Kurallara Lütfen Uyalım

Tüm güncel konularla ilgili duyurular...
ali muhsin

Re: Kurallara Lütfen Uyalım

Mesaj gönderen ali muhsin »

kızılbaş76 yazdı:biz Alevi ler caferi mezhebinden dir. Biz ler 12 imamların yolundan gideriz. biz Aleviler ikrarımızdan dönmeyiz. hiç bir canı incitmemek için uğraşırız...eline , diline , beline sahip olmak en büyük emelimizdir.....yarin yanağından gayri canlarla soframız birdir....hakikat ona erenlerindir....HAK-MUHAMMED-ALİ aşkına...
Cenazeniz oluncada Hanefi istihadina göre Namaz kiliyorsunuz , 12 imamlarin yolundan gidiyoruz diyorsunuz ama 12 imamlarimzin Hadislerini kitablarini okumuyorsunuz , El , Bel , Dil demekle Alevi olunmaz kendinizi kandirmayin !!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
kızılbaş76

Mesaj gönderen kızılbaş76 »

meshedi kardeş ali muhsin denen şahsın biz alevilere söyledi hakarete tavır almanızı bekliyorum.....güya biz aleviler muharrem ayında cemde göbek atıp eğlence yapan kokuşmuşlarız.....lütfen bu terbiyesiz ahlaksız haysiyetsiz insana bir dur deyin..lütfen taraflı davranmayın.....
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

İlgili yerin linkini ve küfürün nerede geçtiğini yazarsanız değerlendirmeye alacağız. Biz taraflı davranmıyoruz. Forumlarımızda aynı fikirde olduğumuz arkadaşlarımız da kurallara uymazlarsa ceza alırlar ki daha önceden almışlardır.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
kızılbaş76

peki meshedi can bektaşilerin rokçu takimi ile ilgili sohbet yerinde bu hakaretleri etti.....ben yanlışta olsam doğruda olsam bu şahsın özür dilemesini bekliyorum
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

kızılbaş can,
adına kurban!
Diğer başlıklarda açıkladığım gibidir mesele. adam Alevilere laf dememiştir. Burası bir Alevi forumudur kimse burada Alevilik adına yanlış konuşup Aleviliğe hakaret edemez. Ali muhsin can tam tersine Alevilikle dalga geçen Bektaşileri eleştirmiştir.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
AleviCaferi

Mesaj gönderen AleviCaferi »

ben yanlışta olsam doğruda olsam bu şahsın özür dilemesini bekliyorum
Sen sadece dogruysan özür bekleyebilirsin.
Resim

"Benim soyumdan gelenler değil, benim izimden gidenler bendendir" Hz.Ali(AS)
kızılbaş76

hepinize elveda...insan olanlara sevgi ve saygılarımla....
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Alevilik adina tüm Rezaleti yapan Bektasileri elestiriyoruz , bunlar Hakaret degil Gercektir , gercekleri yansittigimiz icin bizden özür bekliyenlerin aklina sasiyorum , zira kendileri ta bastan beri "Alevilik" adina yapmadiklari hakaret saldirma kalmadi , Sahsen ben Alevileri degil , Alevilik kisvesine bürünen ve her türlü nediü belirsiz kisileri aralarinda barindiran o kokusmus Selefi Düsünceli Amerikan Sermayesi Bektasileri elestiriyorum !! ancak burda arkadas ,Aleviligi Carpik Bektasilikle es deger tutmasi mantiksizdir , Biz Bekltasileri elestirirken, kendisi Aleviligi elestirdigimizi hakaret ettigimizi zannediyor ,bunu halen anlayamadigi gibide inat ediyor ! Özür dileyecek birsey yok !!! gercekleri yansitmaya devam edecegiz , bu ne kadar onlar icin agir olursa olsun !!!

ayrica Muharrem ayinda Bektasilerin Alevilik adina Yaptiklari Rezaletide her yil gördügümüzü tekrar yazmak isterim !!!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !

“Duyurular” sayfasına dön