Mason Bektaşiler

şahturna

Re: Mason Bektaşiler

Mesaj gönderen şahturna »

o zaman horasan pirlerini,seyitleri toptan inkar edip iranın mollalarınıda seyit diye yutturma
yın ...
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

şahturna yazdı:o zaman horasan pirlerini,seyitleri toptan inkar edip iranın mollalarınıda seyit diye yutturma
yın ...
Su haline Bak ne kadar Zir Cahilsin ...Horasan Pirleri ? ..Iran Mollalari ? " Irancilar " diyorsunuz " Horasan Pirleri "nden bahsediyorsunuz ..Peki bugün Horasan Nerdedir ? IRANDA !!! O,halde "Horasan Pirlerine" bagliysaniz sizde IRANCI DEGILMISINIZ ?! Iran Mollalarinin izinden gidiyorsunuz diyorsun ..Konuya milli gözle bakarsak Sizde Bir iranda Dogan birinin izinden gitmiyormusunuz ? kimdir bu ? Haci Bektas Veli !! kendisi ( Iran,nin ) Horasan Nisapur kentinde Dogdugu Söylenir ..ozaman sizde Sünni bir iranli Tassavvufcunun izinden gidiyorsunuz !!! aramizdaki fark Sudur ... , Siz Osmanlinin Sahte Seyyitlerinin izinden , Biz ise Gercek Seyyidlerin izinden gidiyoruz ..bizim Taklit Mercilermiz vardir, Ehli Beyt Mektebinden Ders görmüs ,Ders Almis Seyyidlerimiz vardir ..Ya Siz ? Siz hangi Seyyite baglisiniz ? ( Hayatta olan) isimlerini aciklarmisin ? Aciklayamasin..., sünki Ateist görüsünle Aleviligi carpitip Selefi, Vahabi Probagandasi yaparak ,Sebatayist Bektasilere hizmet etmektesin ...!!!! yani uzun lafin kisasi Sadece Iranci Biz degilmisiz demekki :D Sünki Sizde bir Iranlinin izinden gidiyormusunuzda haberiniz yokmus ...Bu kadar Sii Düsmanligin olduguna göre Senin Kral Fahd,la.. Bin Ladinle..Talibanlarla , El Kaidelerle ve bunun gibi Yaratiklarla Mutlaka Akranligin vardir ..Sünki onlarda Siz Bektasiler gibi Siilige ( Ali Taraftarlarina ) Düsmanlar !! Görüsünüz bir Fikriniz bir ! Ohalde Aranizda Hic bir fark yok !!..Saskinlar
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
şahturna

bir kere horasan türk yurdudur,ey cahil provakatör,acem değil...
hünkar sünni münni de değildir,defalarca ispat ettik uzaylı...sebatayistliğe gelince,belli ki
bayağı bir yahudi düşmanısın,ama unutma şiiliğide bir yahudi olan ibni sebenin kurduğunu söy
lüyorlar,ha şimdi bu bir iftira diyeceksin,peki sen niye sabah akşam sayısı 20-25 milyonu bu
lan koskoca alevi toplumuna iftiralar ediyosun?hem iftira günah değilmi?
madem yahudi karşıtısın,kuranda tevratla kopya gibi birbirinin aynısı içeriğe sahiptir,daha
da ötesi kuran tevrat kaynaklıdır,o zaman inandığını idda ettiğin kuranda sebatayist oluyor o
zaman öyle değilmi?namazda kafana geçirdiğin takkede yahudi kippasıdır,buna ne dersin?sün
net olmakda yahudi geleneğidir,ishak,musa,isa ve nice nebiler yahudidir, o zaman bunları in
sanlığa gönderen tanrıda sebatayist oluyor galiba.. :D :D :D :D :D
Zülfükaaar

Mesaj gönderen Zülfükaaar »

Şahturna sana çoğu konuda katılan bir hanefi olarak bu yazdıklarınla sınırları zorladığını düşünüyorum. Özellikle Allah c.c. ve sebayatislik ve kuran hakkında... Bu yanlışlarını düzelt
Fatır Suresi 5. Ayet :Ey insanlar, hiç şüphesiz Allah'ın va'di haktır; öyleyse dünya hayatı sizi
aldatmasın ve aldatıcı(lar) da, sizi Allah ile (Allah'ın adını kullanarak)
aldatmasın.
ali muhsin

Sahturna aklina sasiyorum

isin gücün kivirtma saptirma inkar ve Provokatörlüktür ..Google gir Khorasan ( Horasan ) yaz ve orda Corafyayi görürsün (Iran) Horsan, Türkmenistan ve Afganistan Sinir bölgesindedir ve Horsan irandadir , Sünni Haci Bektas orda dogmustur ..ispata gelince ..Sen ise hic bir Sey ispat edemedin , edemedgin icin sadece Sallamakla ,Provokatörlükle ,Polemiklerle Siyrilmaya calistin !! Sen bir kere Allaha inanmiyorsun , Allahin nerde oldugnu sorgulayip , Kabeyi Put evi olarak görüyorsun , ohalde Peygamberleri nasil utanmadan Agzina aliyor arkalarina gizlenebiliyorsun ?! birde Aleviligi Utanmadan bu kafanla yorumlayip carpitiyorsun !? Siz Bektasiler zaten Siyonistsiniz Sebatayist olan Dedeleriniz cokca vardir ve Yapmis olduklari Sapkin Masonik ayinlerini Alevilere bulastirarak, Alevilere iftira atanda kendileridir !! Bugünün Bektasileri kimlerle ve hangi karanlik Teskilatlarlar calistiklarini görebiliyoruz !! Sen ise bunlari göremiyecek kadar kalbin körlesmis, senin derdine care yok !! onun icin uydurup, uydurup yazip Sallamaya devam edersin !!
------
şahturna

yahu kardeşim bu kufeli şiiler bizi sebatayist yaptı,o zaman bütün dinlerde sebatayist,kuran
tevrat kökenli,bunlar yalan değilki :cry: :cry:
Zülfükaaar

Mesaj gönderen Zülfükaaar »

ben bir türlü anlamıyorum bu insanları yahu kardeşim peygamber efendimiz zamanında mezheplermi vardı? Bırakın bu mezhep uydurmalarını islamı yaşayın... İnsanı diğer varlıklardan ayıran en önemli özelliği düşünebilmesi verileri toparlayıp bir sonuç çıkarmasıdır. Peygamber efendimiz bugün yaşasaydı ne derdi acaba ben şiimiyim derdi yoksa ben alevimiyim bektaşimiyim , sunnimiyim yoksa şafimiyim derdi bunu hiç düşündünüzmü? Peygamberimizin salih sünnetleri , hadisleri ve rehber olarak kuran-ı kerim varken neden başka işlerin , kişilerin peşine düşeriz anlamak zor. Ben babadan hanefi olarak yetiştim ama islamı öğrendikçe okudukca hanefilik içerisinde bile birçok uydurma şeylerin olduğunu gördüm. Zira bu hemen hemen bütün mezheplerde var. Bırakın bu mezhep işlerini islamı öğrenin öğrenirkende hocaların dedelerin peşinden değil Peygamber efendimizin yolundan gidin. Aklınızı kullanın aklınızı allahın size verdiği o aklı kullanın...!
Fatır Suresi 5. Ayet :Ey insanlar, hiç şüphesiz Allah'ın va'di haktır; öyleyse dünya hayatı sizi
aldatmasın ve aldatıcı(lar) da, sizi Allah ile (Allah'ın adını kullanarak)
aldatmasın.
şahturna

en iyisi herkes başkasını yargılamasın,bildiği yoldan gitsin....
ali muhsin

şahturna yazdı:en iyisi herkes başkasını yargılamasın,bildiği yoldan gitsin....
Ozaman sende Bildigin yoldan gidip Selefiler gibi Ali Taraftarlarini "Siiligi" Alevilik adina asagilayip ,Dini inanclarimiza hakaret etme ..Bektasiysen Betasiyim , Ateistsen Ateistim vs.. de olsun bitsin ,ister semah dön , ister Dedene Niyaz et ,Bizi ilgilendirmez herkes kendi yoluna .. AMA Aleviligi bu ise karistirmassan meselede kalmaz !!
------
şahturna

madem seni ilgilendirmiyo başkalarının inancı(doğrusu budur)niye sağa sola Hakaret İçeren Yazı gibi
saldırıyosun???? :?: :?: derdin ne senin,ne ayaksın sen,kim seni doldurup doldurup piyasaya
sürüyo????? :?: :?:

“Bektaşi-Yahudi-Sebatayist-Mason İlişkileri” sayfasına dön