TC ile PKK arasındaki barışı destekliyorum

Gündemdeki haber ve konular...
Çeri

Re: TC ile PKK arasındaki barışı destekliyorum

Mesaj gönderen Çeri »

Miting Yapınca ne olacak?CHP Hakkari`de Miting yaptıda ne oldu?Hakkari`de MHP CHP`den daha fazla oy aldı.MHP`nin Diyarbakır Mitingi CHP`nin Diyarbakır Mitingin den daha kalabalıktı.
Hem Doğu ise Türkiye`nin en doğu ili ığdır`da MHP 1.parti.
Bitlisin Ahlat ilçesinin belediye başkanı MHPli.Şanlıurfa`nın Harran ilçesinin belediye başkanlığını da MHP kazanmıştı.
1999`da Muş Belediye Başkanlığını`da MHP kazanmıştı.1978`de Bingöl Belediye başkanlığını`da MHP kazanmıştı.Ama seçildikten kısa bir süre sonra ailesiyle birlikte Şehit edildi.1999`da da MHP Bingöl Belediye Başkanlığını az bir farkla kaçırmıştı.BBP`de Bingöl il genelin`de %8 oy almıştı.

Mesele Miting yapmaksa sizler`de gidin Tunceli`de miting yapın da görelim.

Bu mesele Türkiye`ye emperyalist güçlerin bir dayatmasıdır.Büyük Ortadoğu Projesiyle ,Suriye olaylarıyla çok yakın dan ilgilidir.Türkiye`nin savunma refleksleriyle, sinir uçlarıyla oynanarak BOP hedeflerine ulaşmak istiyorlar.Böylece bölge`de tarihte olmamış, uyduruk bir devlet yani 2. israil kurmak istiyorlar.Zaten şimdi Türkiye gidin dese bile " kürdistan" kuramazlar.Çünkü alt yapı lazım, hazırlık lazım.apo zaten yıllar önce Perinçeğe" Biz şimdi kürdistanı kursak bile en az 50-60 yıl Türkçe ile gitmek zorundayız." demiş.Bu süreçle bu alt yapıyı hazırlamaya çalışıyorlar.
Hüseyni

Mesaj gönderen Hüseyni »

çeri
Tunç_eli ,tunceli degil o ilimizin adı Dersim :):)
Dersime gidip mitink mi yapalım,biz siyasi parti degiliz :)
dersime gidip munzur çayında balık yakalayıp,bir güzel mangal yakarım yanındada ateş çayında demlenmiş çay yaparım
aklıma türkü geldi,elinde mavzeriyle, çıkıp dersim daglarında , türkü söylemek var ya :):)
Çeri

Mesaj gönderen Çeri »

Deme ya Kamer Genç nerenin milletvekili olarak tanınıyor.Tüm Türkiye onu Tunceli milletvekili olarak tanımıyormu?Dersim desen çoğu kişi anlamaz.O vilayetimizin valilik tabelasın da Tunceli yazıyor.Valisi`de Tunceli Valisi.
Ona bakarsan tarihte Hatay diye bir yer de yok.Hatay adı cumhuriyet dönemin`de Antakya ve Iskenderunu birleştirmek için takıldı.

“Güncel” sayfasına dön