Anlamlı birkaç karikatür

Kullanıcı avatarı
MERDAN

Anlamlı birkaç karikatür

Mesaj gönderen MERDAN »

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Allahım bana adaletinle değil, merhametinle davran. İMAM ALİ (A.S)
babacan

Mesaj gönderen babacan »

teşekürler cokgüzel karikatörler beğendim ben yeni üye oldum ben forum bilmiyorum kusura bakmayın birarkadaşın tavsiyesi üzerine kaydoldum inşalah işi kapacagim
buarada benerzincandan katılıyorum
herkese candan selamlar
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

gerçekten hepsi anlamlı
teşekkür ederiz
yani sayfalarca yazmak yerine birkaç çizgi birkaç sözle ne güzel anlatılmış
keşke alevi bir karikatüristimiz olsada bu davada bize bu şekilde yardımcı olsa
babacan

Mesaj gönderen babacan »

selamın aleykum teşekür ederim çok güzel yazmısın beğendim çünkü ben bu siteyi bir arkadaş sayesin de buldum ben forum yazmayı bilmiyorm ileride ögrenip size çok güzel forum lar dolduracağım ben erzincanda oturuyoruyorum çünkü bende aleviyim ama kendi yolumu bulmak için araştırma yapmaya karar verdim birazda sizlerde yardım alacağı yardım ederseniz çok sevinirim arkadaşlar çünkü bende aleviyim ama birtirlü kendime alevi demek bin şait lazım eğer yolumu bulursam sizlerde yardım cı olursanız bende kendi yolumda gıdeceğim başkaların fikirlerini alarak kendime çeki düzen verceğim herkese teşekür ediyorum herkese selam selam
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

babacan yazdı:selamın aleykum teşekür ederim çok güzel yazmısın beğendim çünkü ben bu siteyi bir arkadaş sayesin de buldum ben forum yazmayı bilmiyorm ileride ögrenip size çok güzel forum lar dolduracağım ben erzincanda oturuyoruyorum çünkü bende aleviyim ama kendi yolumu bulmak için araştırma yapmaya karar verdim birazda sizlerde yardım alacağı yardım ederseniz çok sevinirim arkadaşlar çünkü bende aleviyim ama birtirlü kendime alevi demek bin şait lazım eğer yolumu bulursam sizlerde yardım cı olursanız bende kendi yolumda gıdeceğim başkaların fikirlerini alarak kendime çeki düzen verceğim herkese teşekür ediyorum herkese selam selam
babacan can (ne güzel uydu))))
hoşgeldin ve her türlü yardıma hazırız
ama önce siteyi ana sayfayı forumda yazılanları bir güzel oku düşün ölç tart zaten birçok sorunun cevabını böylece bulmuş olacaksın bunun dışında zaten beraberiz
bizler hem burada hem mahşerde birlikte olmak isteyen insanlarız inan çoğumuz çoğumuzu tanımıyor ama kesin birşey varki kalplerimiz aynı dava için aynı güzellik için çarpıyor önemli olanda budur
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Hoşgeldin babacan.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Arkadaslar bir karikatürde benden olsun ..

Resim
yavuz9

Re: Anlamlı birkaç karikatür

Mesaj gönderen yavuz9 »

teke tek programıyla ilgili olan karikatür hariç hepsi güzel ve anlamlı. teşükkürler paylaşım için.
Ebu Hasaneyn

Mesaj gönderen Ebu Hasaneyn »

ali muhsin kardeşim harikasın :lol: ama bu gibi güzellikleri net ortamında paylaşmak lazım ki Alevi gençliği daha çok özüne dönsün 30 milyon Alevi var ama hz.imam Ali aleyhisselam'ın yolunu takip ediyorlar'mı acaba :?: birde bu gibi şeylere bakıp karar vermeliler :roll:
LA İLAHE İLLALLAH (celle celelehu) - MUHAMMEDEN (sallallahu aleyhi ve alihi vesellem) RESULULLAH - ALİYYEN (aleyhisselam) EMİR-EL MÜ'MİNİN VELİYULLAH -(KURTULUŞ YOLU) Allah (c.c) Hz.MUHAMMED (s.a.a.v) Hz.12 HAK İMAMLAR (a.s)
ceren

Mesaj gönderen ceren »

ali muhsin yazdı:Arkadaslar bir karikatürde benden olsun ..

Resim
çok gerçekci olmuş teşekkürler
bu durumdayız

“Karikatür” sayfasına dön