Hindular giriş-1

Alevi

Mesaj gönderen Alevi »

KARAPAPAK MURAT yazdı:yuh yani eski şamanistan Türklerin ineğe taptığını utanmadan nasıl yazıyorsun ya ç....ş diyorum yani insan biraz kitap okur ya. Türkler hiçbir zaman hayvanları kutsal bilmemişlerdir. git bugün hala şamanist Türkler var hiçbiri hayvana tapmaz sadece Göktengri ye taparlar ama senin gibi arap-iran uşağı faşist uslanmaz alevi düşmanı kuzu postundaki kurtlardan bu yazıda beklenir.
Çüş yani ulan yani cümlelerini konuşmadan yazını yazamıyormusun ahlaksız yaratık Dinime söven müslüman olsa bari Peki sen hayatında kitap okudunmu öküz ilk okullarda bile derslerde geçer eski şaman Türklerin ieneğe güneşe ateşe vs Taptıkları tanrılar. Peki Dedenemi inanıyorsun yoksa bir sürü tarih kitaplar var onlaramı en basidi ilk okul 4. cu tarih kitaplarında bulabilirsin Yazını yazarkek insanlara hakaret etme cahillik yapma Birazdaha ileri gidersen seni Ehli-Sünnete benzetirler yani seni üyelikden silerler. akıllıysan diline sahip çıkarsın beynınle uğraşırsın. Sizlerin çok kullandığı bir söz var Eline Diline Beline sahip olmak Ne yazıkki bu üçlü söz sizden çıkıyor meydana
Alevi

Mesaj gönderen Alevi »

ceren yazdı:hinduları boş kalmasın diye yazmıştım
hindulardan şamanlara
şamanlardan geyiklere

geçmeyi nasıl başardınız hayret hepinizi kutlarım

:))))))))

Sen ilk Türklerin yaşadığı bölge yerlerini bilebilirsen hintliler çinliler türkler hep iç içe yaşarlardı sanki hudud yokduya taki kızıl çın setti kurulanakadar Bunların inançlarıda aynı kültürleride Bak bugün Japonya kültürü Türklere yakınlığı vardır Yüz yıllarca asya devletleri birbirlerinin inancına uyarlardı Tanrısız hiç ülke bulaman çeşit çeşit tanrılar vardır Mesela Hindistanda 123 çeşit din anlayışı vardır...
Kullanıcı avatarı
MERDAN

Mesaj gönderen MERDAN »

Hasan Akça yazdı:
KARAPAPAK MURAT yazdı:karapapak muratım fazla uzatmam
ben ikrarımdan asla sapmam
asla sizin gibilerden korkupta kaçmam
işte bunların asıl yüzü canlar

SÜRÇ-İ LİSAN ETTİYSEK AFFOLA BU AHİR-İ ZAMANDA CANLAR
lanet muaviye savaşırken dahi Hz.Alinin hak olduğunu biliyordu ama buna rağmen ona karşı çıkıyordu çünkü ruhu pisti,
sende bizim hak olduğumuzu çok iyi biliyorsun ama ruhun tıpkı muaviye gibi türk ırkçılığı pisliğiyle dolu bu yüzden humeyniye farslığa saldırıp bektaşiliğe sahip çıkıyorsun
ve bu yüzden buralardan kaçamıyorsun
Allah seni ya ıslah etsin yada kahru perişan eylesin
bende şiir yazamam ama derdimi anlatırım anladın sen artık
Anlamaz olur mu hasan can? hemde öyle bir anlarki.. ama dediğin gibi bu herifin karekteri budur işte.. tıyniyeti budur.. başkası beklenmez böylelerinden. Çünkü cibilliyeti bozuk.

Hani bir hikaye anlatılır hep.. onu hatırladım şimdi.
Fabl buya:
Bir gün at ile yılan arkadaş olurlar. Birlikte yolda giderken önlerine bir ırmak çıkar.
Yılan derki: “Ah dostum ben suya giremem çok korkarım.. sen beni sırtına al beraber karşıya geçelim dostum tamam mı ?”.
Peki öyleyse der at bin sırtıma. Yılan biner ve at suya girer. Tam ırmağın ortasına geldiklerinde yılan der ki: “Ben şimdi seni ısıracağım.”
At: “Yapma yılan kardeş biz dostuz. Seninle arkadaş olmadık mı? Hem ben sana iyilik ediyorum karşıya geçmene yardım ediyorum yapma yazık etme kendine” der.
Yılansa: “Evet haklısın ama ne yapayım ki canım öyle istiyor, benimde tabiatım bu.. karakterim bu işte elimden başkası gelmez der.
Ve tam atı ısıracağı sırada at kükreyerek silkelenip yılanı sırtından atar.
Hain sinsi yılan suda bir iki debelenir çırpınır ve boğulur gider.

Günümüzde o kadar çok yol yezitleri var ki...
Allahım bana adaletinle değil, merhametinle davran. İMAM ALİ (A.S)
Alevi

Mesaj gönderen Alevi »

KARAPAPAK MURAT yazdı:BUNU okuu vee bana gell bölümünü sayın gören kör okuyunuz. Hacıbektaş kasabasına evvela sen git çok biliyorsan orada bu yazdıklarını açıklada insanlar uyansınlar ama nerde senin gibi internet erkekcisi heriflerde o yürek yüreğin yetiyorsa gel beraber gidelim hacıbektaş a senin gibi korkak cahil heriflerden olsa olsa bu beklenirdi. konuyu nerden nereye getirdiğinin farkında bile değilsindir. senin gibi ebu süfyan bozuntularının içini hepimiz iyi biliyorsunuz ve topu topu şurada birkaç adamsınız milyonlarca aleviyi karşınıza alıp saldırıyorsunuz. o ( ehlisünnet musab36) senin gibilerin yoldaşıdırlar humeyni-islam-şeriat-tekbir allahu ekber alevileri keselim-yaşasın hzır paşa sistemi diyerek onlarla beraber olursunuz. belkide onları bu siteye koyan ve yalandan saldırtanlar ve sözde Alevici görünen senin gibi sinsi mahluklardır.

sen evvela arap fars artığından kurtulda kendine gel Allah bilir sen arap kıyafetleri giyip sokaklarda Mollayız mollayız deyip gururlanarak tr atıyorsundur ve eminim sen alevi bile değilsindir sadece üzerine düşen asimile görevini tam anlamıyla yerine getiriyorsundur hatta bunun için Mukteda sadr hesabına para bile yatırıyordur. şu şiirde size benden bir hediye olsun.

Kendisine sorarsan sözde alevidir
ama aslını bilmeyen hainin tekidir
alevi cemaatinin kara lekesidir

bir hızır paşada ben olayım dedi
gidip bir üniversiteye yerleşti
alevileri bende döndüreyim dedi

79 da iranda bir devrim oldu
halk kara çarşafla sakalla doldu
bir belada Türkiyeyi buldu

ırkını milletini bilmeyen ali muhsin
ismine bakarsan pek bir şirin
yazdıklarını okursan ne hinoğlu hin ( baban hariç)

kafayı takmışlar hacıbektaş kasabasına
oraya giderler ama ses çıkaramazlar asla
yazarlar bilgisayarın geçti mi arkalarına

sitenin forumunda fitne üstüne fitne çıkartırlar
işleri güçleri mazlumlara saldırmaktır
bunlarda dış güçlerin uşaklarıdır

karapapak muratım fazla uzatmam
ben ikrarımdan asla sapmam
asla sizin gibilerden korkupta kaçmam

SÜRÇ-İ LİSAN ETTİYSEK AFFOLA BU AHİR-İ ZAMANDA CANLAR

Benim bu tarihde Halamın oğlu ve halamın 3 aylık evli oğlu sizin gibi zihniyetin yüzünden alçaklar sol tarafını yüzerek ve babasını traktörün altında yakarak öldürdüler yine ölen bizleriz siz aleviyik diye uzakdan pof poflamak çok kolay gerçekde sen hiç olay içinde bulundunmu Allahın zalimi

al o zaman bendende sana ne acıki bu gerçek olayı sana veriyorum

KERBELA ÇÖLÜ

(1980) de Çorum´u vurdular
Geldiler bir kurup bağırıp durdular
Ellerinde sitem gençleri vurdular
Esti burdan geçti Yezidin yeli
Sanki Çorum oldu Kerbela çölü

Dile kolay kardaş tam 90 ölü
Tarlalar barjlar oldu kan gölü
İnsan düşündükçe oluyor deli
Kan ile yıykandı Yezidin eli

İhtiyar lar genç kızlar la yattı lar
Çocuk ları kavak lara çaktı lar
İnsan eti yedi şeytan başlılar
Alevi gençlerden aktı kan seli

Alevi kızlara zina yaptılar
Hamile kadına kazık çaktılar
Cesetleri tarlalarda yaktılar
Kan ile boyandı Çorumun ili

O seneler Çorum Mardin le Maraş
Berduşu çakalı bir sürü ayyaş
Kerbelaya benzer oldu bir savaş
Çorum sokakları doldu kan gölü

Kızılbaş evleri hepsi soyuldu
Uvassaray köyü eşşayla doldu
Dedeler ebeler yakılan oldu
İhdiyar baba nın kesildi dili

Hiç benzemiyorlar insan oğluna
Cesetler dizildi köyün yoluna
Cocuklar asılmış ağaç dalına
Kurudu sayısız Alevi gülü

Haloğlunu yaktı imansız deli
Veyseli yüzdüler kanlıdır eli
İhdiyar baba nın kesildi dili
Kurusun Yezidin o kanlı eli

Pir Hüseyin bilmem düşmanlık niye
Gece baskın yaptılar bir sürü köye
Müslüman değil ki Alevi diye
Çorum sokakları doldu kan gölü
KARAPAPAK MURAT

Mesaj gönderen KARAPAPAK MURAT »

Bak sen şu konuşanlara birde başımıza tarih hocası olup çıkıvermişler. beyler ben tarihten bhsediyorum siz masaldan ben bir kere kendim tarih meyillisi biriyim ha öyle olmasam tamam demek kıt kanat bilgim var o da yanlış olabilir afedersiniz derim ama sizin gibi ejderhalar hemen saldırır. Şamanist Türkler ( bugün hala mevcut pasaport çıkartın gidin araştırın) in geçmişten günümüze olan inancını siz arap-farisi eziklerine yazıyorum::

1-Şamanistler tek bir Tanrıya inanırlar ama farklı bölgelerde farklı isimler verir. kimi tanrıya Kayrahan kimi yerlerde göktengri ya da tengrihan denilebiliyor ama 1 Tanrıya inanılır.

2-Türkler güneş,ay,deniz,yıldız,demir,altın v.b gezegen ve yer kaynaklarının bir ruhu olduğuna inanırlar ve asla Hindular gibi hayvanlara kutsiyet atfetmediler. Türkler budizm ve taoizm gibi dinleride benimsediler ancak yine hayvanlara kutsiyet vermediler.

Şamanizmin çok özelliği var ama bu kısım bizi ilgilendirdiği için kafi görüyorum.

Burada yazılanlar derya duman oldu
hakikat ışığı bütün gözlere nur oldu
bazı körlerin gözleri açılamaz oldu
çünkü bunların cibiliyeti bozuk

birde bakarsın senin benim gibi alevi
içine gir görde ne cinlikleri var neleri
bunların hepsi olmuş asimileci
çünkü bunların cibiliyetleri bozuk

imam gibi vaaz verirler
ikrar verip ikrarında durmazlar
kötü yazılar yazıp içimizi karartırlar

bunlara bakarsan çok başlı ejderha
bilgilerini ölç dostum hepsi cahil cümbela
hepsi ateş kusan birer bela

Karapapak murat bunlarında çarkı döner
çorumun hızır paşasıda toprağa girer
yazdıkları söyledikleri bunları perişan eder,
Kullanıcı avatarı
MERDAN

Mesaj gönderen MERDAN »

Bizim laflarımızı bize mi satıyorsun arsız!!!
Kimin cibilliyetinin bozuk olduğunu bu forumda bizim ve senin yazılarını okuyan her akıllı samimi alevi müslüman ve haktan yana olan insaf ehli insanlar çok iyi anlayıp görüyorlar.
Bana kalırsa seninle sözün bittiği yere çoktan gelindi aslında ama.. dur bakalım Allah büyük.
Hele biz ya sabır çekmeye devam edelim. Sabr bizim şiarımızdır.
Ama senin gibi çatal dilli münafıklara karşı Allah Resulü bile İmam Ali bile sözle bir şey yapamadı. Biz kimiz ki..
Allahım bana adaletinle değil, merhametinle davran. İMAM ALİ (A.S)
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

MERDAN yazdı:Ama senin gibi çatal dilli münafıklara karşı Allah Resulü bile İmam Ali bile sözle bir şey yapamadı. Biz kimiz ki..
aynen öyle
münafığa yapılacak birşey yoktur çünkü her tarafı kararmıştır
ıslah olamaz artık ve siccini boylar durur hele sabredelim derim
çünkü azabı sonuna kadar hak etmesi gerekiyor

“Hinduizm” sayfasına dön