Siyonist Hahamin Bektasi oyunu !

ali muhsin

Siyonist Hahamin Bektasi oyunu !

Mesaj gönderen ali muhsin »

Arkadaslar internette carbici bir konu ile karsilastim, Konu bir Siyonist Hahamin Sah kulu Türbesinde Bektasi önderi kiligina girerek Aleviler hakkinda bilgi toplamasi hakkinda bir yazi okudum ,Bir gazeteci yazarin ortaya cikardigi bu Sahis Musevi asıllı Fransız Abraham Pinchas ...Saskinligini gizleyemeyen Gazeteci Yazar ,Bu olay hakkinda Bektasi önderlerine Sordugu soru ve aldigi cevapta pekte sasirtici degil ..Simdi Bu Siyonist Hahamin Bektasi kiligindaki Resimleri sunuyorum..Aleviler hakkinda bilgi Toplamak isteyen Bu Sahis Bektasiler tarafindan yine "Hosgörü " ile karsilaniyor ...

Alevilik hakkinda Bilgi Toplayan Bektasi kiligindaki Siyonist Haham Abraham Pinchas...

Resim

Resim

Resim

Resim

Simdi Bazi Carbici aciklamalari sunuyorum ....

...3 ayrı ülkenin pasaportunu taşıyan Musevi asıllı Fransız Abraham Pinchas “ben Bektaşiyim” iddiasıyla dergahta bulunan vatandaşlar arasında saatler geçirdi, bölücü sorular sordu. Dergahta çok sayıda doküman toplayıp fotoğrafta çeken garip yabancı, Bektaşiler gibi ana kapıyı ve Şahkulu Sultan’ın mezarını öptü, ağaçlara taş sokup Şahkulu’ndan iman diledi!

Haham Abraham Pinchas ”Ben tam bir Bektaşiyim, onlar gibi giyinip onların felsefesiyle yaşamaktan çok mutluyum.Orta Asya’dan buraya Bektaşi Felsefesini araştırıyorum. Türk tarihi de tam bir derya çok çekici buluyorum.Hele Şamanizm çok hümanist bir felsefe. Aleviler arasında Şamanizmin izini sürüyorum” dedi.

"....ALEVILER ARASINDA....."

-----------------------------------------------------------------------------------
Gazetecinin Su Yazisi Cok ilginctir
-----------------------------------------------------------------------------------

Geçen yazımda da sözetmiştim; ATV için “Mesih İnanlıları” adlı 60 dakikalık program yapmıştım.O programın çekimi sırasında Karacaahmet Cem evine gitmiştim. Bu sefer Bektaşilik hocası olduğunu iddia eden bir Amerikalı vardı. İşi abartıp “Bektaşiye Bektaşilik dersi “ verdiğini söylüyordu. Daha sonra araştırdığımda bu şahsın da Protestan misyoner örgütünden olduğunu ortaya çıkarmıştım.
Ama bu seferki Musevi, bir Musevi kolay kolay din değiştirmez üstelik 3 pasaportuyla Bektaşi kılığında dergaha gelip kışkırtıcı sorular soran birinden kuşkulanmamak için “aşırı saf” olmak gerek.

Gaztecinin Ortaya cikardigi bu olaydan sonra mikrofonuda Yazar Cemal Senere uzatmis, tabiki ORTAYA CIKARILAN bu olay birkac kelime oyunu ve celiskili sözlerle kapatilmaya caslismis

yazar Cemal Şener de: “ Bizi Türk Milleti’nin “en zayıf halkası” olarak görme istidadında olan, maksatlı kişilerin olduğunu biliyoruz.Dergahımızın kapısı kim olursa olsun herkese açıktır.Geçmişte daha çok Hristiyan Misyonerlerin sondajlarına tanık olduk.İlk kez bir Musevi kökenli şahsın ziyaretine tanık oluyoruz.=(!)= ................dedi.
-------------------------------------------------------------------------------
Örnek olarak bu Yaziyi ve görüntüyü sundum ...Sebatayist Bektasilerin ,Siyonist Teskilatlarla ve Karanlik Güclerle isbirligi icerisinde olduklarini "Hosgörü " adina Cemevlerinde onlari bas köseye otturtduklarini Saz esliginde Semah dahi döndüklerini Bir haberde ve Forumumzda,da yayinlanmisti...Sonuc olarak sunu diyebilirizki; Bugün Cemevlerinde yiginla Dedeyim Babayim "Alevi Önderiyim " Diyen Abraham Pinchas lar vardir ve Alevilerin uyanmamamsi icin Bektasiler ile isbirligi icerisindelerdir ! "Hosgörü" adina Bu isbirliklerini gizleyme calisan Sebatayist Bektasiler Alevileride böylece Hezimete ugramalarini ve onlari Ehli Beyt Mektebinin Düsmanlari yapip Alevi-Sii ayrimi yaparak iki Ehli Beyt Dostlari arasinda Tefrika Cikarmak istedikleri Acik ve Net bir sekilde Ortadadir ...Cemevleri Aleviler icin kurulmus bir Tuzak olmakla beraber ,Asimilasyon merkezi olup, Alevileride Sömürmektir ...Bir Gazeteci sadece Abraham Pinchas,i ortaya cikarmis ,ya "Önderim,Dedeyim,Babayim" diyen Cemevlerinde Postda oturan-lar kimler Acaba ?? Bazilarinin Konu Hakkinda Düsünmelerini Tavsiye ediyorum.......
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
Ali

Re: Siyonist Hahamin Bektasi oyunu !

Mesaj gönderen Ali »

yeni tip aramaya gerek yokki bunların öncilerinin çoğu sebatayist mason
3nokta

Re: Siyonist Hahamin Bektasi oyunu !

Mesaj gönderen 3nokta »

Bunlar gibi niceleri var:!!!Allah bizi onlardan korusun.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .

“Bektaşi-Yahudi-Sebatayist-Mason İlişkileri” sayfasına dön