Adlondaki gizli görüşmenin karanlık prensleri !!

Musa Özateş

Mesaj gönderen Musa Özateş »

KARAPAPAK MURAT yazdı:bende itikadi vahdet anlamında yazmadım. Adlonda gizli görüşme yapanlarla, bağcılardaki vahdet ittifağı aynı yola çıkıyor. ama siz kurumsal bektaşilere saldırıyor, onların iç yüzlerini ortaya çıkarıyor,yorum yapıyorsunuz fakat caferilerin abd uşağı sünnilerle ittifağını yazmıyorsunuz. Sünnilere din kardeşimiz,dindaşlarımız diye (herhalde korkudan ya da ranttan olsa gerek) hitap ederken Kurumsal bektaşilere demediğinizi bırakmıyorsunuz. Bunun adını kime sorsanız İKİYÜZLÜLÜK denir. rafsancaniye gelince kendisi Şii-İran-Şeriat kültürünün dış ülkeler yöneticisidir bilmem sizle alakasını anladınız mı?
Biz korkak olsaydık sünnü türkiye cumhuriyetinde alevi caferi şii olduğumuzu söylermiydik?Diyanet e tavır alıp Avrupa insan hakları mahkemesine kadar gidermiydik?tüm düzen partilerine karşı aynı çizgide kalırmıydık?
Kısa kesiyorum içinde bulunduğum grup ve çizgisi Anadolu tarihinin en onurlu en cesur en tutarlı çizgisidir bunu bizi sevmeyenler bile söylüyor biliyor birtek senin aklın ermiyor,
Eğer rant peşinde koşsaydık denildiği gibi birkaç dede birkaç semah ekibi birkaçz halk ozanıyla bunu öyle rahat sağlardıkki insanların aklı bile şaşardı,amacımız bu olsaydı atalarımızın dini ile bu kadar çok cedelleşirmiydik? Bari biraz aklını kullan,
Kim kiminle ne konuşmuş görüşmüş detayları yazmadığın için bilmiyorum ama Müslümanların kendi aralarındaki her türlü dialog ve vahdet girişimi islama uygundur,oluşumların öncüleri amerikan uşağı olabilir ama halkların hatırı için halklarla dialog için bu tür vahdet görüşmeleri yapılabilir,ayrıca küfrün ayrım yapmadan Sünni alevi saldırdığı bir dünya düzeninde alevi ve Sünnilerinde küfre karşı birlikte hareket için zaman zaman bir araya gelmelerinde hiçbir mahsur yoktur ama o beyinle bunuda anlayamazsın sen cevizi içindeki değil dışındaki kabuk zannedenlerdensin,bektaş ve Bektaşilik tavrın bunu gösteriyor sen 19.yüzyılda bulunan kıytırık bir erkanname ile bin yıllık Bektaşi tarikatını Caferi ilan edebilecek kadar saf birisin aslında saflık değil kalbi bir durum ya şimdi iftar ertesi yazmayım diyorum,
Ayrıca rafsancani dedeğin gibi şialığı dünyaya yayıyorsa bundan sen niye rahatsız oluyrsun? Hani sende şiaydın
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Bu Aziz Peder Murat Karapapaz

ne diyor Bektasilerin iciyüzünü cikariyorsunuz diyor ,yani biz ne kadar onlarin ( Sebatayist Siyonist Bektasilerin ) cirkin ve Muaviye oyunlarini onlarin Pis planlarini ortaya koydugmuzda vede acikladigmizda bu Muhterem Aizi Peder hemen Avkatlik kisvesine bürünüp, Bektasilerin Yezitliklerini kolayip ona buna saldiriyor ,dedim ya bu Adam Hasta Ruhlu birisi bir dedigi bir dedigine uymuyor ! sallasin dursun !
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Eleştirilen ksıımlara cevap olan yine eleştirilen düşünceleri yazmak münazara ahlakına aykırıdır. Sadece safsata var ortada. Anlamıyorum Murat kardeş neden savunuyorsun bu ABD uşaklarını? Sırf karşı cevap vermek adına zorlama bir şeyler üretiyorsun.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
KARAPAPAK MURAT

Mesaj gönderen KARAPAPAK MURAT »

kurumsal bektaşilerin zaten içyüzlerini ortaya çıkarmanıza birşey demiyorum. ama Sünnilere gelince din kardeşimiz kurumsal bektaşilere gelince ağır laflar var. İnsanların inançlarına-düşüncelerine Hakaret bazında saldırma cesaretini size kim veriyor yahut siz kim oluyorsunuz? ilmi çalışmalarında adabı erkanı vardır ama siz böyle şeylerden bihabersiniz. mesela bir Şii molla ile sünni molla görüşse VAHDET ama bektaşi din adamı sünni din adamı görüşse PLAN diye yazarsınız bu da İKİYÜZLÜ olduğunuzu gösterir. ayrıca erkannamelerin 19.yy a ait olduğu belli değil araştırılması yapılıyor. Elhamdulillah bizim bir tane değil elimizde bulunan birçok KIYTIRIK!!! caferi fıkhını esas alan erkannameniz var peki sizin yalanlardan,ÇARPIK YORUMLARDAN, İkiyüzlülüğünüzden başka elinizde ne var?
Musa Özateş

Mesaj gönderen Musa Özateş »

KARAPAPAK MURAT yazdı:kurumsal bektaşilerin zaten içyüzlerini ortaya çıkarmanıza birşey demiyorum. ama Sünnilere gelince din kardeşimiz kurumsal bektaşilere gelince ağır laflar var. İnsanların inançlarına-düşüncelerine Hakaret bazında saldırma cesaretini size kim veriyor yahut siz kim oluyorsunuz? ilmi çalışmalarında adabı erkanı vardır ama siz böyle şeylerden bihabersiniz. mesela bir Şii molla ile sünni molla görüşse VAHDET ama bektaşi din adamı sünni din adamı görüşse PLAN diye yazarsınız bu da İKİYÜZLÜ olduğunuzu gösterir. ayrıca erkannamelerin 19.yy a ait olduğu belli değil araştırılması yapılıyor. Elhamdulillah bizim bir tane değil elimizde bulunan birçok KIYTIRIK!!! caferi fıkhını esas alan erkannameniz var peki sizin yalanlardan,ÇARPIK YORUMLARDAN, İkiyüzlülüğünüzden başka elinizde ne var?
Bak kıytırık arkadaşım
Eğer CAferi olacak isen benimseyecek isen adam gibi yani tün dünyadaki caferiliğin esasları ne ise ona göre benimseyeceksin,
öyle herkesin kafasına göre yön verdiği bir CAferilik gelişimine asla izin vermeyiz,
Caferilikte ya müçtehit olursun yada bir müçtehidi taklit edersin ,müçtehitlerin ilmihallerine göre fıkıh uygularsın
öyle kim yazmış ne zaman yazmış ne niyetle yazmış bilinmeyen erkannamelerle caferilik olmaz,
sebatayist türü düşünce tarzı herşeyi böyle sulandırmış çarpıtmıştır bu nedenle senin gibilerin olayı böyle ne olduğu belirsiz kişilerin yazdıkları hükümlere göre çarpıtmalarına izin vermeyiz bunu kafana sok,
Ve kendi mfikrinide adam gibi savun soytarı gibi değil birşey buldunsa yer tarih yazar müçtehit ismi ver eğer bektaşiler caferiydi caferidir diyorsan bektaşi caferilerinin hangi yüzyılda hangi müçtehitleri vardı isimlerini yaz bu müçtehitlerin! ilmihallerini göster bunları yapmayıpta sırf ortalığı bulandırmak için saçma sapan şeyler yazıpta durma vaktimizi çalma
elindeki erkanname hangi müçtehidin yaz bilelim ama bunların hiçbirini yazamazsın çünkü yalan uydurma temelli bilim olmaz sap gibi açıkta kalırsın zaten kalıyorsun ve o zamanda münafık yüzün belli oluyor,
Abilerinede söyle sebatayistlerin caferiliği çarpıtmasına asla izin vermeyeceğiz.anlaşıldımı?
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Murat efendi

sana verlien en iyi cevap yeni yükledigim Resimdir iste senin ne kadar yalanci oldugnu ispatlayan Resimi Gör ve utan Diyecegim ama nerdee sende o yüz... salla dur !
Kullanıcı avatarı
MERDAN

Mesaj gönderen MERDAN »

KARAPAPAK MURAT yazdı:bende itikadi vahdet anlamında yazmadım. Adlonda gizli görüşme yapanlarla, bağcılardaki vahdet ittifağı aynı yola çıkıyor. ama siz kurumsal bektaşilere saldırıyor, onların iç yüzlerini ortaya çıkarıyor,yorum yapıyorsunuz fakat caferilerin abd uşağı sünnilerle ittifağını yazmıyorsunuz. Sünnilere din kardeşimiz,dindaşlarımız diye (herhalde korkudan ya da ranttan olsa gerek) hitap ederken Kurumsal bektaşilere demediğinizi bırakmıyorsunuz. Bunun adını kime sorsanız İKİYÜZLÜLÜK denir. rafsancaniye gelince kendisi Şii-İran-Şeriat kültürünün dış ülkeler yöneticisidir bilmem sizle alakasını anladınız mı?
Allahın (cc) şeriatına, 12 imamların (a) şeriatına hiç utanmadan kültür mü diyorsun ? vayy sana!!Yuh olsun ervahına, yazıklar olsun!! Allahın şeriatı vahiydir, kültürse insanların yaptıklarıdır, şu mübarek ramazan gününde Allaha iftira atmaya utanmıyormusun ?

Hani sen İran İslam inkılabını da İmam Humeyniyide seviyordun ? Bizim her zaman böyle inkılaplara ihtiyacımız var diyordun ? Üstelik her sıkıştığında şii-caferi olduğunu da söylüyordun. Ne oldu şimdi? İranın şii caferi şeriatını yaymaya çalışmasından niye gocunuyorsun ? Onlar türk değil de fars oldukları için mi ? Yine ırkçılık damarların mı kabardı ? Bu ne yaman çelişkidir böyle? Sendeki bu sözler nasıl bir kişilik yapısının yansımalarıdır? Bunlar nedir kaç yüzlülüktür böyle ?

Peki ya bizi inançlarımızla birlikte kabul eden, bize karşı aleyhte bir mücadele içinde olmayan, aklı başında samimi müslümanları aynı dinin mensupları olarak din kardeşi görmemiz seni niye bu kadar rahatsız ediyor? İslam düşmanlarına karşı samimi Müslümanlarla ortak söylem ve tavırlar sergilemek için vahdet kötü bir şey mi ?

Şu çorumdaki ehlibeyt oluşumu hareketi kimlerden nelerden korkuyormuş, nasıl bir gizli ilişkileri varmış, nasıl rant elde ediyormuş açık açık söylede herkes bilsin bakalım. Öyle yuvarlak lafların arkasına gizlenip münafıklık yapma!! İftiracı!!

Sana her konuda sayfalar dolusu kanıtlar gösteriliyor burda ama, bunları görmek için göz gerek.. anlamak için akıl gerek.. Alinin basireti gerek.. müminin feraseti gerek.. temiz bir kalp gerek.. itiraf etmeye dil gerek.. ama heyhat!! nerde sende o yürek ???
Allahım bana adaletinle değil, merhametinle davran. İMAM ALİ (A.S)
KARAPAPAK MURAT

daha öncek, yazılarımda da görüşümü,inançlarımı,siyasi düşüncelerimide belirttim. Laf ebeliği yaparak belli noktalara gelmeye ve su yüzeyine çıkmaya çalışmak ise sizin gibi acizlerin amelidir.
Kullanıcı avatarı
MERDAN

Mesaj gönderen MERDAN »

Laf ebeliğini kimin yaptığı belli oluyor. Sana sorulan sorulara cevap yazacağına, attığın iftiraları kanıtlayacağına, arsızca laflarla olayı geçiştirmeye çalışıyorsun!! Çamur at tutmazsa izi kalır öyle mi ? Yarın hak divanında bu iftiraların hesabı sorulmayacak mı sanıyorsun senden?
Allahım bana adaletinle değil, merhametinle davran. İMAM ALİ (A.S)
KARAPAPAK MURAT

birçok kanıt,delil,belge yazdım ama siz sadece bildiğinizi okudunuz ve bununla da yetinmeyip saldırdınız ve su yüzeyine çıktınız. Sünnileri din kardeşi bektaşileri düşman bellediniz.

Muhammed divanı ulu divandır MERDAN bey rumuzunuzun hakkını verin. Cümle yol erenleri sizden davacı olacaktır ve başta ben. O zaman müctehidleriniz sizi kurtarabilecek mi? ha bir sorum olacaktı Musa bey i çok merak ettim kendisi hangi müctehid i taklit ediyor? aslında buradaki herkesi merak ettim lütfedip cevaplasanız

“Bektaşi-Yahudi-Sebatayist-Mason İlişkileri” sayfasına dön