Meşhed ve Şam ziyaretleri

Kullanıcı avatarı
cancan

Mesaj gönderen cancan »

HAYIRLI SABALAR HERKEZE...BU GECE DE ALLAHIN IZNIYLE COK GÜZEL EHYA GECIRDIK BOL BOL DUALAR OKUDUK. BU YILIN SON EHYASI PERSEMBE GECESI VE YINE COK GÜZEL PROGRAMLAR VAR.IFTARIMIZI CEMAATLE ACTIKTAN SONRA HEP BIRLIKTE EHYA DUASINI ARDINDAN CEVSENI KEBIR DUASINI OKUYUP SABAHA KADAR NAMAZLARIMIZI KILIYORUZ. ARDINDAN HEP BIRLIKTE TEVESSÜL DUASINI OKUYUYUP SAHURUMUZU YAPIYORUZ.SIMDIDEN PERSEMBEYI IPLE CEKIYORUM.
AL SHIA
Kullanıcı avatarı
cancan

Mesaj gönderen cancan »

BU ARADA CAMIIMIZE IRANDAN COK DEGERLI MÜSTEYITLERIMIZ DE KATILIP BIZLERLE BIR COK KONUDA SOHBET EDIYOR....yerimiz:IMIM ALI CAMII;WILDENBRUCH STR 9 GELSENKIRCHEN. SAYFAMIZ ISE ... www.IAC.net.ms
AL SHIA
Kevsersuyu

Cevab

Mesaj gönderen Kevsersuyu »

Evvela Allah'in Selami butun Ehl-i Beyt dostlarinin üzerine olsun.

Ben www.kevsersuyu.nl sitesinde yönetici olarak ve bu ziyareti organize etmekle sorumlu olan insan olarak bu konu hakkinda biseyler yazmak istedim.

Evvela bu siteye bu yazi nasil geldi bilmiyorum, bizden herhangi bir izin alinmadan biraklilmis ve sasirdim dogrusu.

Ikinci olarak gereksiz yorumlar yapmadan mail veya telefon araciligi ile bize ulasabilirdiniz!

Son olarak, bu bizim ilk Ziyaret organizemiz olmadigindan dolayi ve genelde genc baci ve kardeslerimizle gitmekte oldugumuzdan fiyati elimizden geldigi kadar uygun yapmaya calisiyoruz ve Allah'in izniyle bunuda basariyoruz.

Bazi yazilara cevaben bu aciklamayi yapmayida uygun görüyorum;
- Biz kimseyi zorla götürmüyoruz ve kessinlikle baska sitelerde reklam yapmiyoruz, bizi taniyan ve duyan bizi bilir.
- Yazida FIYATA HERSEY DAHILDIR yazmasina ragmen fiyata neler dahildir gibi bir soru sorulmus
- Bazilari 750 euroya Iranda 21 gun ( kral) gibi yasarsin demis, ben kacdir Irana gidiyorum ve o paraya yasayan kral göremedim daha
- LUTFEN HOLLANDA ve cevresinde olan ülkelerde kalan baci ve kardeslerime rica ediyirum bulundugu ülkerdeki Iran Hava Yollari Temsilcilerini arayarak Mashad'e kadar gidis-dönüs Ucak Bileti fiyatini sorsunlar.
-Son olarak, biz bir öncülük ederek Kutsal Mekanlara Kafileler götürüyoruz ve bunun fazla olmasada mutlaka bir kâr'i vardir bazen maddi bazen manevi.

Allahin selami ve Ehl-i Beyt'in sefaati butun Ehl-i Beyt dostlarinin üzerine olsun...
Kullanıcı avatarı
MERDAN

Mesaj gönderen MERDAN »

selamun aleyküm sevgili kardeşim,

sitenizi ziyaret ederken bu duyuruyu ilk gördüğümde Allah biliyorya gerçekten çok sevindim ve böyle bir organizasyondan diğer ehlibeyt dostu kardeşlerden bazılarını da haberdar etmek istedim.

Doğrusu izin konusu hiç aklıma gelmedi. Çünki internette hergün binlerce 'alıntı' yapılıyor ve bunlardan bazıları alıntı adresini veriyor, çoğu da -alıntıdır- deyip geçiyor. Hatta alıntı olduğunu hiç belirtmeyenler bile çok var.Benim yaptığımda ise adres zaten belli idi.

Ondan sonra da konuyla ilgilenenlere "en doğrusu verilen telefon numarasından 1. ağızdan bilgi alınması gerektiğini' önermiştim.
Canım kardeşim Allah biliyor ki, tur'un hollandadan ve uçakla yapıldığını hiç düşünemedik.

Yazı yazan arkadaşlarda sanırım - hatta eminim- hepside genele açık, türkiyeden ve kara yoluyla olduğunu düşünerek yorumlar yazdılar.Özel bir organizasyon olduğunu bilmiyorduk.

Herşeye rağmen bu işe ilk olarak ben sebep olduğum için sizlerden özür diliyorum.Lütfen hakkınızı helal edin.

Ama inanın hiçbir art niyet sözkonusu değildir ve esasen olamaz da.
Ben sizleri de kardeş site ve ehli beyt dostu kardeşler olarak gördüğüm ve bildiğim için-tabiki yine öylesiniz- böyle bir alıntıyı yaparken tamamen samimi, gönlümden gelen duygularla hareket ettim, yorumların da bu noktaya gelebileceğini bilemezdim.

Lütfen yaptığım şeyi bir işgüzarlık olarak görmeyin.
Tekrar özür diliyorum ve helallik diliyorum. Her işte bir hayır vardır.Allah (cc) bu işi de biz ehli beyt sevdalıları için hayırlara vesile kılar inş.

Allah ziyaretinizi kabul etsin. selametle gidip dönün inşaallah. Bu muhtacı dua kardeşinizin dualarıda sizlerledir.
Selam ve muhabbetle..
Allahım bana adaletinle değil, merhametinle davran. İMAM ALİ (A.S)
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Açıklamalarınız için teşekkürler. Verdiğiniz fiyatlar avrupadan meşhede gidiş fiyatları sanırım. Biz Türkiye'den karayoluyla gidişi düşündük. Yaptığım yorumlar bunun neticesindeydi. Allah emeğiizin karşılığını verecektir inşallah. Hakkınızı helal edin. Ziyaretleriniz şimdiden kabul olsun. İ. dua mutlaka...
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Can can kardeş hoşgeldin aramıza.
. . .
Kullanıcı avatarı
cancan

Mesaj gönderen cancan »

HOSBULDUK MESHEDI 313. ILK KEZ BI FORUMA ÜYE OLDUM VE SUNDUGUNUZ KONULAR BAYA ENTERESAN.BEN ALLAHA COK SÜKÜR KI SIA´IM VE AILEM ALEVI.SIALIGI KABUL EDELI YAKLASIK IKI YIL FALAN OLDU.ALEVILIGIN SIALIGA NEREDEYSE BIREBIR YAKINLIGINI DA YENI YENI ÖGRENIYORUM KI BENIM BU YASIMA KADAR YASADIGIM ALEVILIK BILE ASIL ALEVILIK DEGILMIS..VE KENDIMI O KADAR SANSLI GÖRÜYORUM KI....CÜNKÜ IKI YIL ÖNCESINE KADAR BÜTÜN BU KONULARDAN BI HABER ASALAK GIBI YASIYORDUM.ALLAHA SÜKÜRLER OLSUN VE BANA BIR SÖZ DAHI ÖGRETENDEN Allah RAZI OLSUN.......... SADECE PAYLASMAK ISTEDIM
AL SHIA
Kullanıcı avatarı
weliyullah

Mesaj gönderen weliyullah »

hepinize selam olsun.ben de aleviyim .inşallah meşhede birgün bende giderim.imam rıza'yı çooooooooooook ama çooook seviyorum.
YA GARİBUL GUREBA.
BEN DERSİMLİYİM.[/b]
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Ya ne güzel. Alevi gençlerin siyasî saçmalıkların rüzgarına kapılmadan, özlerini öğrenmeleri çok güzel. Hele Dersim diyarından gerçek aleviliği bulanlar çıktıkça daha bir mutlu oluyorum....
. . .

“Kutsal Mekanlar ve Ziyaret Yerleri” sayfasına dön