Tevrat'ın ölüm Fetvaları, Siyonizmin Hedefi!

ali muhsin

Tevrat'ın ölüm Fetvaları, Siyonizmin Hedefi!

Mesaj gönderen ali muhsin »

Arkadaslar Sizlere Tevrattan Bazi Ayetler sunuyorum ,Bilindigi gibi 4 Kutsal kitablarin 3 ü Degsitirlmis tahrif edilmistir.. Incil, Zebur ,Tevrat gibi ,Heleki Siyonist Hahamlar Tevrati Ta ozaman kafalarina göre Degistirip keyflerine göre Ayetler uydurmuslardir .Simdi Sizlere bazi Tevrat ayetlerinden Ölüm Fetvalari veren Sureleri sunuyorum ,Resimlerde göreceginiz Görüntüler ise Siyonizmin Tevratina dayanarak onlarin ne kadar Cani ve Insanlik disi uygulamlarini göreceksiniz, Ayetleri Dikkatle okuyup Düsünün ....

“O gün Rab Abramla ahd edip dedi:Mısır ırmağından büyük ırmağa,FIRAT ırmağına kadar senin zürriyetine verdim.”TEVRAT

Tekvin Bölümü 18.Ayet (13.Sayfa)

Filistini isgal edip Dünyaya Terrör sacan Hedeflerine ulasmak icin Türlü Fitnelere Bas Vuran,Cinayetler isleyen,kadin ,coluk cocouk, genci, yaslisi demiyen Siyonistlerin Katletdikleri Masum insanlar ...

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Tevrat,da Ölüm Fetvalari veren Bazi Ayetler ...

..Rabbin miras olarak sana vermekte olduğu bu kavmların şehirlerinden nefes alan kimseyi sağ bırakmayacaksın..Rabbin sana emrettiği gibi tamamen yok edeceksin.

TEVRAT
Tesniye Bölümü Ayet 10-17 (Sayfa 197)

----
..onları kasaplık koyunlar gibi ayır ve öldürme günü için onları hazırla.

TEVRAT
Yeremya Bölümü Ayet 3 (Sayfa 736)

----
..onların her şeylerini tamamen yok et,ve onları esirgeme;erkekten kadına,çocuktan emzikte olana,öküzden koyuna,deveden eşeğe kadar hepsini öldür.

TEVRAT
I.Samuel Bölümü Ayet 3 (Sayfa 286)

----
Simdi Sioynistlerin Talmud Kitabindan bazi Degerlemeler sunuyoruz..

“Yalnız Yahudi olanlara insan gözüyle bakılır.Yahudilerden gerisi sadece birer hayvandır.”

“Yahudi olmayanın kanını akıtmak Allaha kurban sunmaktır.”

“Yahudi olmayan bir insana ,ancak ona dost görünmek ve çatışmalardan kaçınmak için selam verilir.”

----

Yahudi devletinin fikir babası Theodor Herzl (1.Siyonist Kongresi 1897)

“Kuzey sınırlarımız Kapadokyadaki dağlara kadar dayanıyor.Güneyde Süveyş kanalına.”

İsrailli Devlet Bakını Ben Gurion (İsrail devletinin ilanı sırasındaki açıklamadan 1948)

“Filistin’in bugünkü haritası İngiliz Manda yönetimi tarafından çizilmiştir.Yahudi halkının ,gençlerimiz ve yetişkinlerimizin yerine getirmesi gereken bir başka haritası daha vardır;NİL’DEN FIRAT’A KADAR !”
----
Simdi Sioynistler Kendi Haritalarindan bahsediyor, Kapadokyadan Firat,dan bahsediyor Siyonizmin hayali Türkiye Topraklarinida kapsiyor ..Sahsen Düsünüyorum.. Güneydoguda PKK Terrörürünü kimler Üretdi ve halen kimler Destekliyor ( Gerci Hepimizce malum )? Güneydogumuzun Halklarini Terrörle Göce Zorlayan ve Köyleri Bosaltip Daha Sonra Bazi Taseron Firmalari tarafindan Yüzbinlerce arazinin Satin alinmasi Sizcede Düsündürücü degilmi . Ülkemizdeki Siyonist Yerli isbirlikciler kimlerdir ? ve bunlara nasil bir imkanlar veriliyor ? vs bunun gibi Konular Cok Düsündürcüdür..yani Düsman aslinda fazla uzakta degil icimizdedir !!! Düsünen insan elbet Gözleri ilede görebilir !! Ayrica Siyonistlerin Fitnelerini Tefrikcilgini Halk arasinda Huzursuluk yapitklarinida unutmayalim Heleki Ülkemizdeki Siyonizmin Usaklarina karsi, Özelikle Alevi Toplumu Dikkat etmesi gerekir !!!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !

“Musevilik” sayfasına dön