alone ve 1alevi

Tüm güncel konularla ilgili duyurular...
Ali

alone ve 1alevi

Mesaj gönderen Ali »

alone ve 1alevi

Bu iki kişinin tüm yazışmalarını okudum
1alevi kovulduğu halde yine gelip aynı tavırlarını devam ettirdi polemik ve demogojilere devam etti tahriklerine devam etti benzer cümlelerle birçok kişinin vaktini aldı daha öncede kovulmuştu bu nedenle huylarını aynen devam ettirdiği için ikinci defa kovuldu
alone canda sinirlerine hakim olmalıydı bu nedenle bir hafta uzaklaştırma cezası aldı

karar itiraz eden yada beğenmeyen diğer yöneticilerin bu cezaları kaldırma hakkı vardır
alone kararı saygıyla kabul edeceğini söyledi
3nokta

Re: alone ve 1alevi

Mesaj gönderen 3nokta »

Yasaklanmış birinin forumlara tekrar başka isimlerle üye olması da yasaklanmıştır. O halde 1alevinin süresiz uzaklaştırılması alone_man in ise 5 gün uzaklaştırılması gerekir.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
ali muhsin

Re: alone ve 1alevi

Mesaj gönderen ali muhsin »

alone can sinirlerine hakim olamadi kabul,AMA karsidaki kiside bunu ona zorlamistir, hep diyorum bazi kisiler Bizlerin Ahlak sinrilarini zorluyor, Demogoji ve Polemikler yaratiyorlar,daha evel 1bektasi, Ehli Beyt camisini Emevi camisi benzetmesi yapmis ardindan konuyla alakasi olmayan Resimler yüklemis ve ard arda yüzsüzülük ederek Bizleri Emeviliklede suclamis kirmizi cizgileride zorlamistir.Yönetci Arkadasarima tekrar sesleniyorum LÜTFEN böyle durumlarda bazilarina Fazlaca Hosgörülü davranmayin ve aninda gerekeni yapin..bu gibi Misjonerlerin yüzünden Yönetici Arkadaslarimizda zor duruma düserek ceza konusundada diger Arkadaslarimizada aceleci davraniyoruz. Elbette kuralari cigneyen ceza görür.alone canin her nekadar sözlerini destekliyorsamda o kelimeyi söylememesi gerekirdi ...AMA bir misafirde haddini bilmesi gerekir ,Misafir olan yedigi yemegin tabagina pislemez aynen 1bektasi gibi ...ayrica Forumda daha evel banlanmis ama baska isimle tekrar üye olanlar Süresiz olarak uzaklastirilmalidir.alone canin üc gün uzaklastirilmasindanda yanayim,sünki kendisi bilncli ve kasitli olarak tahrik edilmistir ve kirmizi cizgileri zorlanmistir.ve maalesef bu tuzaga düsüp sinirlerinede hakim olamamistir..bunun kendisinin anlayisla karsilayacagina inaniyorum..Forum kuralari ise herkes icin gecerlidir ister ziyaretci, ister yönetim ,tabi bende dahil ...
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !

“Duyurular” sayfasına dön