Ozan Hüseyin Kara ya başsağlığı

Tüm güncel konularla ilgili duyurular...
kara

Re: Ozan Hüseyin Kara ya başsağlığı

Mesaj gönderen kara »

En cömertli ve çok gözü bol olan ölüm kapisi, herkese sonuna kadar açiktir, Sakin ha sakin bu kapi bana açilmaz demeyin Mutlaka

yolunuz ugrayacak vakti saati geleni geri çevirmeyecek içeri kabul edecektir.... İşte babaminda vakti saati geldi ve Allahin

rahmetine ugurlamak için Sevgili Çorum ehl-i beyt Camii'sinin Hocasi Özgür Hoca ve Teoman bey doslarima Verdigim zahmetten

dolayi çok özür diler ve kendimi borçlu hissederim çünki Cenazeyi morktan alip yiykamaya getirdigimizde Oranin Diyanet görevli

Imamlariyla biraz tatsizlik olaylar oldu Sebebi kendilerinin yıykaması gerektiğini söylediler Fakat Ben ve EhliBeyt Hocasi Özgür Hocam kabul etmedik Teoman Bey Diyanet Hocasini aldi ve ve konusmak için yanimizdan uzaklastirdi

ve Bizde rahatca Cenazemizi yiykadik Cenazeyi aldik cenaze arabasina koyduk ve Evin önüne geldiğimizde Köyden adamın birisi bir haber getirdi dediki köyümüzde hem imam var hemde Dede var Sakın ha sakın Şii İmamları

gelmesinler Gelirlerse çok kötü olacağını Bu köy Bektasi ve aydin köyüdür Bizim köyün mezarligina Sia Cenazesi girememez

Cenazelerini köye getirmesinler sonu çok kötü olcaktir Burası İran değil akıllarını başlarına alsınlar Köyümüzü bozmaya çalışmasınlar Eger kabul ederlerse bizim dedemiz Cem evinde yeniden yiykayacak Mezarliga da

bizim üsulümüzce konacaktir asirlardir biz böyle defnettik Bizimki yanlış usülde sizinkimi doğru Köyümüze yeni icatlarmı

sokmak istiyorsunuz diye haber getirdiler.... Biz bunu cittiyete almadık ve Köyüm olan Tugut köy

mezarligina varinca Bütün Turgutlular Mezarligi terk ederek kayboldular..Bir kaç köylü arkadaşlardan başka köylü gelmediler kayboldular.. Bütün köy EhliBeyt düşmanlığını göstermiş oldular Yani Sebebi, Peygamberimizin usülune göre, Caferi Sii mezhebi yoluyla oldugu içindir..Vay halimize vay Ama Allah için dogruyu söyleyeceksek Ölsemden Ben inandigim yoldan asla geri

dönmeyecegime yemin ettim Allah benimle birlik olan Ehli beyt dostlarindan Basta Teoman bey Özgür Hoca Ali Hoca ve EhliBeyt dostlarına çok

çok teşekür ediyorum Allah onlardan razi olsun Çünki bu zamanda Hem Hanefi mezhebine hemde Bektasilere gögüs germek cesaret ister ve bunlar cesaretini gösterdiler Cesaretlerine hayran oldum Allah onlarin her dileklerini kabul etsin Allahin izniyle elimizin yüzümüzün akiyla defnettik ve Mezar kazdıkları için Emeklerini ödedim Hilti alınması için birazdaha istediler Bende karşılığını ödedim ve döndük Çoruma... Sevgili EhliBeyt dostları Bu sayfada bas sagligi diliyen bütün Ehli Beyt Dostlarinada çok tesekür ediyorum Sag olun var olun, Allah ömrünüzü uzun etsin Insallah...Allah EhliBeyt yolundan ayırmasın İnşallah...................

Bu gün bir olaya şahit olmuşum
Zuhur eyle artık gelesin mehdi
Ben soyumu batıl yolda görmüşüm

Yolu Yezit yolu Haliyse Mervan
Bektaşi yoluna gidiyor kervan
Ali nin yolunu kirletti hayvan

Dünya fitne doldu ne kötü zaman
Dogru söyleyenin halleri yaman
Yoktur Caferi'ye özden inanan

Kara Hüseyin'em fani cihanda
Gelenler gidiyor durmaz bu handa
Dedelere döner çarki devranda

Huseyin kara
En son kara tarafından 11 Kas 2011, 20:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Resim
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Degerli Hüseyin kara Canimiz

Yazdiklarini okuyunca onlarin (Bektasilerin esiri olan Sözde "Aleviyim" diyenlerin ) yaptiklarini büyük bir Esefle kinadim ..Bir taraftan "72 Millete saygiliyiz Hosgörülüyüz" naralari atanlar, Bir Alevi Canimizin (Sii,Siiler) diye Cenazesine bile tenezür etmeden kafa taslarinin halen eski oldugunu ve halen Emevi Zihniyeti tasidiklarini birkez daha kanitlamis oldular.Yerine gelir Aleviligi kimseye kaptirmayan ve mangalda kül birakmayan bu Kisiler ,Ehli Beyt usulu Caferi Mezhebine göre..denilince bunlara karsi cikip gercek yüzlerinide göstermis oluyorlar ! Alevilik adina Alevi Düsmanligi ,Ehli Beyt adina Ehli Beyt Düsmanligi yaptiklarini acikca gösteriyorlar ! Buda Köyde mekanlarda barinan kendilerine "Alevi "Süssü veren üc bes Bektasi Capulcularinin sayesinde oluyor...Bu Emevi Zihniyetine karsi Direnen Gercek Alevilerin arnindan öpüyorum...Tarih Boyunca kimligmizi sömüren Bektasiler Cenazelerimizi bile acikca bizlerden Gasp etmekten cekinmiyorlar,birde utanmdan Acili Günümüzde büyük bir yüzsüzlükle Aleviyi Alevilere karsi kiskirtip Saf Alevilere etki yapiyorlar ...Allah bu Bektasi Mikroblarina onlarin Sermaye Patronlarina Lanet etsin ! ....Farkinda olmadan Bektasiligi savunan Bazi "Aleviler" bu basligi ibret olarak okusunlar ve iclerine giren Bektasilik Hastaligindan kurtulsunlar ve Cenazelerini Muaviyelere teslim etmesinler ! kiralik Bektasilerin kendilerine "Alevi" Süssü vererek ne kadar Alevi Düamanlari olduklarini idrak etsinler ! Umuyorumki Köylüler yaptiklarindan utanir ve Pisman olurlar ,umuyorumki "Sii" diyerek Mazari Tahrip edip insanlik disi harekette bulunmazlar . Allah onlari islah etsin !
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Allah rahmet etsin, Ehl-i Beyt as'ın komşularından etsin.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .

“Duyurular” sayfasına dön