Avrupa ile Türkiye arasindaki farklar :)

İslami, Güncel ve Siyasi videoların paylaşım forumu.

Moderatör: BARIŞ60

AleviCaferi

Mesaj gönderen AleviCaferi »

http://www.youtube.com/watch?v=8urQ84QBAo0
Resim

"Benim soyumdan gelenler değil, benim izimden gidenler bendendir" Hz.Ali(AS)
Çeri

Re: Avrupa ile Türkiye arasindaki farklar :)

Mesaj gönderen Çeri »

Bu video Müslümanlarla Hristiyanlar arasın daki farklar diye yayınlansaydı ne yapardınız?
AleviCaferi

Çeri yazdı:Bu video Müslümanlarla Hristiyanlar arasın daki farklar diye yayınlansaydı ne yapardınız?
Usta, duygusal davranacagina gercekci davran. Gercekleri söylemeye alistir kendini. ACI BILE OLSA!!! Bu videodakiler gercektir.
Resim

Çeri

Mesaj gönderen Çeri »

AleviCaferi yazdı:
Çeri yazdı:Bu video Müslümanlarla Hristiyanlar arasın daki farklar diye yayınlansaydı ne yapardınız?
Usta, duygusal davranacagina gercekci davran. Gercekleri söylemeye alistir kendini. ACI BILE OLSA!!! Bu videodakiler gercektir.
Hayır gerçek değil çok büyük bir abartı var.Hem o tür sorunlar Avrupa´da da oluyor.

Bazen Hac´da kargaşalık oluyor ve Müslümanlar birbirlerini eziyorlar.Peki bu Müslümanlığın suçumu?
AleviCaferi

Tamam birazcik abarti var, ama bunlar Türkiyede cokca varolan seyler. Yurtdisindankiler iki tarafida gördügü icin daha kolay farkina variyor durumun.

Haklisin dogu avrupada vardir.
Esasen özellikle iskandinavya ülkeleri ve almanya, avusturya bu klipteki AB görüntülerine uyuyor bence.
Bazen Hac´da kargaşalık oluyor ve Müslümanlar birbirlerini eziyorlar.Peki bu Müslümanlığın suçumu
Ozaman baslik nasil olsun sence?
Resim

ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Örnegin Futbol macina bakalim, Alman milli takimi yensede yenilsede hic abartmadan evlerine gidiyorlar yendiklerinde hic abartmadan seviniyorlar ,yenildiklerinde " neyse birdahaki sefere" diyerek sakince evlere dagiliyorlar ..Bizim Türkler sadece ilk eleme maclarinda basliyorlar,öyleki arabalarla konvoylar düzenleyerek sanki dünyanin hakimiymisiz gibi seviniyorlar .yenildiklerinde kavga patirti gütürtü ,bunu lig maclarinda genelde derbi maclarinda dahi görüyoruz ..yani gercekten bu Video herseyi anlatmis ..
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !

“Videolar” sayfasına dön