Hz.İmam Mehdi İstanbul'a hareket ediyor.

Hüseyin Kızılırmak

Hz.İmam Mehdi İstanbul'a hareket ediyor.

Mesaj gönderen Hüseyin Kızılırmak »

:) Es Selamun Aleyküm ve Rahmetullah :)

Bu mesaj; AKP’yi Deccal’ın kurdurduğunu ve onun(Deccalın) kim olduğunu bilmeyenlere ve “ben İmam Mehdi’yim” diyen kişi yalancıdır ona inanmayın diyerek ağızları ile Cenâb-ı Allah’ın nurunu söndürmek isteyen kâfirleredir!

Ağızlarıyla Allah'ın nurunu söndürmek istiyorlar. Oysa kâfirler istemese de Allah, kendi nurunu tamamlamaktan başkasını istemiyor. Müşrikler istemese de O dini (İslam'ı) bütün dinlere üstün kılmak için elçisini hidayetle ve hak dinle gönderen O'dur.” Tevbe Suresi (32-33. Ayet)

Ey Cenâb-ı Allah’ın dini İslam’ın düşmanı şeytana tapan Yahudi uşakları ve Deccal’ın köleleri!

“İmam Mehdi benim” diyen kişi yalancıdır diyenler! Fikriniz gibi zikriniz olan bu sapıklık; Fahr-i Kâinat Muhammed Mustafa(S.a.s)’yı, Meryem bin İsa(A.s)’yı ve Cenâb-ı Allah’ın bütün peygamberleri ve elçilerini yalancı olmakla suçlayışınızın ispatıdır. Çünkü bu kutlu insanların hepsi insanlığa Cenâb-ı Allah’ın elçileri olduklarını söylemişlerdir.

Cenâb-ı Allah’ın üç kutsal nuru vardır. Bunlar; Kur’an-ı Kerim, İmam Muhammed Mustafa(Mehdi) Sahibü’z Zaman ve İslam dinidir.

İyi bilin ki, Cenâb-ı Allah kâfirler hoşgörmeselerde nurunu tamamlayacak ve aslına döndürecek. İslam dininin kutsal sancağı, batında 18 bin âlemin huzurunda arşa kaldırılmıştır. Zahirde ise bütün varlık âleminin huzurunda kaldırılacak. O gün, Cenâb-ı Allah’ın ilahi hükmü ile tamamlamayı dilediği nuru İmam Muhammed Mustafa(Mehdi) Sahibü’z Zaman’ı değil sizler, kâinattaki hiçbir güç ve kudretin durduramayacağını anlayacaksınız. İşte o gün doğacak, battığı yerden doğan güneş. İşte o gün kalpler, gözler ve kulaklar mühürlenecek ve o günden sonra tevbe edenin tevbesi kabul edilmeyecek.

İşte o gün, Ehl-i Beyt’in, acımasızca katlettiğiniz masumların ve Mustafa Kemal ATATÜRK(Sarı Lider)’ün intikamı alınacak. Yıkılmaz olduğunu sandığınız kaleleriniz teker teker yıkılacak. İşte o gün Cenâb-ı Allah’ın nurunu söndürmek için giydiğiniz beyaz çarşaflar kabirlerdeki kefenleriniz olacak.

Amelika’yı Sırat-ı Müstakim’in altındaki cehenneme gömmemiz sizlere ders olmadı ise bu gün kurduğunuz Amerika’yı da o cehenneme gömeceğiz inşallah. İyi bilin ki attığınız ve atacağınız her adımdan haberdarız. İsviçre de ki tesislerde ruhu yaratıp, kopyaladığınız beden(cenin)’e yerleştirmeyi, hâşâ Cenâb-ı Allah’tan üstün olduğunuz sapıklığına cüret ettiğiniz gibi. Melek maskesi ardına gizlediğiniz gerçek şeytani yüzünüzü bütün insanlığa göstereceğiz.

İmam Muhammed Mustafa(Mehdi) Sahibü’z Zaman’ın varlığından haberdar olduğu halde, zuhur ettiğini insanlığa müjdelemeyip, gelişini insanlıktan gizlemeğe çalışan İslam âlimleri!

Sizler nasıl insanlarsınız ki Cenâb-ı Allah’ın yüce dininin temsilcisi olduğunuzu söyleyebiliyorsunuz! O’nun zuhur ettiğinden insanlığa tek kelime bahsetmeyip İslam dininin o koltuklarında hangi vicdan ile oturabiliyorsunuz? Hem onun yüzü gözü hürmetine yaşayacaksınız hem de O’nu sırtından hançerlemek isteyenlere çanak tutacaksınız! Bu hakikatlerden sonra kendinize, ben insan mıyım? Diye bir sorun, sorabilir iseniz tabi!

Deccal’ın cehennemini cennet zannedenler!

http://zahirvebatin.sitemynet.com internet sayfasını okuyun ki kimlere hizmet ettiğinizi ve din günü, Arasat meydanında hangi günahtan hesaba çekileceğinizi, işlediğiniz günahın hesabını Cenâb-ı Allah’a nasıl vereceğinizi görün. Fahr-i Kâinat İmam Muhammed Mustafa(S.a.s)’nın 1400 yıl önce ümmetini Deccal’ın şerrinden ve fitnesinden korunmaları için uyardığını unuttunuz mu? Oysa sizler ona hizmet etmektesiniz ya da içine düştüğünüz gafletin vahametinin farkında değilsiniz.

Ey Recep Tayyip Erdoğan! Bizim Hz.Davud(A.s)’un kılıcına ihtiyacımız yoktur. Faraza olur ise Calud’ların başlarını kesen Allah’ın Adalet Kılıcı’nın biz olduğunu, sizler çok iyi bilirsiniz.

Neden şu son birkaç yıl içerisinde Hz. Muhammed Mustafa(S.a.s)’ya saldırılar başlattığınızı insanlığa söylemiyorsunuz!

Cenâb-ı Allah’ın bildiği hakikati kullarından mı saklıyorsunuz? O vakit biz söyleyelim. Çünkü 1050 yılında Bağdat/IRAK’ta yağmaladığınız İslam kütüphanelerinde İmam Muhammed Mustafa(Mehdi) Sahibü’z Zaman’ın Cenâb-ı Allah’ın tamamlayacağı nuru olduğunu ve zuhur(kıyam)dan önce bulduğunuz takdirde onu öldürebileceğinizi, zuhurdan sonra ölümsüz olacağını ve asla ona zarar veremeyeceğinizi çok iyi bildiğiniz için bu saldırıları başlattınız. Bunun ile de yetinmeyip O’nun her yaptığını takip edebilmek için uzaya bir uydu bile yerleştirdiniz.

Dediler ki: "Biz kemikler haline geldikten, toprak olup ufalandıktan sonra mı, gerçekten biz mi yeni bir yaratılışla diriltileceğiz?" İsra Suresi (49.Ayet)

“Bilin ki bizden olup da ölen, ölü değildir, diridir” Hz.İmam Aliyyül Mürteza(A.s)

Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm: "Ben Kıyamet'in kopacağı aynı saatte gönderildim. Ancak, şunun şunu geçmesi gibi ben Kıyamet saatini geçip biraz evvel geldim!" buyurdular ve orta parmağı ile şahadet parmağını gösterdiler." Tirmizi, Fiten 39, (2214)

“Bir de biz senden evvel hiç bir beşer için huld(ebedilik) nasîb etmedik, şimdi sen ölürsen onlar muhalled(baki) mi kalacaklar?” Enbiya Suresi (34,35.Ayet)

O’nun varlığı insanlık için bir rahmettir. Eğer hala nefes alıyor iseniz bu rahmet Cenâb-ı Allah’ın; uğruna felekleri yarattığı kutlu nurunun yüzü gözü hürmetinedir. Bu geliş, Cenâb-ı Allah’ın ilahi kudretinin ve Kur’an-ı Kerim’in büyük bir mucizesidir. Bu hakikate karşı olanlar ve bu ilahi mucizeyi insanlıktan gizlemek isteyenler iyi bilmelidirler ki yalnızca kendilerine değil bütün insanlığa zulmetmekte ve insanlığın sonunu hazırlamaktadırlar.

Cenâb-ı Allah; insanlığı cehennemin karanlığına sürüklemek için tertiplediğiniz şeytani düzeninizi bu mucize ile bozmuştur. Cenâb-ı Allah’ın elçisi artık ölümsüzlük tacını giymiştir ve ayağa kalkmıştır. Çok yakın(2009)da önce Ankara’ya, oradan da İstanbul’a geçecek ve insanlık için barış ve huzur çağı olan Altın çağı başlatacaktır. O gün, her kim İmam Muhammed Mustafa(Mehdi) Sahibü’z Zaman’a karşı gelir ise işte onlar lanetlenecek ve ebedi azap görecek olanlardır. O gün bir damla kan dökülmesini istemiyoruz. Lakin karşımızda kan dökmeğe taraf olanlar olur ise iyi bilinler ki onların acımasızlıklarına misli-misli cevap verilecektir.

http://zahirvebatin.sitemynet.com Bu internet sayfası, insanlığın karanlıktan kurtuluşu için İmam Muhammed Mustafa(Mehdi) Sahibü’z Zaman tarafından hazırlanmıştır.

http://mehdisahibizaman.sitemynet.com Bu internet sayfası, O’nun kutlu zuhurunu insanlığa müjdelemek üzere yardımcıları tarafından hazırlanmıştır.

Ey İnsanlık! Ey Ümmeti Muhammed!

Benim ilk Âdem ve ilk Nuh
Benim Mahmud ile zikredilen Muhammed
Benim ilk suhuf(kitap)ta zikredilen Zulkarneyn
Benim evvel ve zahir Süleyman
Benim Hayder'i Kerrar
Benim Ehl-i Beyt nurunda Mansur
Benim karanlıkları aydınlatan Saoşyant
Benim Hakk'ın divanındaki Ali-i Muhammed
Benim Hakk'ın diriliş aynasındaki haykırış
Benim zahir ve batın hâdi
Benim hakk padişahın hidayet sultanı
Benim âlemi cihan Sırat-ı Mustakim
Benim Süleyman'ın yüzüğü Davud yıldızının sahibi
Benim göklere ve yere ağır gelen o saat
Benim gayb ilminin anahtarlarının sahibi Ali-i Muhammed
Benim o saat(kıyamet) ki şüphesiz olarak geleceği halde yalanlanan
Benim şüphe edilmeyen kitap(İnsan-ı Kamil)
Benim Allah'ın göklerde ve yerde hüccet(Kaim)i
Benim can kabrindeki ruhların Sırat-ı Mustakimi
Benim kıyamet gününde dirilişin(uyanışın) sahibi
Benim göklerde ve yerde Sur'un(zamanın) sahibi İsrafil
Benim ilm(Kevser)in şehri ve hazinedarı
Benim Sırrı Hakikat gaybının esrarı
Benim battığı yerden doğan güneş
Benim ilk ve son İmam-ı Halife
Benim daim ve baki olan emir(Ali-i Muhammed)
Benim Hakk'ın tamamlayacağı nur
Benim zamanenin Nuh'u
Benim İmam Muhammed Mustafa(Mehdi) Sahibü'z Zaman

Ey zamansızlık boyutunda kıyametin koptuğundan ve Cenâb-ı Allah’ın huzurunda yaptıklarının hesabının sorulduğundan bihaber olanlar! İyi bilin ki bütün çabalarınız beyhudedir.

İyi bilin ki, Türk ulusu hiçbir zaman köle ve uşak olmamıştır. Asla olmayacaktır. Ya istiklal ya ölüm.

Cenâb-ı Allah hakk yolundan sapanları islah eyleye…

İmam Mehdi Sahibü’z Zaman (Seyfullah’il Muntakim-Allah’ın Adalet Kılıcı ve Hücceti)’ın Yardımcıları

Cenâb-ı Allah’ın aciz kulları

Ahmet KAMİL
Hüseyin KIZILIRMAK
Mustafa ÖZDEMİR
Hasan DURMUŞ

Fahr-i Kâinat Muhammed Mustafa(S.a.s) Mübarek İsimleri ve Anlamları
******* Esmâ-ül Nebi *******
Abdullah
Allah'ın kulu
Münîr
Nurlandıran, aydınlatan
Âbid
Kulluk eden, ibadet eden
Mürsel
Elçilikle görevlendirilmiş
Âdil
Adaletli
Müktefî
İktifâ eden, yetinen
Ahmed
En çok övülmüş, sevilmiş
Mürtezâ
Beğenilmiş, seçilmiş
Ahsen
En güzel
Muslih
Islah edeci, düzene koyucu
Alî
Çok yüce
Mustafa
Çok arınmış
Âlim
Bilgin, bilen
Müstakîm
Doğru yolda olan
Allâme
Çok bilen
Mutî
Hakka itaat eden
Âmil
İş ve aksiyon sahibi
Mu'ti
Veren ihsân eden
Aziz
Çok yüce, çok şerefli olan
Muzaffer
Zafer kazanan, üstün olan
Beşir
Müjdeleyici
Müşâvir
Kendisine danışılan
Burhan
Sağlam delil
Nakî
Çok temiz
Cebbâr
Kahredici, gâlip
Nakîb
Halkın iyisi, en seçkini
Cevâd
Cömert
Nâsih
Öğüt veren
Ecved
En iyi, en cömert
Nâtık
Konuşan, nutuk veren
Ekrem
En şerefli
Nebî
Peygamber
Emin
Doğru ve güvenilir kimse
Neciyullah
Allah' ın sırdaşı
Fadlullah
Allah'ın ihsânı,fazlına ulaşan
Necm
Yıldız
Fâruk
Hakkı ve bâtılı ayıran
Nesîb
Asil, temiz soydan gelen
Fettâh
Yoldaki engelleri kaldıran
Nezîr
Uyarıcı, korkutucu
Gâlip
Hâkim ve üstün olan
Nimet
İyilik, dirlik ve mutluluk
Ganî
Zengin
Nûr
Işık, aydınlık
Habib
Sevgili, çok sevilen
Râfi
Yükselten
Hâdi
Doğru yola götüren
Râgıb
Rağbet eden, isteyen
Hâfız
Muhafaza edici
Rahîm
Mü'minleri çok seven
Halîl
Dost
Râzî
Kabul eden, hoşnut olan
Halîm
Yumuşak huylu
Resûl
Elçi
Hâlis
Saf, temiz
Reşîd
Akıllı, olgun, iyi yola götürücü
Hâmid
Hamd edici, övücü
Saîd
Mutlu
Hammâd
Çok hamdeden
Sâbir
Sabreden
Hanîf
Hakikate sımsıkı sarılan
Sâdullah
Allah' ın mübârek kulu
Kamer
Ay
Sâdık
Doğru olan, gerçekci
Kayyim
Görüp, gözeten
Saffet
Arınmış, seçkin kişi
Kerîm
Çok cömert, çok şerefli
Sâhib
Mâlik, arkadaş,sohbet edici
Mâcid
Yüce ve şerefli
Sâlih
İyi ve güzel huylu
Mahmûd
Övülen
Selâm
Noksan ve ayıptan emin olan
Mansûr
Zafere kavuşturulmuş
Seyfullah
Allah' ın kılıcı
Mâsum
Suçsuz, günahsız
Seyyid
Efendi
Medenî
Şehirli, bilgilive görgülü
Şâfi
Şefaat edici
Mehdî
Hidayet eden
Şâkir
Şükredici
Mekkî
Mekkeli
Tâhâ
Kur'ân-ı Kerîm' deki ismi
Merhûm
Rahmetle bezenmiş
Tâhir
Çok temiz
Mes'ûd
Mutlu
Takî
Haramlardan kaçınan
Metîn
Çok sağlam ve güçlü
Tayyib
Helal, temiz, güzel, hoş
Muallim
Öğretici
Vâfi
Sözünde duran
Muktedâ
Peşinden gidilen
Vâiz
Nasihat eden
Mübârek
Uğurlu, hayırlı, bereketli
Vâsıl
Kulu Rabb'ine ulaştıran
Müctebâ
Seçilmiş
Yâsîn
İnsan-ı kâmil
Mükerrem
Şerefli, yüce
Zâhid
Mâsivadan yüz çeviren
Zâkir
Allah' ı çok anan
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Sallamayın. Mehdi as'ın zuhrunu iddia ederek insanları sömürmeyin. Biz onun nasıl zuhur edeceğini biliyoruz. Irkçılıkla İmamet arasında çok fark var. İmam Mehdi as'ın site falan yapmaya ihtiyacı yok. Hem de mynetten yapmaya hiç ihtiyacı yok.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
Kullanıcı avatarı
MERDAN

Mesaj gönderen MERDAN »

Sahte mehdiler son zamanlarda iyice çoğalmaya başladı net ortamında.
Her türlüsü var.. ırkçısı!! dümencisi!! Sözde atatürkçü sahtekarları!! Ajan provakatörü!! Siyasi görevlisi!! Vs. vs.. hadi ordan bee.. yemezler!!

Kimi de akşamdan şeytani bir rüya görüp, sabah kalkınca kendisinin özel olarak görevlendirildiği vehabına kapılıp, gözünün çapağıyla kendini mehdi ilan ediyor

Bu güne kadar yüzlerce sahte mehdi ilanına şahit oldu yaşlı dünyamız..

Bu konuda aleviler üzerinde de çok çeşitli sinsi oyunlar oynanmaktadır.

Oysa ahir zamanda çıkacağına inandığımız ve dünyayı zulümle dolduğu gibi adaletle dolduracağına ve evrensel adalet hükümetiyle dünyayı yönetecek olan beklediğimiz gerçek mehdi, gaybetteki 12. İmamın (a) şahsi özellikleri ve nişaneleri, geldiğinde meydana gelecek olağanüstü olaylar, hangi şartlarda, nereden ve nasıl ortaya çıkacağı gibi konular ehlibeyt kaynaklarımızda bellidir.

Merak edenler için bu konuda gerçekten çok geniş bir çalışma olan Ehlibeyt mesajı dergilerinden (Yıl.4 sayı:15 – 1997 Hz. Mehdi özel sayısı) nı okumalarını tavsiye ederim.

http://www.kidap.com.tr/urundetay.php?p ... isyon.html

Ayrıca Üstad Ayetullah Cafer Sübhani ile mehdilik konusunda yapılan söyleşiyi aşağıdaki linkten hemen okuyabilirsiniz :

http://www.imamalmahdi.com/html/tur/html/2/02.html

Allahümme salli ala Muhammed ve Âl-i Muhammed ve acil ferecehüm.
Allahım bana adaletinle değil, merhametinle davran. İMAM ALİ (A.S)
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Al bitane daha !! bir deliyi ( hizir Abdtal kendisini mehdi diye tanitan Ahmagi ) yoladik digeri geldi...kime yuturyorsun yok sayfa acmista yok internette ..her mehdiyim diyerek internet sayfasi acan kisilere inanacak olursak bizden Ahmagi yok demektir ..bakin efendi.. Mehdi adini kulanarak insanlarin inaclarini sömürmeyin !! bu Toplm sizin bildiginiz kadarda Aptal degildir !! madem öyle kendine güveniyorsun git bakalim Suudi Arabistan Krallarina Vahabi Seyhlerinin karsisinda ayni kelimeyi söyle bakalim ...noluyor ..cesaretin varmi ?!
fakirin biri

Re: Hz.İmam Mehdi İstanbul'a hareket ediyor.

Mesaj gönderen fakirin biri »

Utanmıyolarmı ?
Allah ve Resulu aşkına arşın kapısında yazan edep ya Muhammed kelamı aşkına utanmıyormusunuz.Mehdi belkide bu başlıkları bu kelamları sessizce izliyor.
Hem bunları Allah da görüyor kırklarda ulular mecliside Ve ilim şehrinin kapıcısı Allahın arslanıda utanmıyorlarmı zanna tabi olmaktan.Hiç asıl ile kopya bir olurmu.
Sanki aynel yakin ilmi üzerlerinde parlamışda konuşmaktalar Mehdi bile Mehdi olduğunu açıklamaktan ar edep ederken soytarıların hallerine bakınız.O gizli şu an aramayın onu vakit gelince o bulur askerini.Yürekleri temizleyip hazır beklemek varken niçin onu bunu mehdi ilan edersin ey nas.
Allah hidayet versin onlaraki ağır bir ithamda bulundular bundan dolayı vay o başlarına geleceklere.Kılıca çarpar bunlar kılıca.Pirler aşkına Ya huuuu!
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

fakirin biri yazdı:Utanmıyolarmı ?
Allah ve Resulu aşkına arşın kapısında yazan edep ya Muhammed kelamı aşkına utanmıyormusunuz.Mehdi belkide bu başlıkları bu kelamları sessizce izliyor.
Hem bunları Allah da görüyor kırklarda ulular mecliside Ve ilim şehrinin kapıcısı Allahın arslanıda utanmıyorlarmı zanna tabi olmaktan.Hiç asıl ile kopya bir olurmu.
Sanki aynel yakin ilmi üzerlerinde parlamışda konuşmaktalar Mehdi bile Mehdi olduğunu açıklamaktan ar edep ederken soytarıların hallerine bakınız.O gizli şu an aramayın onu vakit gelince o bulur askerini.Yürekleri temizleyip hazır beklemek varken niçin onu bunu mehdi ilan edersin ey nas.
Allah hidayet versin onlaraki ağır bir ithamda bulundular bundan dolayı vay o başlarına geleceklere.Kılıca çarpar bunlar kılıca.Pirler aşkına Ya huuuu!

bu adamın tarzını birisine benzetiyorum
manyağın birisiydi kendisini mehdi sanıyordu bazende onun habercisi sanıyordu
her siteye saçma sapan yazıp duruyordu
sanırım aynı manyak buraya dadanmış
birkaç faul yapınca sanırım kapı dışarı olacak
ilk faulünü bu başlıkla yapmış :D
fakirin biri

Bunları bana'mı? söyledin konuyu açanamı eğer bana dedi isen sen ne saçmalıyorsun açıklarmısın biraz kahinmisin sen tanımadığın birisi hakkında nasıl böyle konuşuyorsun yazdıklarına bakılırsa manyağın biri sen gibi gözüküyosun ne alem insanlar var şu dünyada.
Yazıya bakın millet.

bu adamın tarzını birisine (benzetiyorum) Hadi benzettin diyelim.
Şu ifadelere bakın :::UYGUNSUZ::: belirtisi gibi bu arkadaş hep sanarmı böyle burda.
manyağın birisiydi kendisini mehdi sanıyordu bazende onun habercisi sanıyordu
her siteye saçma sapan yazıp duruyordu
(---sanırım---)aynı manyak buraya dadanmış
birkaç faul yapınca (---sanırım---) kapı dışarı olacak
ilk faulünü bu başlıkla yapmış

bende sanırım ki sen :::UYGUNSUZ::: ayıp ya ne :::UYGUNSUZ::: bir ileti olmuş.

Sana bir sorum olacak zancı kardeşim,sen kopyamısın,istilamısın,yada yardımcı ruh olabilme ihtimalin % kaç.Telepat olabilirmisin.Gerçekten insanmısın yoksa uzaylımısın beni nasılda tanıdın o manyak benim ben helal olsun sana ama
senin insan üstü bir güçlerin var sanırım
bayağı sezgilerin güçlü sanırım,
başlıkda ne var yanlışmı değil sanırım
Değilse özür dilerim hepinizden arkadaşlar.
Çok kötü şeyler yazdım sanırım
Bir zahmet kapı dışarı yapında ben de üzüleyim sanırım.
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Vallah Fakirin yazisi banada hic yabanci gelmiyor ..iceri girdi gireli " Utamiyormusunuz , kirklar bunlari görüyor , kiliclar havada ucuyor huuu, da hu huuda hu vs vs " Bu Son zamanlarda Forumumuza böyle kisiler girerse isimiz is ! zanedersem böyle yazilar yazarak Banlanmak isteyip Dedikodu yapma niyetindeler !!

Fakir yazmis
Sana bir sorum olacak zancı kardeşim,sen kopyamısın,istilamısın,yada yardımcı ruh olabilme ihtimalin % kaç.Telepat olabilirmisin.Gerçekten insanmısın yoksa uzaylımısın
Arkadas galiba Cok " Star Wars - Yildizlar Savasi " filimlerine bakmis olacak :D
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

fakirin biri yazdı:Utanmıyolarmı ?
Hem bunları Allah da görüyor kırklarda ulular mecliside Pirler aşkına Ya huuuu!

forumda kırklar cemi masalı diye bir bölüm var
oraya kırklarla ilgili bildiklerini yaz
bizde masallara cevap verelim
sohbetimiz artsın
fakirin biri

Tamam ben benim :::UYGUNSUZ::: oraya gönderdim :::UYGUNSUZ::: anlatırsın cevaplarını istersen ne öyle :::UYGUNSUZ::: alone he eyvallah :::UYGUNSUZ::: yanlız ermeni ruhbanı seninki gibi değil anlatırken ona değişik anlat.
:::UYGUNSUZ::: benim bu :::UYGUNSUZ::: ne işim var yeşillik olsun
dedik ama sıktı beni burası
:::UYGUNSUZ::: yolu şaşırdık alone :::UYGUNSUZ::: isimli biri bize kırkı anlatacak hoh hoh hoh!
:::UYGUNSUZ::: kaynıyoooo :::UYGUNSUZ::: burası heh heh!Yönetici siteni hiç sevmedim :::UYGUNSUZ::: gibiiii ben kaçar.
Bu siteye üyer olduğum için bir tuğla eriyene kadar gusül alacam.Anca atarım kirimi.

“Oniki İmamlar'ın Hayatı” sayfasına dön