Bush'a veda öpücükleri :-))))

Kullanıcı avatarı
MERDAN

Bush'a veda öpücükleri :-))))

Mesaj gönderen MERDAN »

Muntazır ez-Zeydi’nin kardeşi: Kardeşim İran’ı seven bir Şii’dir
17.12.2008

Resim
Resim

ABD Başkanı George Bush’a ayakkabı fırlatan Muntazır ez-Zeydi’nin kardeşi Uday Zeydi, kardeşinin İran’dan da en az ABD kadar nefret ettiğine dair haberleri yalanladı.

Fars Haber Ajansı’nın Bağdat muhabirine özel bir demeç veren Muntazır Zeydi’nin kardeşi Uday Zeydi, kardeşinin İran politikalarına karşı olduğu yönündeki iddiaları yalanlayarak, “AP haber ajansının bu konudaki haberi tamamen uydurmadır. Ez-Zeydi ailesinin hiçbir ferdi, kardeşimin İran’la ilgili düşünceleri konusunda açıklama yapmamıştır” dedi.

Amerikan AP haber ajansı, dün Muntazır ez-Zeydi ile ilgili haberinde Zeydi’nin kardeşlerinden birinin onun ABD’ye karşı olduğu kadar İran’a da karşı olduğunu söylediğini öne sürmüştü.

Kendisinin Sadr grubu taraftarı olduğunu ifade eden Uday ez-Zeydi, kardeşinin bu eylemini tüm Iraklıların onuru için gerçekleştirdiğini söyledi.

Kardeşinin nerede tutuklu olduğu konusunda bilgisi olmadığını belirten Udayez-Zeydi, “ancak, Muntazır’ın sağ kolunun kırıldığını, sol ayağının da incindiğini öğrendim” dedi.

Uday ez-Zeydi, kardeşinin İran’a yönelik değerlendirmeleriyle ilgili Batılı haber ajanslarında yer alan haberleri yalanlayarak “Batı medyasında çıkan haberler tamamen uydurmadır, Muntazır, İran’ı seven bir Şii’dir” dedi.

Ayetullah Hüseyni: "Bush'a ayakkabı ile saldırılması tarihi bir olaydır"

18/12/2008
İslam inkılâbı rehberi Ayetullah Seyyid Ali Hamaneî'nin Suriye'deki temsilcisi Ayetullah Hüseyni, Bush'a ayakkabısı ile saldıran Irak'lı gazetecinin hareketinin tarihi ve çok önemli bir eylem olduğunu söyledi.

İslam inkılâbı rehberi Ayetullah Seyyid Ali Hamaneî'nin Suriye temsilcisi açıklamasında, İslam inkılabından önce Amerika, baskı ve zorla istediğini yaptırıyordu. Oysa şartlar değişti. Baskılara karşı direnen ve dünyanın en büyük ve güçlü ülkesinin başkanına ayakkabı ile saldırma dönemi gelmiştir diye konuştu.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Allahım bana adaletinle değil, merhametinle davran. İMAM ALİ (A.S)
Kullanıcı avatarı
MERDAN

Re: buşh'a veda öpücükleri:-))))

Mesaj gönderen MERDAN »

Resim

Resim
Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
En son MERDAN tarafından 19 Ara 2008, 16:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
MERDAN

Mesaj gönderen MERDAN »

Resim

Resim

Resim
Resim

Resim

Resim

Resim
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

güzeldi teşekkürler
ali muhsin

Re: Bush'a veda öpücükleri :-))))

Mesaj gönderen ali muhsin »

Birkac Resimde benden olsun :D

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !

“Karikatür” sayfasına dön