gerekiyor. konu başlığı olan her foruma başlık açılabilir.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
kara

Mesaj gönderen kara »

Bu nedir yahu? burası yemek reklam panusumu bukadarıda olmaz

Bu yukardaki cümleye karşı vermiş olduğun cevaben
SAYGISIZ cümlesini kullanman doğrumu bazı arkadaşlar siteyi korumak için veya herkese özgürce açık bir site göstere bilir ama başkalarının cümlesini acı görüpte kendi cümlesinin farkinda olmayan arkadaşa ne demeli

anlaşıldı çoğunluk eritti bizi Ali Muhsin kardeşimiz ve bizim düşüncemiz size karşı demekki ters düştü
Bir başlık üzerine olsun yukarıdan aşağıya kadar başlık atılırsa başkalarının yazılaına cevap yazılmadan alttan akyboluyor demek istedik
Bunda ne var önüne gelen saçmalamayın kim silermiş nasil silermiş uygunsuz yazılar silinir
Hakaret edici yazılar silinir yok silinmez yazsınlar derseniz buyurun yazsınlar siz haklısınız her zaman da böyle olmuştur anlamayan bıraksın Anlayansa sukut etsin bitirin. Ve buyurun sayfa sizindir.....

SAYGISIZ cümlesi sizce hakaret değilmidir.
Resim
Alevi

Mesaj gönderen Alevi »

yozgatli yigit yazdı:Tamam bu Forumda "Yemekler, Lezzetler ve Tarifler, Damak tadımızdan mahrum kalmayalım" konulu yere Türk Mutfağının bütün güzelliklerini burada sizlere sunduğum için özür diliyorum. Beni bundan dolayı ayıplayan Moderatörteri kınıyorum. Ben ayıplanacak ne yaptım aceba, birde siz Alevi olacaksınız mazlum milletimizi siz temsil edeceksiniz öylemi, size ben asla inanmıyorum. Beni ayıplayan zevata ve yandaşına beni ayıplamakla çirkin bir iş yaptınız dedim ve sansür ettinizki başkaları bu yaptığınız asıl ayıbı görmesinler ve sesimi kıstınız yazımı yani haklı tepkimi hemen sildiniz. Madem siz haklısınız neden sildiniz benim yazımı?????

Bir insanın onuruyla oynamaktan çok keyf aldınızmı ben size hangi ufacık olsun bir kötülük yaptım zarar verdim, hangi ayıplanacak bir eylemde bulundumda sizler beni dışladınız? Sizleri asla affetmeyeceğim.
Madem ben haksızım o zaman yazdığın yazıyı tekrar oku mantığın kabul ediyormu

Başlık atan benim yazıdamı hakaret edici söz
Yoksa senin yazıdamı var

Selbestsin istediğin kadar Tatlı Ve Pasta çeşitlerini yazarsın vezir paramağı kadın göbeği alinazik vs Çünki bu site yöneticilerinin iştağının kabardığı belli oldu

Benim iştahım kaparmıyor

Ben ayarsız cümlelere müdahale etmiyorsam benim işim ne bu forumda

Ben Kendimi kaldırdım bu forumdan
Resim
Muhammed

Mesaj gönderen Muhammed »

Var olan bir kategoride, konu başlığına dahil açılan ve kurallar çerçevesinde bulunan başlıkların açılması kadar doğal birşey yok.
Yozgatlı yiğit canın yaptığında herhangibir yanlış göremiyorum, eleştirilecek bir durumda yok. Bu forum birçok konuyu barındıran özgür bir platformdur. Herkes istediği konu hakkında yazabilir.

Yozgatlı yigit can,
Başlıkları kendinizmi sildiniz? Yoksa bir moderatörmü sildi durumu net bir şekilde açıklarmısınız?
Resim
Resim
Ali

Mesaj gönderen Ali »

Selamun Aleykum,

Cansıkıcı bir olay olmuş, sitemiz dini bir site olabilir fakat sadece din üzerinde tartışma yazışma olacak diye bir kaide yok bakınız anasayfada bir çok kategori vardır yemek tarifi yazmış arkadaşımız belki bi üyemiz denemek isteye bilir. yozgatliyiğit dostum başlıkları kaldırmamışsa, hangi moderatör arkadaşım kaldırdıysa şiddetle kınıyorum... yapılan gerçekten ayıptır. admin kardeşim mümkünse geri dönüşümü olabilirmi yazıların?
Alevi

Mesaj gönderen Alevi »

Ali yazdı:Selamun Aleykum,

Cansıkıcı bir olay olmuş, sitemiz dini bir site olabilir fakat sadece din üzerinde tartışma yazışma olacak diye bir kaide yok bakınız anasayfada bir çok kategori vardır yemek tarifi yazmış arkadaşımız belki bi üyemiz denemek isteye bilir. yozgatliyiğit dostum başlıkları kaldırmamışsa, hangi moderatör arkadaşım kaldırdıysa şiddetle kınıyorum... yapılan gerçekten ayıptır. admin kardeşim mümkünse geri dönüşümü olabilirmi yazıların?
neyi ve kimi şittetle kınıyorsun Ali sözünü geri al uygunsuz yazı silinir sen gendine saygısız dedittirmek istermisin
Burası Reklam yeri değil dedik hakaretmi ettik
Yemek tarifelerine yeni başlık açılsın oraya yazılsın dedik
moderatörün görevi nedir? Uygun olmayan yazıları silinir Çoğunluk aynı fikirde olmakla o çoğunluğu haklı çıkarma hakkına sahip olamaz Eğer çoğunluk Adaleti unutup birbirlerini tanıyarak kayırma olayı olursa işte ozamn o çoğunluğun hiç hükmü olmaz Adalet terazi demektir Doğru Hak verin
Yazıları baştan alıp okursan iyi edersin
sonra silinen yazı yazı yerine geri kondu
oku ve sonra insanları yargılayın

Doğru okumadığın belli neden tartışıldığını bile bilmiyorsun sadece moderatörü kınamakla yetiniyorsun Fazlada uzatmaya gerek yok
Ben bıraktım arkamdan yazı yazmanız doğru bulmuyorum Allaha emanet olun

Çattık yahu önüne gelen hoca kesildi
Resim
Ali

Mesaj gönderen Ali »

arkandan yazı yazdığım yok güncel bir olay olmuş kendi fikrimi beyan ettim, yolun açık olsun... hocalık tasladığımız yoktur haddimiz değildir...
biralevi

Mesaj gönderen biralevi »

Canlar
konuyu uzatmayın
böyle bir konu için birbirinizi kırmaya değmez gençseniz bile
çocukça davranmayın artık
kimsenin böyle bir konu için küsmeye kızmaya yol göstermeye hakkı yoktur
Ali

Mesaj gönderen Ali »

biralevi kardeşim benim niyetim kimseyi kırmak, aşşağılamak, küsmek değildir yapılan olay yanlışdır bana göre bunu izah etmeye çalıştım alevi forumları özgür bir forumdur kayıtlı kullanıcılar uygunsuz içerik dışında istediklerini yazmaya hakları vardır aksi taktirde bizim herşeye, tüm konulara açık olduğumuzu göztermez.

Eğerki Alevi kardeşimi kırdıysam özür dilerim kesinlikle niyetim üzmek değildir üstüne basıyorum. herkes hata yapabilir. hakkını helal et... Hayırlı günler...
Kilitli

“Yemekler, Lezzetler ve Tarifler” sayfasına dön