Adlondaki gizli görüşmenin karanlık prensleri !!

Kullanıcı avatarı
MERDAN

Mesaj gönderen MERDAN »

Allaha şükür ki senin gibi bir münafığı su yüzüne çıkardık.

Evet samimi dürüst sünniler bizim din kardeşimizdir, muaviye-yezit!! zihniyetli sünniler de düşmanımızdır.

Benim yolum Kuran ve Ehlibeyt (a.s) yoludur. Allahın divanında o dediklerinin hiçbirinin benden davacı olmaya hakları yoktur. Ama yaptığın bunca zırvalıklara karşı, bektaşın şefaatine!! bile muhtaç bıraktığın 12 imamlarımızın senden davacı olacaklarından adım gibi eminim. Merak etme nasıl olsa göreceğiz o gün hep birlikte.

Bizim hangi müctehidleri taklid ettiğimiz sizin gibileri ilgilendirmez. Hangi sorumuza adam gibi cevaplar verdinde hiç sıkılmadan yeni sorular soruyorsun???
Allahım bana adaletinle değil, merhametinle davran. İMAM ALİ (A.S)
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Murat önce sen yaz! Eğer taklit ediyorsan hangi müctehiti taklit ediyorsun? Sakın bu İmam CaFer'in (as) meclisinden kovulmuş olan numan olmasın?
Musa Özateş

Mesaj gönderen Musa Özateş »

KARAPAPAK MURAT yazdı:birçok kanıt,delil,belge yazdım ama siz sadece bildiğinizi okudunuz ve bununla da yetinmeyip saldırdınız ve su yüzeyine çıktınız. Sünnileri din kardeşi bektaşileri düşman bellediniz.

Muhammed divanı ulu divandır MERDAN bey rumuzunuzun hakkını verin. Cümle yol erenleri sizden davacı olacaktır ve başta ben. O zaman müctehidleriniz sizi kurtarabilecek mi? ha bir sorum olacaktı Musa bey i çok merak ettim kendisi hangi müctehid i taklit ediyor? aslında buradaki herkesi merak ettim lütfedip cevaplasanız
Hiçbir halt yada kanıt getirdiğin yok cımbızla bulduğun küçük parçaları ortaya atıyorsun yaptığın sadece bu
şahsen Rehberi taklit ediyorum,HAmeneyi yani...
şimdi sıra sende sen kimi taklit ediyorsun umarım yine kaçmazsın çünkü sıkışınca paçaları yağlıyorsun son yüzyılın bektaşi müçtehitlerini ilmihallerini sormuştuk kaçtın şimdi yine kaçarsın hadi koçum çık ortayada söyle bakalım sen kimi taklit ediyorsun ve taklit ettiğinin ilmihalinde ibadet biçimi olarak bektaşilikle ilfgili hangi fetvaları veriyorsun
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Ben burda Hasan Akca Abiye tamamen katiliyorum

bu Sahis öyle cirpiniyor öyle ortaligi bulandiriyorki, bende kanaat getirmis durumdayim . Bu Sahis bilerek ve isteyerek buraya girip ortaligi bulandirip Zorla israla Bektasilgi Bektasi bize karsi dayatmalarda bulnuyor. Yine söylüyorum Delil dedigi bazi Alintilari önümüze sunmasi ve getirmis oldugu Deliller dedigi savsatalari Coktan Tarafimizca acik bir sekilde Cürütüldügü halde ,halen Delilerim deyip onlarin Dogru olduguna inatla kabuleniyor ve ilede Bektasi ,12 Imamlardan ve onlarin analayisindan üstün gösteriyor . Yerine gelir irancilar yerine gelir arabcilar, diyerek bizlerin bazi kisilere usaklik yaptigmizi öne sürüyor. Buda Delileri dedigi sacmaliklar Cürütüldügü icindirki careyi Saldirmada, Dayatmalarda ve Suclamlarda Hakaretlerde buluyor .Bu Foruma üye oldu olali icindeki Türk islam Fasist Sentezciligini sinsi bir sekilde Alevilik adina Savnunup Carpik ve Temelsiz Görüslerini ortaya koyup sonrada Diynetcilerin , Fasist Sentezcilerin ,ilahiyatcilarin Yazilarini bizlere kanit diye getirip bu konuda kendisinin ne kadar ikiyüzlü oldugunu gösteriyor ...Ben suna inaniyorum ki, Bu Sahis Hasan Abimin Dedigi gibi Sebatayist Bektasi önderlerinin Usakligini yapiyor her konuda onlarin Pisligini ört bas etmek icin cirpinip duruyor , Bu Sahis Sebatayisler (Bektasiler ) tarafindan ya Maasli olarak bu Forma üye olup Beyinleri karistirmak icin görevlendirildigi yada bunu gönüllü olarak Sebatayist Bektasilerin Yezitligini ört bas etmek icin ugarsip Salliyor ..kendisinin Alevi olduguna ben sahsen inamiyorum ! Alevilik adina Türk Islam Fasist Sentezcilerin,Sebatayist Bektasilerin görüslerini savunuyor bunuda Ehli Beyt isimlerini birer kalkan olarak sinsi bir sekilde kulandigi gibi ! yani yazdikca Munafikligini ,ikiyüzlülügünü göstererek her yazisidna kendisini gösterip Batarak Rezil oluyor ..uzun lafin kisasi .Bu Adam Sebatayist usagi Fasist Sentezcilerin kuklasidir !!!
KARAPAPAK MURAT

Mesaj gönderen KARAPAPAK MURAT »

şu anda bir müctehidi taklit edecek kadar nefsimi terbiye edemedim. Musa bey ne güzel demiş Ayetullah Hamaney i taklit ediyor. meshedi abi ve diğerleri sizler kimi taklid edersiniz? Bana kimi önerirsiniz?
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Ben de rehberi taklit ediyorum. Ama unutma ki bu taklit hükümleri fıkıhla alakadardır. İtikatte taklit makbul değildir. Hamenei'nin sadece fıkhi meselelerdeki görüşleri beni ilgilendirir.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

KARAPAPAK MURAT yazdı:şu anda bir müctehidi taklit edecek kadar nefsimi terbiye edemedim. Musa bey ne güzel demiş Ayetullah Hamaney i taklit ediyor. meshedi abi ve diğerleri sizler kimi taklid edersiniz? Bana kimi önerirsiniz?
sen bu terbiyesizlik ve ahlaksızlıkla ömür boyu taklit etme şerefine asla nail olamazsın çünkü için bozuk ve her cümlende bu açığa çıkıyor

“Bektaşi-Yahudi-Sebatayist-Mason İlişkileri” sayfasına dön