Tavsiyemdir.

Gezilip görülmeye değer birbirinden güzel köşeler...
Kullanıcı avatarı
mucteba22

Re: Tavsiyemdir.

Mesaj gönderen mucteba22 »

karadeniz benim için hiç önemli değil.zaten benim sorunum yerle ilgilide değil.inanlarıyla ilgili.laz olanlar alınmasın ama ben kendilerinden-geçmişte bir meselemolmuştu-hiç hoşlanmam.ağvayı görmeyi çok isterdim.
İKİ TAŞ ARASINDA BİR DAL GELİNCİK GİBİ YALNIZIM
Çeri

Mesaj gönderen Çeri »

mucteba22 yazdı:karadeniz benim için hiç önemli değil.zaten benim sorunum yerle ilgilide değil.inanlarıyla ilgili.laz olanlar alınmasın ama ben kendilerinden-geçmişte bir meselemolmuştu-hiç hoşlanmam.ağvayı görmeyi çok isterdim.
Zaten ben tahmin etmiştim.

Laz tanımlaması hakkında bir şey söylemek istiyorum.Halk arasında çok yapılan , bazı Karadenizli vatandaşlarımızında gafletlerinden dolayı katıldıkları bana göre çok önemli bir yanlış var.O`da her Karadenizliye Laz denmesidir.
En son Çeri tarafından 01 Haz 2009, 18:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
mucteba22

tahmin edip etmemen önemli değil sadece kişisel bişey.bana göre bir yeri güzelleştiren oradaki insanlardır.yoksa kuru kuru gezmek pek da anlamlı değil
Çeri

Mesaj gönderen Çeri »

mucteba22 yazdı:tahmin edip etmemen önemli değil sadece kişisel bişey.bana göre bir yeri güzelleştiren oradaki insanlardır.yoksa kuru kuru gezmek pek da anlamlı değil
Hitit Uygarlığına meraklı olan ve Hititleri seven pek çok kişi Çoruma geliyor.Çorum`da bugün Hititli mi var?
İnsanlar gelip geçer ama tabiat ve tarihi eserler zamanla eski güzelliklerini kaybetselerde kalıcıdırlar.
Kullanıcı avatarı
mucteba22

şahsım adına konuşuyorum benim için bir yerin güzelliği orada yaşayan insanların varlığıyla ilgilidir
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Arkadaslar bence görülmeye deger ve Tarihte ilk kez olan bir yeride ben tavsiye ediyorum orasida Corum Ehli Beyt Caamisidir ...her insanin o tarihi ani görmesini tavsiye ediyorumki yarin Cocuklarimiza,Cocuklariniza anlatilacak ve tavsiye edecek biryeriniz olsun " ISTE BU YER, BIZ ALEVILERIN TARIHTE ILK KEZ CANLANDIRDIGI VE GURUR DUYDUGU EHLI BEYT MEDRESSESI OLAN ALIYENVELIYULLAH SESLERI ILE CANLANDIRAN ILK ALEVI CAAMIMIZDIR " desinler ...
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
Kullanıcı avatarı
mucteba22

bende orum ehlibeyt camiisni görmeyi çok isterdim bir vakit namazımı eda edebilmeyi.
bide çorum leblebisi istiyorum.acılı.ilgili arkadaş duyrulur

“Gezi Rehberi” sayfasına dön