Hz.İmam Mehdi İstanbul'a hareket ediyor.

alone_man

Re: Hz.İmam Mehdi İstanbul'a hareket ediyor.

Mesaj gönderen alone_man »

fakirin biri yazdı: ben kaçar.
Bu siteye üyer olduğum için bir tuğla eriyene kadar gusül alacam.Anca atarım kirimi.

evet en iyisi kaçman sen bize fazla akıllısın :D :D
ama bizde hemen anlıyoruz değilmi
en azından bu huyumuz taktir edilmelidir :D :D
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Tamam ben :::UYGUNSUZ::: oraya gönderdim onun uç kısmına anlatırsın
Tamam kafa tasinda beynin olmadigi gibi Laflari Bel altindan anliyorsun Ahlaksizligini burda göstermissin
cevaplarını istersen ne öyle :::UYGUNSUZ::: alone he eyvallah :::UYGUNSUZ::: yanlız :::UYGUNSUZ::: gibi değil anlatırken ona değişik anlat.
Bel Alti Provokasyonu yaparak Burda Ahlaksizlik yapamasin ve Sahislari itham edip Salya sümük saldirmanada hakkin yok !!
:::UYGUNSUZ::: benim bu :::UYGUNSUZ::: ne işim var yeşillik olsun
dedik ama sıktı beni burası
Argo kelimeler kulanarak burda Dayilikta taslayamasin efendi ..madem burasi Seni SIKTI yol acik, Güle Güle !
:::UYGUNSUZ::: yolu şaşırdık alone :::UYGUNSUZ::: isimli biri bize kırkı anlatacak hoh hoh hoh!
Noel Baba misin sen ? bir Eline Zil alip sallamadigin kaldi ! ( ho , ho ,ho ) mus..!
:::UYGUNSUZ::: kaynıyoooo :::UYGUNSUZ::: burası heh heh!Yönetici siteni hiç sevmedim :::UYGUNSUZ::: gibiiii ben kaçar.
Bu siteye üyer olduğum için bir tuğla eriyene kadar gusül alacam.Anca atarım kirimi.
Senin gittigin yerlerde Papazdan gecilmiyor efendi , onlarin önünde Secde ediyorsunuz kim olduklarini dahi bilmeden ..Evet burasi sana göre birkac numara büyük, sana ugurlar olsun ancak kacmasini bilirsiniz ..ayrica güsül alirsan Tuglaya yazik edersin , Tugla degil sen erir gidersin ,Senin icin kirlenmis akrkadas Bosuna gusül alipta tuglayida kirletme !!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
mdemirci

Mesaj gönderen mdemirci »

Mehdi hakkında konu açan kişinin düşüncelerine saygı duyuyorum. Mehdi'nin kim olduğunun ve yaşıyorsa şu an ne yaptığının ne kadar önemi vardır? Önemli olan Mehdi'nin ve bizlerin yapacaklarıdır. Öncelikle Mehdi Allah'ın kuludur, bizler de Allah'ın kullarıyız. Mehdi zenginliği ve bolluğu yayacaktır, İslam'ı dünyaya hakim kılacaktır (bir başka değişle İslam Birliğini kuracaktır.)

Peygamber Efendimiz Mehdi'nin yapacaklarından haber veriyor. Allah ise hayırlarda yarışın, iyiliği emredin kötülükten menedin, namaz kılın zekat verin, bollukta ve darlıkta Allah yolunda harcayın, faiz yemeğin diye emrediyor.

O halde bizler amellerimizi gözden geçirelim, birleşelim, İslam Birliğini kuralım, kapitalizm ile mücadele edelim, zenginliği yayalım, faizi yasaklayalım, faizsiz ekonomik sistem kuralım, tüm dünyaya İslam'ın ilkelerini anlatalım, insanlara inançlara saygıyı öğretelim, namaz kılıp zekat verelim ve kuran öğrenelim ve öğretelim, hayırlarda yarışalım.

Eğer böyle yaparsak Allah'ın değer verdiği kullarından oluruz Allah'ın izniyle ve belki Mehdi oluruz ya da Mehdi'nin yardımcılarından biri olabiliriz...

Selam ve dua ile...
İstanbul'dan Murat Demirci
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

mdemirci Arkadasim

isteyen her konu acabiliyor, Imam Mehdi (af) hakkindada konular acilabilir ,örnegin Imam (AF) hakkinda Peygamberimizin (SAA) ve Imamlarimizin (AS) Hadisleri sunulabilir .Belirtiler Alametler konusunda görüs ve fikir alisverisliginde bulunulabilir Serbesttir ..Fakat birileri kalkipta " Mehdi Zuhur etti , Istanbuldaymis falanca yerdeymis , Yarin gelecekmis ,Saat bilmem kacta zuhur edecekmis " demeye Haklari yoktur !! veya onun adina Yalan dolu Sözler sarf etmek ve "Ben Mehdiyim " diyen kisilere burda yer yoktur ..öylelerini Kafadan Catlak olarak görüyoruz !
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
Ahmet Kamil

Mesaj gönderen Ahmet Kamil »

Esselamun Aleyküm ve Rahmetullah. (Allah'ın selamı ve rahmeti üzerinize olsun)

Eğer sizler; biz Ehl-i Beyt'iz diyebiliyorsanız ki değilsiniz. Çünkü daha karşınızdakine Allah selamını vermesini bilmiyorsunuz. Her gördüğünüzü Hızır bilin yoksa gözlerinizi CEHENNEM kapısında açarsınız. O küfrettiğiniz ve ağır hakaretler yağdırdığınız İmam Mehdi Sahibü'z Zaman'ın ta kendisidir.

Bu internet sayfasında ağza alınmayacak küfürler savuran zavallılar. Bütün bu mesajllar "Biz mehdinin nasıl ve ne zaman zuhur edeceğini biliriz" diyen siz ilimden irfandan yoksun zavalılların gözlerini açmak için internet sayfalarına gönderiliyor. Burada gözleriniz açılmıyormu? Arasat meydanlarında gözlerinizi açmasını biliriz.

Bütün bunlar; hakkında tek kelime doğruyu bilmediğiniz Hz.Mehdi(A.s) tarafından yazdırılıyor. O'na hakaret etmeğe devam edin. 1400 yıl öncede O'na ilk saldıranlar onu çok sevdiğini söyleyenlerdi. Kerbela çölüne çağıran kafirler gibi.

Yüce Allah'ın; ağızları ile nurumu söndürmek istiyorlar dediği zavallılar sizlersiniz.

İlim ilim bilmektir
İlim kendin bilmektir
Sen kendini bilmezsin
Ya nice okumaktır

Okumaktan murat ne
Kişi Hak'kı bilmektir
Çün okudun bilmezsin
Ha bir kuru emektir

Okudum bildim deme
Çok taat kıldım deme
Eri Hak bilmez isen
Abes yere yelmektir

Dört kitabın ma'nisi
Bellidir bir elifte
Sen elifi bilmezsin
Bu nice okumaktır

Yigirmi dokuz hece
Okursun uçtan uca
Sen elif dersin hoca
Manası ne demektir

Yunus Emre der hoca
Gerekse bin var hacca
Hepisinden iyice
Bir gönüle girmektir.

Siz ahmaklar karşınızdakini tanımadan, kim olduğunu, hakmı yoksa batılmı olduğunu bilmeden böyle saldırmaya devam ederseniz ne Allah nede o evliyalar enbiyalar sizden razı olmayacak aksine sürün bunları cehenneme diyecekler. Yunus Emer'nin yukarıda dediği gibi.
Sakın içinizdeki ahmaklardan birisi çıkıpta onu sofi hocalara söylemiştir demesin...Bu sözler o namaz kıldığını sana ahmaklar, ayrıca ilimden irfandan yoksun siz ve sizin gibiler içindir.

Allah sizleri ıslah etsin.
Ali

Mesaj gönderen Ali »

Ahmet Kamil yazdı:. O küfrettiğiniz ve ağır hakaretler yağdırdığınız İmam Mehdi Sahibü'z Zaman'ın ta kendisidir.
Canlar
tarihte kendisini Hz.Mehdi ilan eden zanneden ahmaklar, cahiller yada deliler sürekli gelip gitmiştir
hasan mezarcı sonra m.Ali ağca denilen zavallı son hatırladıklarımdır
biriside bu Ahmet kamil nickli zavallı demekki
yazık Allah akıl fikir versin devam ederse üyeliğinin silinmesini tavsiye ederim

not:Gerçekten Mehdi ise zaten silmeye gücümüz yetmez değilmi? :D :D

“Oniki İmamlar'ın Hayatı” sayfasına dön