Atatürk e secde eden insanlar...

İslami, Güncel ve Siyasi videoların paylaşım forumu.

Moderatör: BARIŞ60

Pir Poygomber

Re: Atatürk e secde eden insanlar...

Mesaj gönderen Pir Poygomber »

Soruma cevap vermediniz.

Hani secde yanliz Allaha edilirdi ?

Bakin seytan diyorki Ey Allahim senden baskasina tapmam, kendimdem daha dusuk seviyede yapilan bir varliga tapmam diyor!Onun icin Allahin emrine karsi geliyor.

O zaman siz burda seytani hakli cikartmis oluyorsunuz!

Cunku seytan Allahtan baskasina tapmam diyor ve Allahtan baskasinada tapmiyor!

Oysa Melekler Allaha ve ondan baskada ademe secde ediyor!

Simdi iyi bakin sizi gore burda hangisi daha dogru bir is yapmis durumdadir!

Sadece allaha tapanmi yoksa allahin yaninda insana (adame) secde eden meleklermi ?

Burda melekmi hakli , yoksa seytanmi ? Allahtan baskasina tapmam seytaninmi Yoksa meleklerin sloganimi ?

3nokayada bir dip not : Ben bundan hicbirzaman dedelere secdeyi kastetmedim bunu bu sekil yansitan sizsiniz!
3nokta

Re: Atatürk e secde eden insanlar...

Mesaj gönderen 3nokta »

Kuran'da namaz meselesine gelince yoktur deyip namazın Arapçası salat sözünün diğer anlamlarını ortaya sürerken
"secde" sözünün diğer anlamlarını yok sayarak Hz. Adem'e (as) secde emrini ibadet secdesi olarak saymak hiledir! Allah'ın ayetlerini Ehlibeyt olmaksınız, nüzul sebebi olmaksızın bir çevirmenin kendi bakışıyla çevirdiği Türkçesinden anlayabileceğini sanmak hayalcilikten başka bir şey değildir. Ben bu zihniyetten teberri ediyorum. Allah'ın ayetlerini Ehlibeyt as olmaksızın nefsine göre anlayan, kendi aklına göre açıklayanlardan beriyim.
Böylelerinin Kuran'ı mızraklara bayrak yapan tarihin hilecilerinden bir farkı yok. Şeytanın ve bunların şerrinden Allah'a sığınırım.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .

“Videolar” sayfasına dön