"Ilim küpü" bektasi dedesi

İslami, Güncel ve Siyasi videoların paylaşım forumu.

Moderatör: BARIŞ60

AleviCaferi

"Ilim küpü" bektasi dedesi

Mesaj gönderen AleviCaferi »

[metacafe]6269621/bektasi_dedesi[/metacafe]
Resim

"Benim soyumdan gelenler değil, benim izimden gidenler bendendir" Hz.Ali(AS)
Ali

Re: "Ilim küpü" bektasi dedesi

Mesaj gönderen Ali »

Bazı bektaşi dedeleride afiyet yezidin kızının ismiymiş onun için kullanmayız diyorlar buradakide arap emperyalizmine işi getirmiş
aslında bilenlerin nezdinde bu soyları belli olmayan dede bozuntuları nın zır cahil olduğu apaçık ama halkımız o kadar masum ve mazlum vede cahil bırakılmışki
bunların açıklamalarını doğru sanıyorlar bektaşi mikrobu heryerde var ve temizliyoruz şükür bu görüntülerin yayılması bile antibiyotik değerindedir

her dönem ehli beyt dostları birileriyle daha çok mücadele etmiştir ve biz de anadoluda bu cahil bektaşilerle mücadele ediyoruz belkide en önemli sınavımız budur
ali muhsin

Re: "Ilim küpü" bektasi dedesi

Mesaj gönderen ali muhsin »

Su aciklamaya bakin ! " Arab Emperiyalizme karsi bir tepkidir " diyor Burda Bu Cahil Bektasi Tüm Arab alemini Emeperiyalist olarak niteliyor (Ezilen ve ezen ayrimi yapmadan ) .oysaki Amerika israil ve bati Emperiyalistleri ne güne duruyordu ,hem onlara ( Patronlarina ) neden tepki göstersinlerki. zaten onlardan besleniyorlar ! Israil Filistini ,Amerika Selefileri, Siileri katlediginde haklilarmi ? katledilenler Emperiyalistmidir Dede efendi ? iste Sapkin irkci Bektasi düsüncesinide burda görebiliyoruz !!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !

“Videolar” sayfasına dön